הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו להאיץ את הצמיחה העצמית

Oct 26, 2017

חומצות אמינו הן חומרים חשובים במוח, חומצות אמינו תוכן של עד 90% או יותר. מחקרים ביולוגיים מודרניים מצאו כי אנשים חכמים, חוכמה, המוח העצום שלה בלתי נפרד. אנשים באבולוציה של התהליך, השתלטו על היכולת להשיג חלבון (חומצות אמינו), מפותח כל כך, IQ גבוה, ובהדרגה לשלוט בעולם.

ניסויים מראים כי כמות חומצות האמינו במוח, קובעת את רמת האינטליגנציה האנושית ואת הזיכרון, המוח, לשפר את הזיכרון של המפתח היא להמציא את חומצת האמינו תזונה. בנוסף, חומצות אמינו יש את ההשפעות הבאות ואת ההשפעות:

1, לחסל עייפות, לשמור נמרצת, לשפר את מצב הבריאות משנה

טריפטופן יכול להקל על הלחץ, למנוע דיכאון, חרדה ומצב אחר, רגשות יציבים, כדי לשמור על אנרגיה חזקה.

2, כדי לשפר את איכות השינה

טריפטופן יש את ההשפעה של קידום שינה, "כדורי שינה טבעיים" בעולם.

3, כדי לשפר את החסינות

חומצות אמינו הוא החומר הבסיסי של מערכת החיסון האנושית, מספר ואיכות של חומצות אמינו, ואת הפונקציה המערכת החיסונית קשורה קשר הדוק, חזקה, טריפטופן, פנילאלנין, ליזין הוא חומרי הגלם הדרושים כדי לייצר נוגדנים, להוסיף מאזן מקיף של חומצות האמינו, היא לשפר את המערכת החיסונית של הגוף.

4, כדי לקדם מחלה, התאוששות לאחר הניתוח

חומצות אמינו מסועפות (leucine isoleucine and valine) יכולות להאיץ את קצב ההתאוששות של המטופל.

האם חומצות אמינו יכולות לשפר את החסינות?

ילדים משום שמערכת החיסון של הגוף עדיין לא התפתחה, הסינתזה של נוגדנים בגוף האדם נמוכה, וכתוצאה מכך עמידות בפני חיידקים זרים ופלישת וירוסים לתאים פגוציטיים (כגון תאי דם לבנים) פחות קיימא, פחות, ולכן קל כדי להדביק מגוון רחב של מחלות. חומצות אמינו יכולות להאיץ את הסינתזה של אימונוגלובולינים אנושיים, מהגידול הבסיסי בחסינות, כדי למנוע הצטננות, חום, שיעול ומחלות אחרות.

להאיץ את צמיחת העצם

עצמות מורכבות מטריקס עצם ומינרל עצם: מטריצת עצם המורכבת בעיקר מחומצות אמינו, קובעת את צורת העצם, הגודל והגמישות; מינרל עצם המורכב בעיקר סידן, לקבוע את צפיפות העצם ואת קשיות. לכן חומצות אמינו וסידן הם "חומרי הבניין" העיקריים המרכיבים את העצמות.

גוף הילדים נמצא בשלב של צמיחה מהירה ופיתוח, הביקוש סידן הוא גדול מאוד. עם זאת, מעטים יודעים כי ילדים בשלב ההתפתחותי של סידן לא ניתן להפריד בין חומצות אמינו. חומצות אמינו הן "סבלים" של מינרלים שונים יסודות קורט בגוף. גוף האדם בתוסף של סידן, ברזל, אבץ, סלניום ומינרלים אחרים יסודות קורט, הצורך חומצות אמינו וחלבונים להעביר אותם בכל הגוף. כמו חוסר חומצות אמינו, אלה יסודות קורט ומינרלים לא ניתן לשלוח ביעילות את האיברים השונים של הגוף האנושי, יוביל עדיין חוסר מינרלים יסודות קורט בגוף.