הבית > חדשות > תוכן

עקומת טיטור חומצה בסיס חומצת אמינו

Nov 02, 2017

חומצות אמינו הן תרכובות זה המוחלפים על ידי חומצות אמינו, אשר מכילים אמינו וקבוצות carboxyl. בדומה הידרוקסי, חומצות אמינו יכול להיות מחולק אלפא-ביתא, גמא-... W - חומצות אמינו, אבל החומצות אמינו מתקבלים על ידי proteolysis הן חומצות אמינו אלפא, ויש רק שני תריסרים מהם, אשר הם היחידות הבסיסיות המרכיבות את החלבון.

חומצות אמינו הן חומרים בסיסיים המרכיבות את החלבון הדרוש עבור תזונה בעלי חיים. תרכובות אורגניות המכיל חומצות אמינו אלקליין וקבוצות carboxyl חומצי. קבוצת אמינו היא אלפא אמינו על פחמן אלפא. חומצות האמינו המרכיבות את החלבונים הם בעיקר חומצות אמינו אלפא.

חומצות אמינו יכול לשחק את התפקידים הבאים בגוף דרך מטבוליזם: להפוך חומצות, הורמונים, נוגדנים, קריאטין, ועוד. לפנות פחמימות ושומנים; זה מתחמצן פחמן דו-חמצני ומים, אוריאה, הפקת אנרגיה.

חומצות אמינו כמו צבע, יותר מ-200 ℃, נקודת התכה מאשר נקודת ההיתוך ממוצע גבוה יותר של תרכובות אורגניות. חומצה אלפא-אמינו יש ארבעה טעמים שונים של חומצה, מתוק, מריר ורענן. מונוסודיום גלוטמט גליצין חומרי טעם בשימוש בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. המעבר אמינו הוא בדרך כלל מסיסים במים, תמיסה חומצית, אלקליות פתרון, לא מסיסים או מסיס ממיסים אורגניים כגון אתנול או אתר. חומצות אמינו, המסיסות במים ההבדל הוא מאוד גדול, כגון טירוזין מסיסות מינימלי, 25 ℃, טירוזין התפרקה רק 0.045 גרם 100 גרם מים, אבל בתוך מגבת חמה מסיסות טירוזין הוא גדול. ליזין ו speramate נוכחים לעתים קרובות בצורה של חומצה הידרוכלורית, כי הם מאוד מסיסים במים, קשים להתגבש בגלל deliquescence [5].

(1) צבע וצבע של חומצות אמינו שונות הנפוצות הן קל להיות גבישי חסר צבע, צורת ההתגבשות משתנה עם המבנה של חומצות אמינו. לדוגמה, חומצה l-monoglutamic tetragon, חומצה monoglutamic D הוא מתפרק בצורת יהלום.

(2) חומצת אמינו התגבשות של נקודת התכה גבוהה, נקודת התכה נמצא בדרך כלל 200 ~ ℃ 200, הרבה חומצות אמינו ב יד נקודת התכה או יפרץ אמין ו- CO2.

(3) רוב חומצות אמינו של מסיסות הם מסיסים במים. המסיסות של חומצות אמינו שונות במים שונה, כגון מסיסות ליזין, ארגינין, פרולין. המסיסות של טירוזין, ציסטאין, היסטידין הוא קטן מאוד. כל מיני סוגים של חומצות אמינו הם מסיסים בסיסים חזקים, חומצות חזקות. אבל חומצות אמינו הם לא מסיסים או מעט מסיסים באתנול.

(4) חומצות אמינו טעם ונגזרותיהם יש טעם מסוים, כגון חמוץ, מתוק, מריר, וכו '. הטעם של המין קשור לסוג של חומצה אמינית, למבנה התלת ממדי. באופן כללי, חומצת אמינו ביותר d-type יש טעם מתוק, בעוצמתה מתוק הוא גבוה יותר מאשר חומצת אמינו המתאימה ביותר L 1.

(5) מאפייני הקליטה אולטרה סגול של חומצות אמינו שונות משותפת יש יכולת לספוג את האור הנראה. אבל טירוזין, טריפטופן, פנילאלנין יש photoabsorption ברור באזור אולטרה סגול. רוב החלבונים מכילים אלה משלוש חומצות אמינו, במיוחד טירוזין. לכן, התכנים לפרוטאינים ניתן להבחין באופן כמותי באמצעות uv מאפיין הקליטה של 280hm אורך הגל.

עקומת טיטור חומצה בסיס חומצת אמינו

גליצין, לדוגמה: מור גליצין מסיסים במים, פתרון ה-pH הוא 5.97, עם תקן טיטור NaOH, HCl בהתאמה, פתרון ערך pH כמו כפוף, הוספת HCl ו NaOH, abscissa מציין את מספר שומות של ציור, העקומה טיטור. תכונה חשובה של עקום זה היא כי ב- pH = 2.34 ו- pH = 9.60, ישנן שתי נקודות פיתול, אשר הם pK1 ו- pK2 בהתאמה. כלל: pH [R].> pH > pK2 ', [R] [R +] > [R +]; כאשר ה-pH pI, החיוב נטו הוא אפס, [R] = [R-]; כאשר ה-pH< pi,="" the="" net="" charge="" is="" "+";="" when="" you="" have="" a="" ph="" of="">pI, החיוב נטו הוא "-