הבית > חדשות > תוכן

חומצה אמינו חומצה בסיס עקומת טיטרציה

Nov 02, 2017

חומצות אמינו הן תרכובות המוחלפות על ידי חומצות אמינו, המכילות קבוצות אמינו וקארבוקסיל. בדומה לחומצות הידרוקסיות, חומצות אמינו יכולות להיות מחולקות לאלפא-ביתא, גמא ... W - חומצות אמינו, אבל חומצות האמינו המתקבלות על ידי פרוטאוליזה הן חומצות אמינו אלפאיות, ויש רק שני תריסר מהן, הן היחידות הבסיסיות המרכיבות את החלבון.

חומצות אמינו הן החומרים הבסיסיים המרכיבים את החלבון הדרוש לתזונת בעלי חיים. תרכובות אורגניות המכילות חומצות אמינו אלקליות וקבוצות קרבוקסיליות חומציות. קבוצת האמינו היא אלפא-אמינו על פחמן אלפא. חומצות האמינו המרכיבות חלבונים הן ברובן חומצות אמינו אלפאיות.

חומצות אמינו יכולות לשחק את התפקידים הבאים בגוף באמצעות חילוף החומרים: כדי להפוך לחומצות, הורמונים, נוגדנים, קריאטין וכו '. פנו לפחמימות ושומנים. זה oxidizes פחמן דו חמצני ו מים ו אוריאה, ייצור אנרגיה.

חומצות אמינו כמו חסר צבע, יותר מ 200 ℃, נקודת ההיתוך מאשר נקודת ההיתוך הממוצע גבוה הרבה יותר של תרכובות אורגניות. חומצה אלפא-אמונית יש ארבעה טעמים שונים של חומצה, מתוק, מר ורענן. מונוסודיום גלוטמט וגליצין הם הטעמים הנפוצים ביותר. מעבר האמינו הוא מסיס בדרך כלל במים, תמיסת חומצה פתרון אלקלי, לא מסיס או מסיס ממיסים אורגניים כגון אתנול או אתר. חומצות אמינו מסיסות המים של ההבדל הוא גדול מאוד, כגון מסיס טירוזין מינימלי, 25 ℃, טירוזין מומס רק 0.045 גרם 100 גרם מים, אבל במסיבת טירוזין מגבת חם גדול. ליזין ו speramate נמצאים לעתים קרובות בצורה של חומצה הידרוכלורית, כי הם מסיסים מאוד במים וקשה להתגבש בגלל delleescence [5].

(1) את הצבע והצבע של חומצות אמינו שונות קל להיות גבישים חסרי צבע, ואת צורת גבישי משתנה עם המבנה של חומצות אמינו. לדוגמה, חומצה l-monoglutamic הוא טטראגון, ו- D חומצה monoglutamic הוא פתית בצורת יהלום.

(2) חומצת אמינו התגבשות של נקודת התכה גבוהה, נקודת ההיתוך הוא בדרך כלל 200 ~ 200 ℃, הרבה חומצות אמינו ב או ליד נקודת ההיתוך ישבור לאמין ו CO2.

(3) רוב חומצות האמינו של מסיסות מסיסים במים. מסיסות של חומצות אמינו שונות במים שונים, כגון ליזין, ארגנין, ומסיסות פרולין. מסיסות של טירוזין, ציסטאין היסטידין הוא קטן מאוד. כל מיני חומצות אמינו מסיסים בבסיסים חזקים וחומצות חזקות. אבל חומצות אמינו אינן מסיסות או מסיסות במקצת באתנול.

(4) טעם חומצות אמינו ונגזרותיהם יש טעם מסוים, כגון חמוץ, מתוק, מריר, וכו 'הטעם של המין קשורה לסוג של חומצת אמינו והמבנה תלת מימדי. באופן כללי, חומצת אמינו מסוג D יש טעם מתוק, ועוצמתה המתוקה גבוהה מהחומצה האמינית L 1 המתאימה.

(5) תכונות ספיגה אולטרא סגולה של חומצות אמינו שונות אין יכולת לקלוט אור גלוי. אבל טירוזין, טריפטופן ו פנילאלנין יש photabsorption ברור באזור אולטרה סגול. רוב החלבונים מכילים אלה שלוש חומצות אמינו, במיוחד טירוזין. לכן, התוכן של חלבון ניתן לזהות כמותית על ידי ספיגת uv האופייני של אורך גל 280hm.

חומצת אמינו חומצה בסיס עקומת טיטרציה

גליצין, לדוגמה: מור גליצין מסיס במים, pH הפתרון הוא 5.97, עם תקן NaOH ו HCl טיטרציה בהתאמה, ערך pH פתרון כמו לתאם, הוספת HCl ו NaOH, abscissa מציין את מספר חפרפרות של הציור, עקומת טיטרציה . תכונה חשובה מאוד של עקומה זו היא כי ב pH = 2.34 ו pH = 9.60, יש שתי נקודות הטיה, אשר pK1 ו pK2 בהתאמה. כלל: pH [R]. > pH> pK2 ', [R] [R +]> [R +]; כאשר ה- pH הוא pI, המטען נטו הוא אפס, [R] = [R-]; כאשר pH כאשר יש לך pH של pI, החיוב נטו הוא "-