הבית > חדשות > תוכן

חומצה אמינו פירוק טרנספורמציה

Jul 12, 2017

חומצה חומשית (חומצה חומשית, מקוצר HA) היא שרידים של בעלי חיים וצמחים, חומצות אמינו בעיקר שרידי צמחים, באמצעות פירוק מיקרוביאלי וטרנספורמציה, חומצות אמינו וכן סדרה של תהליך תגובה גיאוכימי מורכב וצברה סוג של חומר אורגני . חומצות אמינו הוא מורכב ארומטי וקבוצות תפקודית שונים של חומצות אורגניות פולימריות, עם פעילות פיזיולוגית טובה קליטה, מורכבות, חילופי פונקציות אחרות. חומצה חומשית היא המרכיב העיקרי של פחמן, מימן, חמצן, חנקן, גופרית, חומצות אמינו הוא polyvalent סוג התרכובות ארומטי תרכובות חנקן חנקן polycondensate.

מופץ באופן נרחב בפחם ברמה נמוכה, אדמה, משקעים של חומצות אמינו, צואה של בעלי חיים, דשנים אורגניים, שאריות של בעלי חיים וצמחים וכן הלאה. לעתים קרובות אנו רואים את האדמה שחורה, חומצות אמינו כי חומצה הומית (לא המכילים, אדמה חומצית המכיל אדמה הוא צהוב) ב פחם נמוך בכיתה (פחם בליה, ליגניט, כבול) תוכן חומצי חומצי של הגבוה ביותר (30 ~ 80% ), ואחריו קומפוסט אורגני (כ 5 עד 20%). חומצה אמינית פחם מחומצן באופן מלאכותי (כפי שטופל עם אוויר, אוזון חומצה אמינו או חומצה חנקתית) כדי ליצור חומצה הומיאנית מחדש

על פי מסיסות סיווג ממס צבע, חומצת אמינו ניתן לחלק לשלושה מרכיבים: ① מומס אצטון או חלק אתנול הנקרא חומצה חומה; ② מסיס בחלק אצטון שנקרא חומצה פולית שחורה; ③ מסיס במים או רזה חלק חומצה נקרא חומצה פולביץ

עבור החקלאי ניתן להשתמש תוספים קרקע מזין, השתרשות ו תוספים דשן Zhuanggan, מרכך הקרקע, הרגולטור הצמיחה צמח, מתחם דשן Foliar, חומצה אמינו קר סוכן, סוכן בצורת, סינרגיסט דשנים מורכבים, חנקן, זרחן, אשלגן ואלמנטים אחרים בשילוב חומצה אמינו עם יעילות דשן, אדמה משופרת, לעודד גידול היבול, חומצות אמינו לשפר את איכות המוצרים החקלאיים פונקציות אחרות. מגנזיום הומאט, חומצה הומית ואבץ, חומצה חומצית חומצה ברזל בתוסף של חוסר מגנזיום הקרקע, חסר אבץ תירס, עצי פרי על הברזל יש השפעה טובה; חומצה הומית, אתר קוטלי עשבים, אטראזין ושאר חומרי הדברה, יכולים לשפר את היעילות, חומצות אמינו עיכוב של רעילות שיורית; סודיום הומאט יעיל בטיפול של עץ תפוח להירקב.

חומצות אמינו בתפקיד של גידול הצמח יש שלושה: 1) אורגני חנקן אורגני תוספת מקור; 2) יון מתכת chelating סוכן. (סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן, אבץ, נחושת חומצה אמינו, מוליבדן, בורון, סלניום וכו '), נישאים את הצמח ואת יסודות קורט (סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן, אבץ, נחושת, מוליבדן, בורון, סלניום, וכו ') שיפור ניצול הצמח של חומרים מזינים שונים; 3) אנזימים ההכנות. חומצות אמינו הן המאיצים וזרזים לסינתזה של אנזימים שונים בצמחים, אשר ממלאים תפקיד חשוב בחילוף החומרים של הצמח. עם זאת, חומצות אמינו בקרקע נטמע בקלות על ידי חיידקים, פירוק חומצות אמינו, זה לא אמור לשמש דשן בסיס בקרקע, אבל עשוי דשן foliar, חומצת אמינו ריסוס על העלים, כך צמחים ישירות דרך ספיגת עלה של חומצות אמינו וגורמים אחרים.