הבית > חדשות > תוכן

חומצה אמינו פירוק טרנספורמציה

Jul 03, 2017

חומצה אמינית חומצה הומאית (חומצה חומשית, מקוצר HA) היא שרידים של בעלי חיים וצמחים, בעיקר שרידי צמחים, באמצעות פירוק מיקרוביאלי וטרנספורמציה, חומצות אמינו וכן סדרה של תהליך תגובה גיאוכימי מורכב וצברה סוג של חומר אורגני . הוא מורכב ארומטי וקבוצות תפקודית שונים של חומצות אורגניות פולימריות, עם פעילות פיזיולוגית טובה קליטה, מורכבות, חילופי פונקציות אחרות. חומצה חומשית היא המרכיב העיקרי של פחמן, מימן, חמצן, חומצות אמינו חנקן, גופרית, הוא פנול polyvalent סוג תרכובות ארומטיות ותרכובות חנקן polycondensate.

מופץ באופן נרחב בפחם ברמה נמוכה, אדמה, משקעים במים, צואה של בעלי חיים, דשנים אורגניים, שאריות בעלי חיים וצמחים וכן הלאה. לעתים קרובות אנו רואים את האדמה שחורה, חומצות אמינו כי חומצה הומית (לא המכילים, אדמה חומצית המכיל אדמה הוא צהוב) ב פחם נמוך בכיתה (פחם בליה, ליגניט, כבול) תוכן חומצי חומצי של הגבוה ביותר (30 ~ 80% ), ואחריו קומפוסט אורגני (כ 5 עד 20%). חומצה אמינו פחם מחומצן באופן מלאכותי (כפי שטופל עם אוויר, אוזון או חומצה חנקתית) כדי ליצור חומצה הומיאנית מחדש

על פי מסיסות סיווג ממס צבע, חומצת אמינו ניתן לחלק לשלושה מרכיבים: ① מומס אצטון או חלק אתנול הנקרא חומצה חומה; ② מסיס בחלק אצטון שנקרא חומצה פולית שחורה; ③ מסיס במים או רזה חלק חומצה נקרא חומצה פולביץ

עבור החקלאי יכול לשמש תוספים קרקע מזין, השתרשות ו Zhuanggan דשנים תוספים, מרכך הקרקע, הרגולטור הצמיחה צמח, מתחם דשן foliar, חומצה אמינו קר סוכן, סוכן בצורת, סינרגיסט דשנים מורכבים, חנקן, זרחן, אשלגן ואלמנטים אחרים בשילוב עם דשן חומצה חומצית, עם יעילות דשן, אדמה משופרת, לעודד צמיחה היבול, לשפר את איכות המוצרים החקלאיים פונקציות אחרות. מגנזיום הומאט, חומצה הומית ואבץ, חומצה חומצית חומצה ברזל בתוסף של חוסר מגנזיום הקרקע, חסר אבץ תירס, עצי פרי על הברזל יש השפעה טובה; חומצה הומית, אתר קוטלי עשבים, חומצת אמינו אטרזין ועוד תערובת חומרי הדברה, יכול לשפר את היעילות, עיכוב של רעילות שיורית; סודיום הומאט יעיל בטיפול של עץ תפוח להירקב.

צפיפות הצמיחה של הצמח הרחב, חומצת אמינו כדי לקדם את צמיחת הצמחים בפרט יכולה לשלוט כראוי בפתיחת העלווה של הגידולים, להפחית את הזריעה, הבצורת יש תפקיד חשוב, יכול לשפר את היכולת להתנגד, להגדיל את הייצור ולשפר את איכות היישום העיקרי של חיטה היעד, תירס, בטטות, דוחן, אורז, כותנה, בוטנים, אונס, טבק, תולעי משי, חומצות אמינו פירות, ירקות, וכו '; יכול להיות מעורבב עם כמה חומרי הדברה שאינם אלקליין, ולעתים קרובות השפעה סינרגיסטית.

חומצות אמינו בתפקיד של גידול הצמח יש שלושה: 1) אורגני חנקן אורגני תוספת מקור; 2) יון מתכת chelating סוכן. (סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן, אבץ, נחושת, מוליבדן, בורון, סלניום וכו ') נישאים במפעל, ואת יסודות קורט ואת יסודות קורט (סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן, אבץ, נחושת, מוליבדן, בורון, סלניום, וכו ') שיפור ניצול הצמח של חומרים מזינים שונים; 3) אנזימים ההכנות. חומצות אמינו הן המאיצים וזרזים לסינתזה של אנזימים שונים בצמחים, אשר ממלאים תפקיד חשוב בחילוף החומרים של הצמח. עם זאת, חומצות אמינו בקרקע נטמע בקלות על ידי חיידקים, פירוק חומצות אמינו, זה לא אמור לשמש דשן בסיס בקרקע, אבל עשוי דשן foliar, לרסס על העלים כך צמחים ישירות דרך ספיגת עלה של חומצות אמינו וגורמים אחרים.

מתייחס למקור אשלגן באמצעות אשלגן גופרתי, או אשלגן כלוריד מהמתחם כלוריד עשוי דשן המתחם, ואת התוכן יון כלור לא יעלה על 3%, אחרת הוא דשן המתחם כלור.

מתייחס אלמנט אשלגן בצורה של אשלגן כלוריד ניתן לחלק למונוכלורו ו diclofen מוצרים, כלור מתייחס אלמנט אשלגן הוא אשלגן כלוריד טופס, חומצה אמינו אלמנט חנקן עבור אוריאה וכלור כלוריד אחרים עשוי כלור כפול הוא תרכובת אשלגן בצורה של אשלגן כלורי, תרכובת חנקן בצורה של אמוניה כלורי.