הבית > חדשות > תוכן

חומצה אמינית שיפור

Aug 02, 2017

חומצות אמינו יש השפעה רבה על הצמיחה והתפתחות של גידולים. חומצות אמינו צוות חקלאי רבים אומרים כי חומצות אמינו הן "דשנים שורש". ההשפעה העיקרית על מערכת השורש היא לעורר את החלוקה ואת הצמיחה של תאים שורש meristem, השורש המשני גדל, השורש גדל, חומצת אמינו התארכות שורש, ובסופו של דבר להוביל לקליטת היבול של מים וחומרים מזינים משופרת מאוד.

חומצות אמינו לתוך הצמח לאחר הצמח כדי לעורר את התפקיד העיקרי של הגידול בעוצמה הנשימה, פוטוסינתזה מוגברת, מגוון רחב של פעילות האנזים גדל, חומצות אמינו, כך הפרי מראש צביעה בוגרת, תשואה גבוהה ולהגדיל את הייצור.

הגברת עמידות הצמח לזרחן ולאשלגן; חומצות אמינו לשפר את עמידות הצמח; גידול צמחים, במיוחד הפוטוסינתזה יש תפקיד ייחודי בקידום, זה יכול להגדיל את התוכן chlorophyll צמח, לשפר את פעילות האנזים, לקדם חדירת פחמן דו חמצני, חומצת אמינו כך פוטוסינתזה שופע יותר, כדי לשפר את איכות החיתוך, להגדיל את התוכן של VC וסוכר יש תפקיד חשוב.

חומצת אמינו היא החומר הבסיסי ביותר המהווה את החלבון הביולוגי והוא קשור לפעילות החיים. זוהי היחידה הבסיסית של מולקולת חלבון באורגניזם, והיא קשורה קשר הדוק לפעילות החיים הביולוגית. יש לו תפקיד פיזיולוגי מיוחד הנוגדן, חומצות אמינו הוא אחד החומרים המזינים החיוניים בגוף.

(חנקן, זרחן, אשלגן, ברזל, נחושת חומצת אמינו, מנגן, אבץ, אלומיניום, בורון וכו '), הנחוצים לצמיחת צמחים ולפיתוחם, חומצות אמינו באמצעות חומצת האמינו כמצע, ואת יכולת ספיחה ושמירה, באמצעות מורכבות מורכבת של מורכבות אורגנית, מורכבות אורגנית. דשן זה יכול לא רק לשמור על מספר רב של אלמנטים של שחרור איטי ושימוש מלא, חומצות אמינו, אלא גם כדי להבטיח את היציבות של יסודות קורט לטווח ארוך השפעה. יש לו השפעה טובה של שיפור הנשימה הצמחית, שיפור תהליך החזרת הצמח וקידום חילוף החומרים של הצמח.

זה יכול לקדם את הפוטוסינתזה ואת היווצרות של כלורופיל, והוא יכול לקדם ולהפעיל את תהליכים פיזיולוגיים וביוכימיים כגון פעילות של תחמוצת, חומצות אמינו פעילות האנזים, נביטת הזרעים, ספיגת התזונה ואת שורש הצמיחה התפתחות. בפרט, הזיקה שלה לצמחים היא דומה לכל חומר אחר. חומצות אמינו היעילות של דשן חומצת אמינו להגדיר לטווח ארוך דשן אורגני, דשן מהיר, ביו דשן יציבות ויעילות של דשן מיקרו בכללותו. כאן הדיון העיקרי של דשן ביישום של חומצות אמינו בחקלאות.

לקדם את היווצרות של אגרגטים קרקע: אגרגטים הקרקע הם יחידת הבסיס של מבנה הקרקע. השימוש בחומצות אמינו יכול לשנות את תכולת המלח אדמה גבוהה מדי, חומצות אמינו אלקליין חזק מדי, חלקיקי אדמה מפוזרים מאוד, מבנה הקרקע של תכונות פיסיקליות וכימיות עניים, ולקדם היווצרות של אגרגטים קרקע, היישום של חומצות אמינו, צפיפות צפיפות הקרקע ירד באופן משמעותי, חומצות אמינו את נקבוביות הקרקע הכולל הגידול המקביל כושר החזקת מים יעזור לשפר את היכולת של מים קרקע ודשן, כדי ליצור תנאים טובים לצמיחה שורש צמחים ופיתוח.