הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו יש השפעה בריאותית

Oct 19, 2017

חומצות אמינו יש השפעות מטבוליות שונות אצל תינוקות ומבוגרים. השימוש רגיל עירוי חומצה אמינית, תינוקות וילדים צעירים בפעילות של hydroxylase phenylalanine הוא נמוך, חומצות אמינו קל לייצר phenylalanineemia גבוהה.

חומצות אמינו בכימיה מתייחסות להרכב הגנרי של קבוצה של תרכובות אורגניות המכילות קבוצות אמינו וקרבוקסיל, שהן היחידות הבסיסיות של מקרומולקולות תפקודיות ביולוגיות. אם הגוף האנושי לעומת גורדי שחקים, החלבון הוא חתיכת לבנים, חומצות אמינו וחומצת אמינו מורכבת מאדמת לבנים. חומצות אמינו לא רק לספק חומר גלם חשוב עבור חלבון סינתטי, אלא גם לספק בסיס חומרי לקידום הצמיחה, ביצוע חילוף החומרים הרגיל ושמירה על החיים.

כל כך חשוב לחומר הבסיסי של החיים, חומצות אמינו הגוף האנושי הוא איך לקחת את זה? חומצות אמינו הן היחידה הבסיסית של הרכב החלבון, וצריכתו אינה אלא גם מן החלבון. גוף רגיל דרך הצריכה של מגוון של מזון, שממנו כדי לקבל את חומצות האמינו הדרושות מספיק כדי לענות על הצרכים של פעילויות החיים, אין צורך להוסיף תמיד טבליות חומצות אמיניות מיוחדות. כמה שווקים המקדמים את התפקיד של בריאות טבליות חומצת אמינו, יכול לאכול קצת, אבל לא יכול לשמש כמקור עיקרי של חומצות אמינו.

למעשה, תוספת של חומצות אמינו היא כמו אכילה. טבליות חומצת אמינו אוראלי של ההשפעות הבריאותיות יש, אבל לא פרסום אז אלוהים, כדי להיות מטופלים כראוי. חומצות אמינו יישום קליני של חומצות אמינו, בדרך כלל רק עבור כמה חולים רציניים, כגון חולים עם אובדן דם מופרז, כבד כבד ומחלת כליות, חולים קריטית, מערכת העיכול, הפרעות קליטה חמורות ולא יכול לאכול את החולה הרגיל, כדי לספק בסיסי תזונה לגוף האדם, ובעיקר עם הזרקה של חומצות אמינו, לעתים רחוקות להשתמש בטבליות חומצות אמינו אוראלי. אז גם אם אתה בעל פה עודף של חומצות אמינו, אבל גם לא יכול להיספג על ידי הגוף, חומצה אמינו למעשה, רוב ההפרשה.

חומצות אמינו פעילי שטח אמפוטריים כבר שילמו תשומת לב על ידי הבטיחות שלהם, מתון, מתכלה ופעילות פני השטח מעולה. בנוסף, חומצת אמינו סוג המולקולה פעילי שטח אמפוטרי מכיל שלד חומצה אמינית שיש הן קבוצת אמינו וקבוצת carboxyl, קבוצת acyl אשר עשוי להיות הציג לתוך אטומי פחמן שונים, קבוצה alkoxy, ומספר carboxyl hydrocarbylamino משלה הקבוצות עשויות להיות שונות. חומצת אמינו לכן, פעילות פני השטח של חומצות אמינו פעילי שטח amphoteric יכול להיות מוסדר בדרכים רבות בשימוש נרחב.

חומצות אמינו סוג פעילי שטח zwitterionic לשאת מטען חיובי של קטיון הידרופילי באמצעות קבוצת אמינו, ואת המטען השלילי של אניון יכול להתבצע על ידי קבוצות carboxyl, קבוצות חומצה sulfonic וקבוצות חומצה זרחתית. החשוב ביותר עבור חומצה אמינו חומצה carboxylic סוג amphhoteric פעילי שטח, חומצות אמינו ביניהם, ו - חומצת אמינו ו - חומצה aminopropionic סוג.