הבית > חדשות > תוכן

תחזוקת חומצות אמינו ותיקון

Aug 10, 2017

תפקידם של חומצות אמינו בצמח הוא שלושה: 1 מקורות משלימים של חומרים אורגניים חנקן אורגני 2 סוכני chelating של יונים מתכת. לחומצות אמינו יש פונקציה של יונים מתכתיים (chelate), קל לשתול את האלמנטים הבינוניים הדרושים ואת יסודות קורט (סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן, אבץ, נחושת, מוליבדן חומצות אמינו, בורון, סלניום וכו ') למפעל, לשפר את ניצול הצמח של חומרים מזינים שונים; 3 הכנת אנזימים-קטליז. חומצת אמינו הוא מקדם וזרז לסינתזה של אנזימים בצמחים, חומצות אמינו אשר ממלא תפקיד חשוב במטבוליזם של הצמח. עם זאת, חומצות אמינו מתבוללים בקלות ופורקים על ידי חיידקים בקרקע, ולכן לא מומלץ להשתמש בהם כבזבוז בסיסי בקרקע, חומצות אמינו, אלא כדי להפוך דשנים foliar, אשר ריססו על עלים כדי לאפשר לצמחים לקלוט חומצות אמינו ו אלמנטים אחרים ישירות דרך העלווה.

חומצה אמינית מוצרי ניקוי המרכיב החשוב ביותר הוא חומצה אמינית חומצה אמינית, חומצת אמינו אשר חומצה אמינו חומצה פעילי שטח, שם התבנית שלה: xx acyl y-alanine Z

Xx הקדמי הוא בצד השמן, בדרך כלל דפנה, קוקוס, מדי פעם לראות כף היד

Y התיכון הוא שם חומצת האמינו, שהוא בדרך כלל העמק (חומצת אמוניה), גאן (חומצת אמוניה), לעתים רואה propionic (חומצת אמוניה), שריר (חומצת אמוניה)

Z הסופי הוא הידרופיליות נתרן, אשלגן, או triethanolamine (מקוצר כדי TEA)

המודולים המבניים הנ"ל ניתן להרכיב בכל עת, כגון גלוטמט נתרן קוקוס, חומצת אמינו חומצה lauric אשלגן, תה propimentate palmitic.

חומצת אמינו מסויימת מוסיפה כמות קטנה של מלח חומצה אמינית של חומצה אמינית, בהרכב הטבלה בהשוואה, לא את פעילי השטח העיקריים, אך מסיחים את הדעת, חומצת אמינו המכונה "משטח טיהור חומצות אמינו". לדוגמה, בעיקר חומצה אמינית זעירה ניקוי תחליב, מחולק:

מים, אלכוהול גליקול, פרופילן גליקול, lauryl אתר גופרתי נתרן, חומצה פלמיטית, lauryl אלכוהול, חומצה מוסקט, hydroxide אשלגן, שמן קוקוס amide propyl betaine, חומצת אמינו שמן קוקוס amide DEA, אתילן גליקול stearate, PEG-150 שתי חומצה סטארית אסתר, גליצרין stearate, PEG-100 אסטר חומצה סטארית, אשלגן גלוטמט קוקוס, אשלגן חומצה lauric, תאית hydroxypropyl, חומצה אמינו חומצה עלה אלוורה, hydroxy פניל ​​מתיל אסטר, hydroxypropyl אסתר, EDTA שני נתרן, תמצית

למרות תוספת של חומצה קוקוס אשלגן גלוטמט ו lauric קריאטין אשלגן, אבל את המיקום של המבנה של הנוסחה של הגוף הראשי או סוליות (אסתר חומצה גופרתית) + בסיס סבון (carboxylate), חומצת אמינו אז לא טוב חומצת אמינו טיהור פני השטח.

חומצות אמינו חיוניות חיוניות לצמיחה, תחזוקת חומצות אמינו ותחזוקת הגוף. אם חסר, יש את הסימפטומים הבאים:

1. חוסר מרץ ואנרגיה.

2, תופעת הזדקנות מוקדמת.

3, הביצועים ריפוי הפצע הוא עני.

4. פיגור התפתחות הילד.

אם דיאטה לעתים קרובות חסר חומצות אמינו חיוניות, יכול להשפיע על הבריאות. זה משחק תפקיד חשוב בצמיחת התינוק. היסטידין הוא חיוני לצמיחה ופיתוח של ילדים, חומצות אמינו ארגנין, ציסטין, טירוזין וטאורין חיוניים לתינוקות לפני המועד.