הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו תזונה

Sep 25, 2017

חומצת אמינו פעולה

1, העיכול והקליטה של ​​חלבונים בגוף מושגת על ידי חומצות אמינו: כמו האלמנטים התזונתיים הראשונים של חלבון בגוף ואת התפקיד של אותו תזונה מזון ברור, אבל זה לא ניתן להשתמש ישירות בגוף האדם, אבל באמצעות מולקולות קטנות לתוך חומצת אמינו לאחר בשימוש.

2. מאזן החנקן: כאשר כמות החלבון בכמות ובכמותה מתאימים, כמות החנקן הנצרכת שווה לכמות החנקן המגורשת מן הדשן, השתן והעור, הנקראת שיווי המשקל הכולל של החנקן. זה בעצם איזון בין חלבון וחומצות אמינו כי הם כל הזמן להיות מסונתז ו decomposed. החלבון צריך להישמר בטווח מסוים, והגוף יכול לווסת את חילוף החומרים של החלבון כדי לשמור על מאזן החנקן. מנגנון האיזון יכול להיהרס על ידי overfeeding עודף חלבון ומעבר יכולתו של הגוף להסדיר. חלבון לא נאכל בכלל, ואת החלבון בגוף עדיין נשבר למטה, ואת מאזן החנקן השלילי הוא נוכח באופן רציף. אם לא תנקוט פעולה מתקנת בזמן, תוביל בסופו של דבר למוות של הנוגדן.

3. המרת סוכר או שומן: catabolism חומצת אמינו מייצרת את a-ketoacid, אשר metabolized על ידי מסלולים מטבוליים של סוכר או שומן עם תכונות שונות. A - ketoacid ניתן להשתמש כדי לסנתז חומצות אמינו חדשות, או להמיר סוכר או שומן, או לתוך חמצון tricarboxycyclic להתפרק לתוך CO2 ו H2O, ולשחרר אנרגיה.

4, להשתתף באנזים, הורמון, ויטמין כלשהו: האופי הכימי של האנזים הוא חלבון (מולקולות חומצות אמינו), כגון עמילאז, פפסין, כולינסטראז, פחמן אנהידראז, טרנסמינאז וכו '. מרכיבי ההורמונים המכילים חנקן הם חלבונים או נגזרותיהם, כגון הורמון גדילה, הורמון תירוטרופי, אפינפרין, אינסולין והורמון אנטרוטרופי. ויטמינים מסוימים עשויים חומצות אמינו או לשלב עם חלבונים. אנזימים, הורמונים וויטמינים ממלאים תפקיד חשוב בוויסות פונקציות פיזיולוגיות ומטבוליזם קטליטי.

5. דרישות חומצות אמינו חיוניות של הגוף האנושי: הכמות הנדרשת של חומצות אמינו חיוניות למבוגרים היא כ -20% מדרישה לחלבון, 37%.

חומצות אמינו

1. להאריך חיים

אם הגוף חסר התפלגות חלבון אצל קשישים, הסינתזה מאטה. באופן כללי, אנשים מבוגרים זקוקים לחלבון יותר מאשר למבוגרים צעירים, והביקוש למתתינין וליזין גבוה יותר מאשר אצל מבוגרים צעירים. אנשים מעל גיל 60 צריך לצרוך על 70 גרם של חלבון ליום, ודורשים כי החלבון מכילים את חומצות האמינו הנדרשות בצורה שלמה ומתאימה, כגון חלבון באיכות גבוהה, להאריך את החיים.

2. חומצות אמינו משמשות בעיקר בהכנת אינפוזיה חומצת אמינו מורכבת, כמו גם תרופות טיפוליות ותרופות פפטידים סינתטיים. ישנם מעל מאה חומצות אמינו המשמשות כיום כתרופה, כולל 20 חומצות אמינו המרכיבות חלבונים ויותר מ -100 חומצות אמינו המרכיבות את הלא חלבון.

על ידי מגוון של חומצות אמינו הרכב ההכנות המתחם המודרני תזונה ורידים עירוי דיאטה "אלמנטים" תופסת מעמד חשוב מאוד בטיפול, תזונה, כדי לשמור על חולה החולה חולים הצלה חיים הצלה, תפקיד חיובי להיות אחד הזנים הרפואיים החיוניים תרופה מודרנית.

חומצה גלוטמית, ארגינין וחומצה אספרטית, ציסטין, L-dopa פונקציה נפרדת של מחלות מסוימות כגון חומצות אמינו, המשמשות בעיקר לטיפול במחלות כבד, מחלות במערכת העיכול, מוח, מחלות לב וכלי דם, מחלות בדרכי הנשימה, ומשמשות לשיפור אנרגיית שריר , תזונת ילדים, דטוקסיפיקציה ועוד. בנוסף, נגזרות חומצות אמינו הראו הבטחה בטיפול בסרטן.

מזון תזונה

נוגדן של צריכת מזון חיונית אנושית על מנת לשרוד, על מנת לשמור על תפקוד תקין, פיזיולוגי, ביוכימי וחיסוני, ופעילות חיים כגון צמיחה, חילוף חומרים בגוף לאחר עיכול, ספיגה, חילוף חומרים, לקדם את הצמיחה והפיתוח של נוגדנים, בריאות הנפש, מניעת כשל נגד, להאריך את החיים של תהליך משולב המכונה תזונה. המרכיב הפעיל במזון נקרא מזין.

כמו גוף האדם הוא החומר הבסיסי ביותר של חלבונים, שומנים, פחמימות, מלח אורגני (כלומר מינרלים, כולל אלמנטים עיקריים יסודות קורט, ויטמינים, מים וסיבי מזון, גם הוא הגוף האנושי צריך חומרים מזינים.יש להם ייחודי משלהם אך הם קשורים קשר הדוק בתהליך חילוף החומרים, משתתפים, מקדמים ומסדירים את פעילות החיים, הגוף מתחבר עם העולם החיצון דרך המזון, שומר על הקבוע היחסי של הסביבה הפנימית, ומשלים את האחדות מאזן הסביבה הפנימית והחיצונית.