הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו רכיבים תזונתיים

Jun 06, 2017

חומצות אמינו הן החומרים הבסיסיים ביותר המרכיבים חלבונים באורגניזמים והם קשורים לפעילות החיים, והם היחידות הבסיסיות של מולקולות חלבון באורגניזמים, חומצות אמינו אשר קשורות קשר הדוק לפעילות החיים של אורגניזמים. יש לו פונקציה פיזיולוגית מיוחדת הנוגדן הוא אחד החומרים המזינים החיוניים האורגניזם.

דשני חומצות אמינו מבוססים על חומצות אמינו צמחיות, על ידי שימוש בפעולת השטח העצומה ובקיבולת הקליטה, בחומרים מזינים (חנקן, זרחן, אשלגן, ברזל, נחושת חומצת אמינו, מנגן, אבץ, אלומיניום, בורון וכו '). הגידול והתפתחות של צמחים אנושיים מתווספים, ותרכובות אורגניות ואנאורגניות שנוצרו על ידי התוספת והמורכבות. דשן זה יכול לא רק לשמור על אלמנטים רבים לשחרר איטי ושימוש מלא, אבל גם יכול להבטיח את היציבות ואת ההשפעה לטווח ארוך של יסודות קורט. יש לו את האפקט הטוב של שיפור הנשימה צמח, שיפור תהליך של צמצום צמחים וקידום חילוף החומרים של הצמח. חומצה אמינו זה יכול לקדם את היווצרות הפוטוסינתזה ואת הכלורופיל, ותהליכים פיזיולוגיים וביוכימיים, כגון פעילות של תחמוצות, פעילות של אנזימים, נביטת זרעים, ספיגת חומרים מזינים, וצמיחה ופיתוח של שורשים, יש ברור קידום והפעלת אפקטים . בפרט, זיקה שלה עם צמחים אינו דומה לכל חומר אחר. היעילות של דשן חומצות אמינו להגדיר את ההשפעה לטווח ארוך של דשן אורגני, מהיר פעולה של דשן, את היציבות של דשן ביו ואת היעילות של דשן מיקרו. מאמר זה דן בעיקר ביישום של חומצות אמינו בחקלאות דשן זה.

אגלומריה הקרקע היא היחידה הבסיסית של מבנה הקרקע. השימוש בחומצות אמינו, יכול לשנות את מלח האדמה גבוה מדי, אלקליין חזק מדי, פיזור גובה חלקיקים אדמה, התווים הפיזיים והכימיים של ההבדל המבני הקרקע, לקדם את היווצרות של אגלומראציה הקרקע, לאחר החלת חומצות אמינו, חומצות אמינו בתפזורת אדמה הצפיפות ירדה ללא ספק, נקבוביות מוחלטת ואת יכולת החזקת מים גדל, אשר סייעה לשפר את היכולת של שימור מים הקרקע והפריה, ובכך ליצור תנאים נוחים לצמיחה שורש צמחים ופיתוח.

מיקרואורגניזם הקרקע הוא אחד הגורמים החשובים בהרכב הקרקע, הפיכת הקרקע אורגני ואיכות אורגני, רכיבה של רכיבי מזין, ויצירת אנזימים בתהליך של פעילות החיים צמח. חומצות אמינו יכול לקדם את פעילות חיידקים קרקע, להגדיל את מספר מיקרואורגניזמים הקרקע, לשפר את פעילות האנזים אדמה, מספר רב של נתוני מחקר מקומיים וזרים אישר כי היישום של חומצות אמינו יכול להפוך את החיידקים האירוביים, actinomycetes, פירוק סיבים של מספר חיידקים גדל. זה יתרון כדי להאיץ את מינרליזציה של חומר אורגני ולקדם את שחרורם של אלמנטים מזינים.

עם ההתפתחות המהירה של התעשייה הכימית, כמות הייצור והיישום של דשנים כימיים כבר גדל, ויישום של דשנים כימיים מילאה תפקיד חשוב בפיתוח של הייצור החקלאי, אבל הבעיות כגון הגידול של יישום דשנים, עלות ההשקעה והקטנת ניצול הדשנים משתקפים בהדרגה.