הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו פעילות פיזיולוגית וקליטה

Oct 11, 2017

חומצה חומשית (חומצה חומשית, מקוצר HA) היא שרידי צמחים ובעלי חיים, חומצת אמינו בעיקר שרידי צמחים, באמצעות פירוק ושינוי מיקרוביאלי, כמו גם סדרה של תהליך תגובה גיאוכימי מורכב וצברה סוג של חומר אורגני. הוא מורכב ארומטי וקבוצות תפקודית שונים של חומצות אורגניות פולימריות, עם פעילות פיזיולוגית טובה קליטה, חומצות אמינו מורכבות, חילופי פונקציות אחרות. חומצה חומשית היא המרכיב העיקרי של פחמן, מימן, חמצן, חנקן, גופרית, הוא polyvalent סוג תרכובות ארומטי תרכובות חנקן חנקן polycondensate.

מופץ באופן נרחב בפחם ברמה נמוכה, אדמה חומצה אמינו, משקעים במים, צואה של בעלי חיים, דשנים אורגניים, שאריות בעלי חיים וצמחים וכן הלאה. לעתים קרובות אנו רואים את הקרקע היא שחורה, זה בגלל חומצה הומאית (לא המכילים, חומצה פחות חומצה הוא צהוב) ב פחם ברמה נמוכה (בליה פחמן, ליגניט, כבול) חומצה חומצית התוכן של הגבוה ביותר (30 ~ 80%), ואחריו קומפוסט אורגני (כ 5 עד 20%). פחם מחומצן באופן מלאכותי (כמו מטופלים עם אוויר, אוזון חומצה אמינו או חומצה חנקתית) כדי ליצור חומצה הומיאנית מחדש

על פי מסיסות סיווג ממס צבע, חומצת אמינו ניתן לחלק לשלושה מרכיבים: ① מומס אצטון או חלק אתנול הנקרא חומצה חומה; ② מסיס בחלק אצטון שנקרא חומצה פולית שחורה; ③ מסיס במים או רזה חלק חומצה נקרא חומצה פולביץ

עבור החקלאי ניתן להשתמש תוספים קרקע מזין, השתרשות ו תוספים דשן Zhuanggan, מרכך הקרקע, הרגולטור הצמיחה צמח, מתחם דשן Foliar, חומצה אמינו קר סוכן, סוכן בצורת, סינרגיסט דשנים מורכבים, חנקן, זרחן, אשלגן ואלמנטים אחרים בשילוב עם דשן חומצה חומצית, עם יעילות דשן, לשפר את הקרקע, לעודד צמיחה היבול, לשפר את איכות המוצרים החקלאיים פונקציות אחרות. חומצה חומשית ו leachate, אטרזין וחומרי הדברה אחרים מעורבב עם, חומצת אמינו יכול לשפר את היעילות, עיכוב של רעילות שיורית; סודיום הומאט יעיל בטיפול של עץ תפוח להירקב.

חומצות אמינו בתפקיד של גידול הצמח יש שלושה: 1) אורגני חנקן אורגני תוספת מקור; 2) יון מתכת chelating סוכן. (סידן, מגנזיום, ברזל, מנגן, אבץ, נחושת חומצת אמינו, מוליבדן, בורון, סלניום וכו ') נישאים בקלות לתוך הצמח על ידי הפעולה של יונים המתכת (chelating) מתכת, ואת האלמנטים החיוניים יסודות קורט ( סידן, לשפר את ניצול הצמח של חומרים מזינים שונים, 3) ההכנות אנזים. חומצות אמינו הן המאיצים וזרזים לסינתזה של אנזימים שונים בצמחים, חומצות אמינו אשר ממלאים תפקיד חשוב בחילוף החומרים של הצמח. עם זאת, חומצות אמינו בקרקע נטמע בקלות על ידי חיידקים, פירוק, זה לא אמור לשמש דשן בסיס בקרקע, אבל עשוי דשן foliar, לרסס על העלים, כך צמחים ישירות דרך ספיגת עלה של חומצות אמינו אחרים אלמנטים.