הבית > חדשות > תוכן

חומצת אמינו להישאר רגיל

Oct 27, 2017

מהי חומצת האמינו? חומצות אמינו משמשות בעיקר ברפואה להכנת חליטות חומצות אמינו מתרכבות, המשמשות גם כסוכנים טיפוליים וסינתזה של תרופות פפטידים. חומצות אמינו יש כיום כמה מאות סוגים של חומצות אמינו המשמשות סמים, כולל 20 סוגים של חומצות אמינו המרכיבות את החלבון ו -100 סוגים של חומצות אמינו המרכיבות שאינם חלבון.

חומצות אמינו משמשות לווסת את רמת הסוכר בדם, חומצות אמינו לסוכרת, דיאטה, מניעה וטיפול בפטיטיס חריפה הנגרמת על ידי תפקוד כבד חריג, המשמשים להשלמת החולשה הפיזית ומגוון מחלות הנגרמות כתוצאה מאובדן חלבון. אבל עדיין הרבה אנשים מודאגים כי חומצות אמינו יש תופעות לוואי, חומצות אמינו את הפרטים הבאים של חומצות אמינו תופעות לוואי.

חומצות אמינו תופעות לוואי: השמנת יתר, חומצות אמינו חומצות אמינו לחוסר חלבונים וחולים מתישים, אי ספיקת כבד וכליות, חולשת שרירים, אם זה נורמלי ותזונה כבר שופעת מאוד, חלבון הגוף או חומצת האמינו יתר על המידה, לגרום להשמנה

חומצות אמינו תופעות לוואי של שני: הגורם לאי נוחות פיזית, עבור קיבולת העיכול של ילדים בריאים נורמלי בריא אינם מתאימים לצריכה, היא התרופה השלישית, חומצות אמינו לאחר אכילה בלתי נמנע מגוון של לא נוח.

חומצות אמינו תופעות לוואי של שלושה: דיאטה חלבון גבוהה תגרום שכיחות מוגברת של נפרופתיה סוכרתית. חומצות אמינו הן חלבון גבוה דיאטה, חומצת אמינו צריכה מופרזת עלולה לגרום לסוכרת.

חומצות אמינו יש השפעות מטבוליות שונות אצל תינוקות ומבוגרים. השימוש רגיל עירוי חומצה אמינית, תינוקות וילדים צעירים בפעילות של hydroxylase phenylalanine הוא נמוך, חומצות אמינו קל לייצר phenylalanineemia גבוהה. ואת חוסר tyrosine;

לכן, תינוקות וילדים צעירים באמצעות עירוי חומצת אמינו צריך להפחית את כמות phenylalanine, methionine, גליצין, להגדיל את כמות cysteine, tyrosine, histidine, כדי להפוך את פלזמה ספקטרום חומצת אמינו לשמור על נורמלי. מוצר זה מתאים למאפיינים של חילוף החומרים של התינוק, הפחתת כמות פנילאלנין, מתיונין, גליצין, להגדיל את כמות cysteine, tyrosine, histidine, חומצות אמינו כדי לענות על הצרכים התזונתיים של ילדים.

חומצות אמינו הן היחידות הבסיסיות של חלבון, כולל עור, ציפורניים, שיער מורכבים חלבון, והשיער הוא 90% של הרכב קולגן. חומצות אמינו המשמשות שיער ועור, לא רק האמור לעיל הוסיף להוסיף תזונה, להוסיף מים, אבל גם יכול לשפר את תפקוד המערכת החיסונית של העור, חומצות אמינו לשפר את מערכת הלימפה דטוקסיפיקציה, להגדיל את הרגישות של העור הרגיש יש השפעה טובה , חומצות אמינו והוא יכול לשמור על השיער ואת סיבי קולגן העור סיבי אלסטי של צמיחה נורמלית, חומצות אמינו כדי לשמור על העור עדין וגמיש, כדי לשמור על גמישות השיער.