הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו הפונקציה

Jul 25, 2017

חומצות אמינו ואת האפקטיביות של חומצות אמינו עשירות בחלל המזון המומלץ חומצות אמינו הן חומרים מזינים של הגוף, הוא ההרכב של המוח האנושי חומרים חשובים, חומצת אמינו תוכן המוח, חומצות אמינו לקבוע את האינטליגנציה האנושית ואת הזיכרון, חומצות אמינו כך תוספות יומיות של חומצות אמינו הוא חיוני מאוד, במיוחד בגוף הלבן עם המוח, אבל גם בלתי נפרד מחומצות האמינו, חומצה אמינו אמר את הפונקציה של חומצות אמינו, להלן אנו מסתכלים על מה אוכל מזון מכיל את חומצות האמינו שאנחנו צריכים.

חומצות אמינו הן חומרים חשובים במוח, חומצות אמינו תוכן של עד 90% או יותר. מחקרים ביולוגיים מודרניים מצאו כי אנשים חכמים, חוכמה, המוח העצום שלה בלתי נפרד. חומצות אמינו אנשים באבולוציה של התהליך, השתלטו על היכולת להשיג חלבון (חומצות אמינו), מפותח כל כך, IQ גבוה, ובהדרגה לשלוט בעולם.

ניסויים מראים כי כמות חומצות האמינו במוח, קובעת את רמת האינטליגנציה האנושית ואת הזיכרון, המוח, לשפר את הזיכרון של המפתח היא להמציא את חומצת האמינו תזונה. חומצות אמינו בנוסף, חומצות אמינו יש את ההשפעות הבאות ואת ההשפעות.

טריפטופן יכול להקל על הלחץ, למנוע דיכאון, חרדה ומצב אחר, חומצות אמינו יציבות, כדי לשמור על אנרגיה חזקה.

חומצות אמינו הוא החומר הבסיסי של מערכת החיסון האנושית, מספר ואיכות של חומצות אמינו, ואת המערכת החיסונית קשורה קשר הדוק כוח, טריפטופן, פנילנין, חומצה אמינו ליזין, וכו 'הם הכרחיים לייצור של חומרי גלם, של חומצות אמינו, היא לשפר את המערכת החיסונית של הגוף.

יעילות: phenylalanine כדי להפחית את הרעב, חומצת אמינו לשפר את התשוקה המינית, לשפר את הזיכרון, לשפר את הרגישות של חשיבה, לעורר את הרוח של חיסול דיכאון ואפקטים אחרים.

קהל מתאים: מתאים לסבול מליקוי בתפקוד המיני, אובדן זיכרון, דיכאון לאחר לידה, תסמונת גיל המעבר של חומצות אמינו, מחלות עונתיות, דיכאון ומחלות אחרות, חולי חומצות אמינו לעיתים קרובות מוסיפים מחלות.

מקורות מזון: מזונות עשירים בפנילאלנין כוללים לחם מחיטה מלאה, עוגות חומצות אמינו, אטריות אורז, אטריות, מוצרי סויה וסויה, גבינה לבנה, חלב, שקדים, בוטנים, דלעת ושומשום.

יעילות: האיזולוזין חיוני להיווצרות המוגלובין האנושי, יכול לווסת את רמת הסוכר בדם (בעיקר כדי לשפר את רמות הסוכר בדם), לשפר את רמות האנרגיה, לשפר את האנרגיה של הגוף, תיקון חומצות אמינו פגום ברקמת השריר, טיפול אדג'ובנטי בכשל בכבד, קידום הפרשת הורמון גדילה.

קהל מתאים: מתאים לסבול היפוגליקמיה, חומצות אמינו חומצות כבד, טראומה, הפרשת הורמון גדילה ומחלות אחרות, כמו גם חולים לאחר הניתוח לעיתים קרובות הוסיף.

מקורות מזון: מזונות עשירים באיזוליאוסין כוללים בעיקר כבד של בעלי חיים, ביצים של חומצות אמינו, ברווזים, פולי סויה, שעועית שחורה, תירס, אורז שחור, אורז חום, שקדים, בוטנים, חיטה, דגים ומוצרי חלב שונים.