הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו תפקידו של

Sep 04, 2017

1, עיכול וספיגה של חלבון בגוף באמצעות חומצת אמינו להשלים: כמו הגוף של האלמנטים התזונתיים הראשונים של החלבון, תפקידה התזונה מזון ברור, אבל זה לא ניתן להשתמש ישירות בגוף האדם, ו משמש להיות מולקולה קטנה של חומצות אמינו.

2, חנקן אפקט אפקט: כאשר הדיאטה היומית של החלבון ואת כמות המתאימה, צריכת החנקן מן הצואה, שתן ופליטות העור של חנקן שווה, הידועה בשם האיזון הכולל של חנקן. הוא למעשה חלבון וחומצות אמינו בין סינתזה רציפה ופירוק של האיזון בין. צריכה יומיומית של חלבון צריכה להישמר בטווח מסוים, פתאום להגדיל או להקטין את כמות צריכת המזון, הגוף עדיין יכול לווסת את חילוף החומרים של חלבון לשמור על מאזן החנקן. אכילת חלבון רב מדי, מעבר לגוף כדי להתאים את היכולת לאזן את המנגנון יושמד. לא לאכול חלבון, חלבון הגוף עדיין הפירוק, המשיך מאזן חנקן שלילי, אם לא בזמן לנקוט צעדים לתיקון, בסופו של דבר להוביל למוות נוגדנים.

3, לתוך סוכר או שומן: catabolism חומצת אמינו המיוצר על ידי חומצה a-keto, עם מאפיינים שונים, סוכר או השומן מטבוליזם חילוף החומרים. חומצה a-keto יכול להיות מסונתז לתוך חומצות אמינו חדשות, או להמיר סוכר או שומן, או לתוך חומצה tricarboxylic לחמצן לתוך CO2 ו H2O, ולשחרר אנרגיה.

4, מעורב בהרכב של אנזימים, הורמונים, כמה ויטמינים: הטבע הכימי של האנזים הוא חלבון (מולקולות חומצות אמינו), כגון עמילאז, pepsin, cholinesterase, פחמן אנהידראז, transaminase וכן הלאה. ההרכב של הורמון המכיל חנקן הוא חלבון או נגזרת שלו, כגון הורמון גדילה, הורמון מגרה בלוטת התריס, אדרנלין, אינסולין, קידום ההורמון המעיים וכדומה. ויטמינים מסוימים מומרים על ידי חומצות אמינו או בשילוב עם חלבונים. אנזימים, הורמונים, ויטמינים בוויסות תפקוד פיזיולוגי, מטבוליזם קטליטי משחק תפקיד חשוב מאוד.

5, הצרכים של הגוף של חומצות אמינו חיוניות: דרישות חומצות אמינו חיוניות מבוגר של כ 20% של דרישות חלבון, - 37%.