הבית > חדשות > תוכן

חומצות אמינו יש השפעה על צמחים

Jan 03, 2018

חומצות אמינו הן החומרים הבסיסיים ביותר המרכיבים את החלבונים הביולוגיים והם קשורים לפעילות החיים. הם היחידות הבסיסיות המרכיבות מולקולות חלבון באורגניזמים חיים וקשורות קשר הדוק לפעילות ביולוגית. יש לו תפקיד פיזיולוגי מיוחד הנוגדן, שהוא אחד החומרים המזינים החיוניים האורגניזם.


בשל אופי חומצות האמינו, יש לה השפעה ייחודית על גידול צמחים, בעיקר פוטוסינתזה, במיוחד גליצין, אשר יכול להגדיל את התוכן chlorophyll של צמחים, להגביר את פעילות האנזים, לקדם את חדירת דו תחמוצת הפחמן, להפוך את פוטוסינתזה נמרצת יותר ,, להגדיל את VC ותכולת הסוכר יש תפקיד חשוב.


ריסוס צמחים או יישום של חומצת אמינו מזין דשן נוזלי יכול להגדיל את החומרים המזינים השונים של הצמח הדרושים כדי להחריף את הצטברות החומר היבש ומשורשי הצמח או משאיר לחלקים אחרים של המהירות וכמות הפעולה, להתאים את מספרם הגדול של האלמנטים, יסודות קורט ואת כל חלקם של חומרי הזנה ואת מאזן המדינה, אשר ממלאים תפקיד בוויסות הצמיחה הנורמלית של הצמחים.


חומצות אמינו יכולות גם לשמש סוכנים מורכבים. N, P, K ואלמנטים גדולים אחרים, Zn, Fe, Cu, Mn, B, מו יסודות קורט אחרים בגוף החומרים הדרושים. גידולים לעיתים קרובות סובלים מחוסר סימפטומים של אלמנטים מסוימים בשל מעט מדי של חלק יעיל שיכול להיספג על ידי היבול וחומצות אמינו כי chelate עם אלמנטים מסיסים פחות כדי להגן על האלמנטים הדרושים עבור היבול לייצר מסיסות טובה, נספג בקלות על ידי יבולים chelate, אשר תורמת לקליטת הצמח.


חומצות אמינו יכולות לקדם את שורש הצמיחה, שתילים חזקים, צמחים בריאים, לשפר את הפונקציה פוטוסינתטית של עלים ההתנגדות היבול. עמידות למזיקים ומחלות, מגוון של יבולים יש עלייה משמעותית בתשואהדואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com