הבית > חדשות > תוכן

EDTA Chelates את התפקיד

Jun 20, 2017

EDTA Chelates כוח chelating מייצג את כוח מחייב של הסוכן chelating ואת יון המתכת, ואת הערך chelating מייצג את כמות הסוכן chelating כי chelates יונים מתכת.

כמה אנשים בנוסחה בפועל ייתקל תוספת של סוכן chelating, או תהיה תופעת דרוג, תדאג כוח לעיסה זה לא מספיק, EDTA Chelates ויונים מתכת לא ניתן לשלב באופן יעיל, את הסכום בפועל של chelating סוכן אינו נמצא מקום, וכתוצאה מכך תופעת קנה המידה

יעיל כדי למנוע את התרחשות של קנה המידה יש ​​שתי דרכים, אחת היא עיכוב ראשוני של היווצרות בקנה מידה, אחד יעיל לאחר הסולם הוסרו. שתי שיטות אלה מתאימות לתפקיד של chelating dispersants סוכני chelating, בהתאמה.

Chelate dispersant יש משקל מולקולרי גדול, אשר יכול למעשה לעכב את החלקיקים הקטנים של CaCO3, MgCO3 כדי ליצור חלקיקים גדולים של קנה המידה, אבל כוח יון מתכת מחייב חלש, EDTA Chelates מוצרים כאלה הם בעיקר אסטרים חומצה זרחתית, COP, קופולימר קופודין; chelate תפקידה של התערובת יונים מתכת משולבים חזק יחד, יכול למעשה להסיר את התצהיר על פני השטח של סולם המצע, כמו EDTA המשותף שלנו, DTPA, הדטה וכן הלאה.

אז פשוט, סוכן chelating הוא סוכן descaling, EDTA Chelates chelating dispersant הוא מעכב קנה המידה, אם שני עם השימוש, ישלים אחד את השני.

עבור חומר ניקוי, ההחלטה לנקות את האפקט הוא בעיקר ארבעה היבטים: 1, טמפרטורה; 2, כוח מכני; 2, פעילי שטח; 4, chelating סוכן, שני הראשונים לא צריך לחזור, לכולנו יש ניסיון עמוק, עבור פעילי שטח, כולנו יודעים שתפקידו הוא emulsify את חומר הנפט, EDTA Chelates כך מומס במים, כדי להשיג אפקט ניקוי.

עם זאת, אם יש יון מתכת בחומר שמנוני, זה קשר מתכת על פני השטח של המצע, ואת פעילי שטח לא יכול לשבור את הקשר היטב. EDTA Chelates לכן, בשיטת קונבנציונאלי, אנו מגדילים את כמות פעילי שטח ולהגדיל את הטמפרטורה ואת כוח מכני כדי להשיג את אפקט ניקוי, אבל הסוכן chelating יכול להיות שילוב טוב של יונים אלה מתכת, כך שזה חשוף מן הנפט , כך שתוכל להפחית את כמות פעילי שטח בהנחה של צריכת אנרגיה נמוכה.

Chelating סוכנים נמצאים בשימוש נרחב, כולל דטרגנטים, EDTA Chelates אלמנטים מזינים חקלאיים, שואבי תעשייה, נייר תעשיות צילום. Chelating יסודות קורט ביישומים חקלאיים ניתן לשנות רקמות למזער ליקויים מזין, EDTA Chelates ובכך להגדיל את התשואה ואת האפקטיביות. תקן EDTA ידוע הוא קומפלקס השומר על יסודות הברזל ועקבות אחרים בתמיסה ולכן הוא משמש לעתים קרובות בתנאים אגרונומיים שבהם ניתן להפחית באופן משמעותי את תפוקת היבול עקב ברזל ואלמנטים קורט אחרים.

עם זאת, השימוש לטווח ארוך של מוצרי EDTA הוא ראוי יותר תשומת לב. סוכני chelating מסורתית כגון EDTA או DTPA קשה להיות מתכלה והם בדרך כלל שנצבר בסביבה ו זוהו בנהרות ואגמים, קרקע ומים טיפול תהליכים. EDTA Chelates זו הסיבה החדש chelator מתכלה IDHA לאחרונה פותחה.

לעומת פיזור chelating קונבנציונלי, חומצה chelating פיצה iminodisuccinic חומצה יש השפעה טובה chelating יונים סידן ויונים נחושת. סינתזה של חומצה iminodisuccinic ב כותנה / בד פשתן תהליך הלבנה, יכול ביעילות chelate יונים מתכת, לשפר את מרקם של אפקט השיער ואת כוח ①.