הבית > חדשות > תוכן

תפקיד של סוכני Chelating בדשנים

Aug 17, 2017

בתנאים סביבתיים רגילים, מתכות כבדות בקרקע הם adsorbed על פני השטח מוצק הקרקע ולהישאר בשכבת האדמה אדמה עקב צבירה של מתכות כבדות בקרקע. לכן, יישום של מתכת כבדה chelating סוכנים לקרקע יכול לשפר את הפעילות ואת הזמינות הביולוגית של מתכות כבדות בקרקע, מה שהופך אותו קל לזרום ו להיספג.

תפקידם של סוכני chelating ב דשנים היא להגן על קטיוני מתכת יסודות קורט מן היונים השליליים החזקים הלכודים בקרקע לייצר מלחים תואמים כי הם קבועים. אז הסוכן chelating הטוב ביותר צריך להיות pH קרקע טובה יותר להסתגל למוצר, לא השפלה מהירה של המוצר אינו שלילי, רק כדי להיות קשורה תמיכה טכנית. קלציה פשוטה, אנשים לא תומכים. היתרון של IDHA הוא הגנה על יונים יסודות קורט, החיסרון הוא להגדיל את נפח מולקולרי. כמובן ההבדל הוא לא רק כאן, כמו שאינם IDHA, נפח מולקולרי קטן עבור קליטה, אבל היציבות היא גם קשה להבטיח, קל לשימוש בביצועים או כישלון. לכן, בעת ביצוע מוצרים ספציפיים, חייבת להיות טכנולוגיה תומכת ספציפית. הטכנולוגיה הלא מריעה, למעשה, קשה יותר. צוות טכני SOTOUS בהקדמה של מוצריה, התייחס הטכנולוגיה לשחרר עלה, אשר מוצרים שאינם רמאות שלהם שבו היתרונות. אני רק מוסיף לטכנולוגיית IDHA, לא כדי להכחיש זאת. את המקור יסודות אלמנט הם לא chelating, אבל זה פשוט לא בלתי מנוצח non-cheating, בהקשר זה, טכנולוגיית IDHA קמה, מנקודת המבט, ביישום הקרקע יותר יתרונות.

ריסוס העלה וקרקע בגוף IDHA אינו זהה, IDHA אינו משמש משטח הריסוס, אבל ביעילות הקליטה של ​​מוגבל, באמצעות אותה טכנולוגיה ניתן לפתור. אבל אם אין מוצרים תואמים טכנולוגיית IDHA, לעיסה בשימוש העלווה, היעילות בהחלט תהיה מושפעת באירופה, טכנולוגיית IDHA chelating הוחלף במידה רבה EDTA. לא רק בתחום הגידולים החקלאיים. באייר בשווקים הפרמצבטיים והתעשייתיים בעולם, לקדם את יסודות הקורטק של IDHA, יישום רחב יותר. אדהה מן הרמה הטכנית, היישום foliar ויישום הקרקע הם לא בעיה, אדוב אדם של קייט לדבר IDHA משמש בעיקר העלווה, המשמעות העיקרית היא כי השפעת רסס עלה מהר ויעיל יותר. HBED פותחה במיוחד עבור יישום של קרקעות overbased קיצוניים עם pH מעל 10, מומלץ קרקע הבקשה, כדי לפתור את הבעיה של תנאי הקרקע אלקליין גבוהה לא יכול לספוג את עקבות הבעיה של סין הצפון מערבית, השוק סיצ'ואן ...

HBED מפותח עבור קרקעות אלקליין קיצוניים. בקרקע הצפון מערבי, היישום של רכיבי EDTA chelating אינו נספג.

111.jpg