הבית > חדשות > תוכן

ההשפעות וההבדלים של חומצה חומית, חומצה חומית צהוב חומצה אמינו.

May 23, 2018

1. חומצה חומשית


חומצה חומשית היא שרידי צמחים ובעלי חיים, בעיקר באמצעות פירוק מיקרוביאלי ושינוי של פסולת צמחית, וסדרה של תגובות כימיות מורכבות, היוצרות חומר אורגני. מנקודת מבט מיקרו, הוא מורכב ארומטי ומגוון של קבוצות פונקציונליות של פולימר אורגני, מורכב בעיקר פחמן, מימן, חמצן, חנקן וגופרית אלמנטים, הוא סוג של multycent polycondensate סוג תרכובות ארומטי פנוליות וחנקן תרכובות. תפקידה הוא פעילות פיזיולוגית טובה וקליטה, מורכבות, חילופי וכן הלאה. הוא מופץ באופן נרחב ב-ברמה נמוכה פחם, פסולת בעלי חיים, דשן אורגני, אדמה, משקעים במים, שאריות בעלי חיים וצמחים.

אנו רואים את האדמה השחורה, בשל חומצה הומאית המכילה אותה, פחם ברמה נמוכה, כגון פחם בליה, ליגניט, כבול חומצת חומצת תוכן הגבוהה ביותר (30% 80%), ואחריו תוכן קומפוסט אורגני הוא 5% - 20 %. כל חמצון מלאכותי, כגון אוויר, אוזון או טיפול חומצה חנקתית, יכול ליצור התחדשות חומצת חומצי.

על פי סיווג המסיסות והצבע בתמיסה, ניתן לחלק לשלוש קבוצות: ראשית, החלק המסיס באצטון או באתנול נקרא חומצה ריקה חום; שנית, מסיס באצטון נקרא ריקבון שחור; שלישית, החלק המסיס במים או חומצה מדוללת נקרא ריקבון צהוב.

הוא משמש לחקלאות כתוסף תזונה, שורש דשנים שורש תוספים, מרכך הקרקע, הרגולטור הצמיחה של הצמח, מתחם דשן foliar, סוכן אנטי קר, סוכן עמיד לבצורת, דשן סינרגיסטי דשן, וכו 'חומצת חומץ חומצה, אשר משולב עם חנקן וזרחן, יש את הפונקציה של הגדלת היעילות, שיפור הקרקע, מגרה את הצמיחה של גידולים ושיפור איכות של מוצרים חקלאיים. מגנזיום הומאט, הומאץ אבץ, חומצה הומית ו אוריאה נמצאו השפעה טובה על השלמת מחסור באדמה של מגנזיום, חוסר אבץ וחוסר ברזל בעצי פרי. השילוב של חומצה הומית קוטל עשבים, אטרזין וחומרי הדברה אחרים יכולים לשפר את היעילות ולדכא את דטוקסיפיקציה. סודיום הומאטה יעיל לטיפול של עץ תפוח להירקב.


2. חומצה פולווית


החוש הרחב הוא הרגולטור הצמיחה של הצמח, יכול לקדם את הצמח הצמיחה היא שליטה נאותה במיוחד של הפתיחה עלה היבול סטומטליות, להפחית את הזריעה, נגד הבצורת יש השפעה חשובה, יכול לשפר את היכולת של האמנות, כדי להגדיל את הייצור ולשפר את איכות, אובייקט היישום העיקרי עבור חיטה , תירס, בטטה, תירס, אורז, כותנה, בוטנים, לפתית, טבק, תולעת משי, מלונים ופירות, ירקות וכו '; ניתן לערבב עם כמה חומרי הדברה לא אלקליין, ולעתים קרובות השפעה סינרגיסטית.


3. חומצות אמינו


חומצות אמינו יש שלושה תפקידים בצמח הצמיחה: ראשית, מקור משלים של תזונה חנקן אורגני; שנית, סוכן chelating של יונים מתכת. חומצות אמינו יש את הפונקציה של יון מתכת chelating, קל לשתול בכמות הנדרשת של אלמנטים יסודות קורט (סידן מגנזיום ברזל מנגן אבץ נחושת מוליבדן בורון, וכו ') למפעל לשאת את הגוף, לשפר את ניצול של צמח עבור מגוון חומרים מזינים; שלישית, קידום אנזים הכנה. חומצות אמינו הן יזמים וזרזים לסינתזה של אנזימים בצמחים, אשר ממלאים תפקיד חשוב במטבוליזם של הצמח. עם זאת, חומצות אמינו מתבוללים בקלות / מפורקת על ידי חיידקים בקרקע, ולכן הם לא צריכים לשמש דשן בסיס בקרקע. במקום זאת, הוא עשוי דשן משטח עלה, אשר רוסס על העלים כדי לאפשר לצמחים לספוג חומצות אמינו ואלמנטים אחרים ישירות דרך העלים.