הבית > חדשות > תוכן

האם דובדבן מעדיפים דשן אורגני או מורכבים דשן?

May 30, 2018

image.png

דשנים אורגניים מכילים הרבה חומר ביולוגי, שאריות מהחי והצומח, חומרי פסולת, פסולת, כגון יישום של זבל אורגני לא רק לספק הזנה מקיפים עבור גידולים חקלאיים, ותוצאה דשן ארוך, יכול להגדיל ולעדכן את האדמה חומר אורגני, לקדם גידול חיידקים, שיפור אדמה הפיסיקליות והכימיות ופעילות ביולוגית.

דשן המורכב הוא אי-אורגנית, בדרך כלל גבוהה - תוכן דשן כימי שנעשו על ידי סינתזה פיזי או כימי. חשוב מאוד לאזן הפריה, לשפר את ניצול דשן ולקדם תשואה גבוהה ועם תשואה יציבה של גידולים חקלאיים.

כשמדובר הדשנים שני, ההצעה שלנו היא להשתמש דשנים אורגניים יותר. כי התנאי המגביל של דשן מורכב יותר מזה של דשן אורגני. יחסי התזונתי שלה תמיד קבועים, סוגים, הסכומים ואת הפרופורציות של חומרים מזינים הנדרש על-ידי יבולים ובעונות שונות הן מגוונות. לפני השימוש, אדמת מדידה צריכה להתבצע להבין את המרקם ואת המצב התזונתי של הקרקע בשטח. בנוסף, כדאי לשלב עם יחידת דשנים להשיג תוצאות טובות יותר. למעשה, דשנים שני אלה ניתן להשתמש גם יחד, מתחם דשן, דשנים אורגניים יכול להיות מיושם יחד כדי לשפר את קצב ניצול דשן מזין ויעילות. היישום של דשנים אורגניים לא רק משפר את הקרקע וגם מפעיל מיקרואורגניזמים מועילים בקרקע, אבל חוסך אנרגיה ומפחית את זיהום הסביבה. היישום של דשנים ובנוסף כמה יכול לא רק למנוע את תהליך מסובך לייצור דשנים אורגניים מסורתי, אלא גם לספק את האדמה עם כמות גדולה של מיקרואורגניזמים מועילים להפעיל את החומרים המזינים בקרקע ולהפחית את המכשול של חיתוך רציף. מנה רגילה לא מזיק השורשים של הצמח. עם זאת, יותר מדי דשן אורגני תוקד השורשים. דשנים אורגניים יש כבר תוסס במשך זמן רב, תכולת מלחים אורגניים בהם לא הייתה נמוכה. לכן, אם חלה הפריה יותר, ריכוז יונים שורשים בהחלט יהיה גבוה מדי, שריפת השורש תתרחש. אבל יש לא תשרוף את הצמחים.

1. השפעת דשן דשן אורגני קלה ויציבה, השינוי של אדמת מסיסות איטי יחסית, אשר לא תוביל למותו של התייבשות הצמח.

2. דשנים אורגניים מעובדים על ידי טמפרטורה גבוהה, הזדקנות תסיסה על הקרקע, בשונה לא מעובד חווה זבל, להיות ציצים מותסס, וכל שורשי צמחים נרקבים תירקב.

image.png


מה אם הסכום הוא יותר מדי?

1. אוורור סייגים כדי למנוע את התפשטות זיהום אוויר. התרכובת הכימית המיוצר על ידי דשנים אורגניים בתהליך ההזדקנות לא ישוחרר, אשר בקלות תהרוס את הירקות. לכן, כאשר מתרחשת התופעה של עישון שתילים, מספר. ואת שעת אוורור צריך להיות מוגברת, כך אפשר לשחרר את גז אמוניה במחסן מחוץ למחסן בזמן כדי למנוע ההתרחשות של זיהום אוויר.

2. הגדלת העלאה מולק השורש של דשנים עם מים שמור מולק מוצרים פונקציונליים, שניהם כדי להפחית את ההשפעות של דשן אורגני לא רקובים על שורש, באותו זמן כמו דשן ביו-בקטריאלי דשן מעכב את הזיהום מחלות שורש.