הבית > חדשות > תוכן

בעיות אתה צריך לשים לב במהלך במהלך ענבים Ripening

Jun 13, 2018

זה זמן מכריע עבור ענבים לגדול יותר ולהיות יותר צבעוני ומתוק. זה עוד פעם כאשר אנשים משתמשים בשומן. על מנת להקטין את ההפסד המיותר הנובע משימוש לא נכון בדשנים, יש להבחין בכמה טעויות הפריה.

image.png

1. אשלגן חנקן וזרחן במהלך תקופה קריטית

חנקן הוא "אלמנט החיים" בתהליך של גידול ענבים, אנשים רבים חושבים כי יותר חנקן פרי פרי מתרחב לשלב בוגרת, כדי "מילוי" פירות מרחיב את החומרים המזינים הדרושים, אבל יותר מדי חנקן בגוש הבקשה יישום bulking עם פירות עבור חומרים מזינים, ואת זמן מושהה לשוק.

זרחן בענבים לגדל איברים יש את הפונקציה של שורש, בתקופה הבשילה חשבנו שורש ענבים הוא איטי מאוד ואינו צריך לספק p, אז כבר לא לשים לב לתוספת של זרחן, אבל הזניחו את ענבים בתקופה בוגרת צריך יותר מוצר פוטוסינתטי של סינתזה והסעת טרנספורמציה של סוכר, כל אלה זקוקים מספיק זרחן כדי לספק אנרגיה, אם אין מספיק זרחן אספקה ישפיע על הפרי מתרחב ולהפוך צבע.

אשלגן יכול לקדם את הסוכר ההמרה וההובלה, הוגדר באופן נרחב כמו "הוספת צבע צביעה" אלמנטים, זה נכון, אבל מסיבות שונות עבור אנשים יצרו את המוח של אשלגן גבוה יותר, כן, אבל אני לא יודע גם הרבה יקטין את ספיגה של מגנזיום, אשלגן, בתורו, מוביל להיווצרות של מוצר פוטוסינתזה חסום, זה ישפיע על איכות ענבים בוגרת.

2. השפעות מדדי הפירות

צביעה: אנתוציאנין הוא הגורם העיקרי של צביעת פירות. העדר זרחן יוביל לאספקת האנרגיה הנדרשת להובלה, והסוכר שיוצר על ידי מוצרים פוטוסינתטיים יצבור במספר רב של עלים, ולא ניתן להעביר אותו לפירות כדי לקדם את היווצרותם של אנתוציאנינים, אשר ישפיעו על גוון הפרי.

טעם: הפרי הוא חמוץ, ואז סוכר, ואז צבע, ולבסוף טעם. שלב זה אוסר לחלוטין את כל הסיבות לעלה עלים לירות לפרוח את השימוש של דשן הרגל, אחרת יגרום לבזבז של חומרים מזינים, קשה ליצור את הטעם המקורי של מגוון.

מקיף לעיל, מומלץ לבחור בסוכר ענבים הגדלת צביעה תקופה גבוהה נמוכה חנקן זרחן אשלגן סוג דשנים מסיסים במים להשקיה טפטוף או קהה, לשתף פעולה עם ריסוס סידן, מגנזיום ו בורון אלמנט, מן הזווית של ניהול דשן יכול להבטיח את צבעי הסוכר.

ראוי להזכיר כי פחמן הוא מרכיב חשוב בהיווצרות של מוצרים פוטוסינתטיים ושימושו בצבע ענבים הוא תורם לשיפור הסחורה ענבים. זוהי אחת הסיבות מדוע דשנים חומצה חומצית כבר בשימוש נרחב ענבים בשנתיים האחרונות.