הבית > חדשות > תוכן

חומצי הומיק יישום הייצור

Jun 06, 2017

חומצה חומית משמשת לעתים קרובות רק כמרכיב העיקרי של חומר אורגני אדמה בייצור פירות, ורוב מגדלי הפירות חסרים ידע ומחקר על אופיו, תפקודו ויישומו. חומצה חומשית לכן, על פי תוצאות המחקר של חומצה הסינית חומצה תעשיית העמותה בבית ומחוץ לבית, בשילוב עם ייצור פירות פרי עץ פריון, היישום של חומצה הומית בייצור פירות מסוכם כדלקמן:

חומצה חומשית (חומצה חומשית, מקוצר חה), חומצה חומית נפוץ נחשב קבוצה של תרכובות המכיל מבנה ארומטי דומה בטבע לחומר חומצי אמורפי. חומצה חומשית היא דינמית, שאריות צמחים (בעיקר שאריות צמחים) באמצעות פירוק מיקרוביאלי וגיאוכימי וסינתזה של מחלקה של פולימרים טבעיים מקרומולקולים אורגניים, בעיקר על ידי פחמן, מימן, חמצן, חנקן, זרחן, גופרית ועוד. כמות קטנה של סידן, מגנזיום, ברזל, סיליקון ועוד. המבנה המולקולרי מורכב מאוד, עם גרעין ארומטי כמו הגוף העיקרי, עם מגוון של קבוצות תפקודית, בעיקר hydroxyl, hydroxyl פנולי, quinone, hydroxyl אלכוהול, שאינם מבוססי פחמן מבוססי, methoxy, וכו חומצות חומריות מכונים לעתים קרובות חומצות הוממיות, חומצה פולביץ נכלל גם.

חומצה חומשית הוא חום שחור חומר אבקה רופפת, חומצה חומצי מסיס קל ב אלקליין חזק ואתיל שני אמין חנקן המכילים ממיסים אורגניים אורגניים. חומצה פולווית יכול להתמוסס במים וכל ממיסים אורגניים כגון אלקליין, פתרון חומצי ואתנול. חומצה חומשית יש את המאפיינים של כימיה קולואידית, פעילות פני השטח, חומציות חלשה וקבוצות תפקודיות חומצי, חילופי יונים, קומפלקציה chelate, שחיקה, חומצה חומצית יציבות כימית, photodegradation, שינוי כימי, פעילות ביולוגית.


חומרים הומניים נמצאים בשימוש נרחב בקרקע, פחם, מים וסביבות טבעיות אחרות. חומצה הומית טבעי ניתן לחלק את חומצת האדמה חומצה, חומצה הומית, חומצה הומית וכן הלאה בתחום הקיום. בגלל חומצה חומצי יש פונקציה מיוחדת, זה משחק תפקיד ייחודי בשליטה חול, שיפור הקרקע, טיפול ביוב עירוני, בנייה חקלאות אקולוגית, ייצור מוצרים חקלאיים ירוקים, תרופות ופיתוח מוצרים בריאותיים. חומצה חומשית הזרם המרכזי של חומרים הומניים בסביבה יש השפעה מגנה על בריאות האדם ועל בריאות האדם, אבל יש גם רעילות מסוימת גורמים פתוגניים ויש להשתמש בהם באופן רציונלי. כיום, המוצרים העיקריים שפותחו בתעשיית הפרי הם דשנים, חומרי הדברה, סופג מים וכן הלאה.

חומרי הדברה לחומרי הדברה הפכו למוקד של הציבור על בטיחות הפרי ועל בטיחות הסביבה, ולכן זה דחוף לפתח חומרי הדברה ירוקים עם יעילות גבוהה, רעילות נמוכה, בטיחות וכלכלה בעצי פרי. חומצה הדברה חומצתית הוא קומפלקס הדברה המורכב חומצה חומצת חומרי הדברה, אשר יש את המאפיינים הכפולים של חומצה הומית וחומרי הדברה, והוא סוג של חומר הדברה חדש של עץ פרי ירוק תרכובות חומצי חומץ הם סוג של חומר עם שטח פנים גדול פנימי ספיחה חזקה. חומרי הדברה כימיים יש את הפונקציות של שחרור איטי סינרגיזם, להפחית רעילות, לייצב ספיחה להפחית את המינון.


חומצה חומשית מים סוכן שמירה הוא חומר הגלם הבסיסי של חומצה הומית. חומצה חומצית מים שמירה סוכן, אשר פותחה על ידי השתל קופולימריזציה, היה פעמים מספר פעמים פי 120 פעמים יותר מזה מלוחים טהור ו רגיל, והיה לו השפעה ברורה של עמידות הבצורת והגברת ניצול המים.