הבית > חדשות > תוכן

חומצה הומיק ידע בסיסי

Sep 11, 2017

1. חומצה חומשית היא תערובת של תרכובות מקרומולקולות אורגניות טבעיות. נוכחות החומצה ההומית בקרקע היא החומצה ההומית הגדולה ביותר, היא תערובת מורכבת הטרוגנית פיסיקוכימית של משקל מולקולרי היא polydisperse, התערובת היא טבעית, משקל מולקולרי גבוה, צהוב לשחור, אמורפי, קולואידאלי, שומן ו הרכב polyelectrolyte ארומטי אורגני, לא ניתן להשתמש במבנה כימי אחד כי.

שנית, מהי חומצה הומאטית?

1, אדמה חומצה הומית נולד, בעיקר צמח תחת הפעולה של מיקרואורגניזמים ביצירת מעמד של מקרומולקולה מיוחד תערובות אורגניות.

2, חומצה חומצת הפחם הוא פירוק מיקרוביאלי טרנספורמציה של צמחים, אלא גם לאחר ההשפעות הגיאולוגיות והכימיות לטווח ארוך, ויצירת מעמד של תערובת תרכובות אורגניות macromolecular.

שלישית, המבנה והתפקוד של חומצה הומאטית

1, מבנה

חומצה חומשית היא סוג של חומצה אורגנית טבעית חלשה, המורכבת חומצה פולביץ, חומצה פולית שחורה וחומצה חום שלושה חלקים.

2, הרכב של אלמנטים

פחם חומצי חומצה אדמה חומר אורגני בחומצה הומית יש מבנה דומה ואופי של המרכיבים העיקריים של חומצה חומצת פחמן, מימן, חמצן, יש כמות קטנה של חנקן וגופרית, בנוסף למגוון של קבוצות תפקודית.

3, את התפקיד של חומצה הומאטית

חומר אורגני הקרקע הוא בדרך כלל מעל חומצה הומית, חומצה הומית בחומצה קורוזיבי הוא הגוף העיקרי ואת השילוב שלו עם יונים מתכת, חומצה הומית הוא החלק הפעיל ביותר היעיל ביותר של חומר אורגני.

(1) ההשפעה הישירה של חומצה הומאטית

לקדם את הצמח גידול ולהגדיל את היבול החקלאי.

) 2 (השפעה עקיפה

תפקיד גופני

א. שיפור מבנה הקרקע. מניעת פיצוח קרקע ושחיקה. ג גידול מים קרקע היכולת להחזיק, לשפר את ההתנגדות קר. ד להפוך את צבע האדמה כהה, הוא תורם לספיגת אנרגיה סולארית. ② השפעה כימית. א התאם pH אדמה. ב לשפר לייעל את ספיגת המפעל של חומרים מזינים ומים. ג להגדיל את קיבולת חיץ הקרקע. ד בתנאים אלקליין, הוא סוכן chelating טבעי (chelated עם יונים מתכת, לקדם את ספיגת הצמחים). ה עשיר בחומר אורגני ומינרלים הדרושים לצמיחת צמחים. .ו לשפר את מסיסות דשנים אורגניים ולצמצם את אובדן הדשנים. ז אלמנט מזין הוא הפך למצב נספג בקלות על ידי הצמח. ח יכול לחזק את ספיגת חנקן הצמח, להפחית את זרחן immobilization, יכול לחדור את הקרקע של חנקן, זרחן ואשלגן ואלמנטים אחרים, תיבת ההגנה מאוחסנים בקרקע, והוא יכול להאיץ את תהליך הזנה לתוך הגוף הצמח, לשפר את יישום של דשן אנאורגני לכן, חומצה הומית היא "עתודה" עבור אלמנטים מזינים צמחיים וחומרים פעילים מבחינה פיזיולוגית.

③ השפעות ביולוגיות

א לעורר את הצמיחה ואת רבייה של חיידקים מועיל בקרקע. B. כדי לשפר את עמידות למחלות צמחים טבעיות, עמידות למזיקים.

רביעית, הנפוץ חומצה חומצה מינים ומאפיינים

נכון לעכשיו, חומצה הומית נפוץ כמו דשן מחולק חומצה ליגניט חומצה, חומץ חומצת פחם, כבול (גראסלאנד חומצה חומצית).

1, חומצה ליגנית חומצה הוא השלב השני של תהליך של מוצרים פחם (diagenetic), לשלב הפחם המר אין חומצה חומצי, חומצה ליגנית חומצת התוכן הכללי של 1-85%, חום חום חום המראה, שחור, על פי אל העומק ניתן לחלק

(1) קרקע lignite: מידת קואליפיקציה היא רדודה, תוכן פחמן נמוכה, חומצה חומצי התוכן גבוה יותר, בדרך כלל יותר מ 40%.

(2) פחם חום בהיר: רמה עמוקה יותר של פחם, תוכן פחמן גבוה יותר, חומצה חומצי תוכן נמוך, בדרך כלל 1-10%.

(3) lignite צפופה: בין (1) ו (2) בין התוכן חומצה חומית כללית של עד כ 30%.

2, חומצת פחם מחוממת פחם כי מחשוף פחם, הידוע בכינויו ג 'ונסון. בדרך כלל קרוב או חשוף אל פני השטח של ליגניט, פחם ביטומני, אנתרסיט, דרך האוויר, שמש, גשם ושלג, חול, קפוא וחדירה אחרים של בליה, ואת היווצרות של המוצר. חומצה הומית המיוצר על ידי תהליך זה הוא חומצה הפחם חומצת הפחם, המכונה גם חומצה הומיאנית התחדשה טבעי, חומצה חומצי תוכן פחם מזג האוויר משתנה מאוד, החל 5-80%.

3, כבול (כבול, כבול, וכו ') חומצה הומית

כבול הוא השלב הראשוני של היווצרות פחם, המכונה גם כבול, כבול סינית חומצה תוכן חומצי ב 20-40%. כבול החומר האורגני, אינו מפורק על ידי פסולת הצמח ואת חומצת הרכב ההומין, כבול סינית תוכן חומצי הומיאני של 20-40%.

חמישית, את סיכויי הפיתוח של דשן חומצי חומצי

1, את כל התהליך של מזון ירוק, מערכת בקרת איכות הטכנולוגיה, השלם הגיע האיחוד האירופי, ארצות הברית, יפן ומדינות מפותחות אחרות, איכות מזון ובטיחות סטנדרטים, כבר בסטנדרטים בינלאומיים, אבל איך לייצר ירוק ובטוח מזון, הבעיה הבסיסית טמונה כיצד להתגבר וכדי למנוע את בעיית זיהום הקרקע מנקודת המבט של הפריה, אנחנו חייבים לדבוק שילוב של דשנים אורגניים ואי-אורגניים, השימוש בדשן חומצה חומצית היא הבחירה היחידה, חומצה הומית ו דשן ניתן לשלב כדי להשיג 1 +1> 2 אפקט משולב.

2, מספר רב של מחקרים הראו כי חומצה הומית הוא חבר של דשנים אנאורגניים, דשן חנקן הוא סוכן שחרור איטי מייצב, דשן פוספט synergist, אשלג סוכן הגנה, הוא אלמנט זכר של הרגולטור סוכן chelating, חומצה יש השפעה סינרגיסטית משמעותית על דשן, הוא דשן בעולם האברסט.

3, את הכיוון העתידי של פיתוח של דשנים חומצה חומצית הם: אינטליגנטי, מקצועי, מרוכבים, לטווח ארוך, גרגרי שומן אזורי טיפש.

ניתן לראות כי פיתוח ויישום של דשנים חומצי חומצי הוא לקוחות פוטנציאליים רחב. רק דשנים חומצי חומץ ניתן להשתמש כדי לממש את הירוק של דשנים חקלאיים על מנת לקדם ולקדם את הייצור והפיתוח של מוצרים חקלאיים ירוקים.

ראשית, השימוש המופרז בדשנים אורגניים וחומרי הדברה באמצעי נזק ושיפור, עשרות שנים של צריכת הדשנים של סין גדל פי 10, אך ייצור המזון גדל רק 1 פעמים, המציין כי דשן כבר שימוש מופרז באופן משמעותי, אם השימוש הנוכחי של חומרי הדברה כימיים , 50 שנה מאוחר יותר, סין תהיה שליש אדמה לעיבוד לארץ שוממה, על פי מומחים מעריכים כי העולם, על פי שיעור הזיהום הנוכחי, לא לקחת 30 שנה, כדור הארץ קשה למצוא אדמה נקייה.

1, לקדם טכנולוגיה מתקדמת ומעשית, שימוש רציונלי של חומרי הדברה, דשנים.

2, לבצע חומרי הדברה ביולוגיים, לקדם את האויבים הטבעיים מניעת מחלות וטיפול, טכנולוגיית הדברה.

3, כדי לעודד חקלאים להשתמש זבל לחווה

4, פיתוח של מזון ירוק, מזון אורגני.

5, כדי להדריך את השימוש בחומרי הדברה כדי להפחית את השימוש בסטנדרטים של חומרי הדברה, ובהדרגה להפחית את כמות הדשנים כימיים, חומרי הדברה. זוהי משימה חשובה ודחופה של המלצה המדע החקלאי המהפכה הטכנולוגית. יש צורך לתכנן ולפרוס בהקדם האפשרי, לחזק את ההדרכה ולשים לב קרוב ליישום.

הוראות להוביל באופן מלא להסביר את דשן אורגני להיות יותר, בהחלט לשלוט על כמות דשן מוחל, היא משימה דחופה דחוף. ה

שנית, האפקט הספציפי של דשן חומצי חומצי

חומצה חומשית היא סוג של דשן אורגני עם התוכן החומר האורגני הגבוה ביותר ואת האפקט הטוב ביותר. זהו הסוכן שיפור של הקרקע ואת סוכן שחרור איטי של דשן כימי. השילוב של חומצה הומית ודשן כימי יכול להבין 1 + 1> 2 של אפקט משולב, אשר כל דשן לא יכול להיות אפקט ספציפי.

שלישית, מספר צעדים מקיפים כדי לקדם את הייצור החקלאי

על תפקידה של טכנולוגיית הייצור החקלאי, לא יכול להיות הערכה אחת, חייב להיות טיפול מקיף, את האפקט הנוכחי הוא השתפר באופן משמעותי במונחים של זרע הוא לא רק התנאים לייצור, הקרקע בדיקות הנוסחה היא רק דשן, בסיס הפריה, רק זנים עדינים, שחרור איטי של דשן, יעילות גבוהה רעילות נמוכה של חומרי הדברה, מכונות חקלאיות רב תפקודית, שימור שימור, דשן ו השקיית מים השקייה ואינטגרציה טכנולוגית מתקדמת אחרים כדי ליצור את החקלאים "ישתמשו", " הכנסה "ו" טיפש הטכנולוגיה "יכול רק להשיג באמת 1 + 1 2 אפקטים ספציפיים, כל טכנולוגיה אחת, לעולם לא ניתן להשיג אפקט משולב כזה.

במקרה של בחירת דשן, היישום הנוכחי של דשנים חומציים רב תכליתיים הוא האפשרות הזולה ביותר ויעילה.

הרביעי, את התפקיד הכולל של חומצה humic במגוון פונקציות

1, חומצה הומית היא מים, פונקציית אחסון מים של חומר קולואיד אורגני

חומצת חומצי קטיון החלפת קיבולת, חיץ ספיחה חזקה יכולת chelating, יכול לשפר את ניצול מזין הקרקע, חומצה חיץ בסיכונים אלקלי וכן הלאה.

חומצה חומשית היא קולואיד אורגני macromolecular, יש ספיגת מים חזקה, פונקציית אחסון מים, ספיגת טיט מים חלקיקים הוא בדרך כלל 50% -60%, בעוד חומצה חומצית חומר הקליטה שיעור של עד 500% -600%, אז, השימוש של דשנים חומצה חומצית מועיל בשיפור לחות הקרקע.

2, חומצה הומית יכול לשפר את מבנה הקרקע

קרקעות אורגניות מורכבות אורגני אורגני, קולואיד מינרלי אורגני בדרך כלל בתכולת הקרקע של עד 95% מעל הקרקע דשן הקרקע יש השפעה מסוימת, ולא ניתן לשנות על ידי אמצעים מלאכותיים, קולואידים אורגניים כי חומרים הומניים, בדרך כלל רק על 5 % של מורכבות אורגנית אורגנית, אבל יש לו את התפקיד החשוב אותו כמו קולואיד מינרליים, והוא יכול לנקוט באמצעים מלאכותיים לשלוט, היישום של דשנים אורגניים, השימוש של חומצה אדמה חומצה improver ו קרקע משופר דשן, להגדיל את הקרקע התוכן של חומצה הומית בקרקע, את היישום של חומצה הומאנית כמו היווצרות של מבנה צבירה הקרקע של דבק, לשפר את הקרקע אורגני - תרכובת אורגנית, גידול של מים בגודל גדול מים - אגרגטים יציב, כך מבנה הקרקע השתפר , יישום של דשנים חומצה חומצית, יכול למעשה לשפר את המבנה הפיזי של קרקעות שונות, ולכן, הוא אמר כי חומצה הומאית הוא באיכות גבוהה הקרקע מרכך.

3, foliar ריסוס חומצה חומצית חומצה דשן, יכול להפחית את המוליכות סטומטית, להפחית את הנזק מים ואובדן. על פי ריסוס חיטה ניסיוני חומצה פולביץ, עלה מוליכות סטומטית של חיטה ירד ב 33.7% לעומת שליטה. , חיטה ריסוס חומצה פולביץ, לא רק להפחית את המוליכות סטומטית של העלים, אלא גם כדי להפחית את הפתיחה של stomata חיטה וסגירה סטומטית, אלא גם עבור חיטה לספק חומרים מזינים.

4, חומצה הומית יכול לעורר את הצמיחה של שורשי היבול, לשפר את יכולת השורשים של ספיגת מים.

חומצה הומית מכילה מגוון של פעילות כימית ופעילות ביולוגית של הקבוצה הפונקציונלית, עם תפקיד מגרה את הצמיחה והתפתחות של גידולים יכול להפוך את הזרעים מוקדם נביטה, הופעתה המוקדמת, פריחה מוקדמת, פרי מוקדם, אלא גם להגדיל את אורך השורש, שורש שורש חיוניות, ולשפר את היכולת של שורש היבול לספוג חומרים מזינים ולחות.

5, חומצה humic יכול לשפר את תפקוד פיזיולוגי של המפעל עצמו, לשפר את ההתנגדות קר היבול.

היישום של דשן חומצה חומצית יכול לשפר את הפעילות של אנזימים בקרקע הקרקע הצמח, לווסת את המטבוליזם הפיזיולוגי של יבולים ולשפר את ההסתגלות של יבולים לתנאים סביבתיים קשים.

לסיכום, חומצה הומית דשנים חומצת חומץ יכול לשפר את מבנה הקרקע, לשפר את הקרקע תכונות כימיות ופיזיקליות, לשפר את החזקת מים הקרקע, יכולת דשן, יכול לעורר צמיחה היבול ופיתוח, לשפר את יכולת ספיגת המים, להפחית את זרימת המים עלה, הפסד, לשפר היכולת של גידולים להתנגד לסביבות רע, ולשפר את ניצול המים והנוטריינטים.

שש הופעות:

יעילות ארוכת טווח של דשן אורגני, את ההשפעה המהירה של דשן אורגני, את העוצמה של ביו דשן, מגוון של דשן מינרלי, צדדיות של דשנים מורכבים הנוחות של הפריה.

עשר פונקציות:

הפעלת קרקע, דשנים ולחות קרקע, הרמת הלוח, עמידות גבוהה למילוי חוזר, התנגדות חזקה לעידוד התפתחות צמיחה מואצת, הפחתת איכות, מערכת שורש שפותחה, ירוקה.

ארבע נקודות מכירה עיקריות:

התוכן הגבוה ביותר, הפעילות החזקה ביותר, המחיר הגבוה ביותר, השירות הטוב ביותר.

מהי חומצה חומצית דשן אורגני?

השימוש בלגניט, מפצלי שמן וחומרי גלם אחרים, תוך שימוש בשיטות ייצור שונות, עם מספר רב של חומצה הומאטית וצמיחת גידולים ופיתוח הנדרשים על ידי חמצן, זרחן, אשלגן וכמה יסודות קורט במוצר, הנקראים חומצה הומאנית דשן אורגני ה

מה ההבדל בין חומצה הומית לבין זבל אורגני?

דשן חווה דרך בגרות מלאה, ניתן להחיל על הקרקע, ואת הצורך המרה ארוכה, ובסופו של דבר לתוך היבול חומצה חומצי לספוג, דשן חומצה דשן אורגני היבול ישירות כדי לספק את החומרים המזינים הדרושים, אז זה יותר מאשר חווה חקלאית נספג בקלות רבה יותר, שימוש מהיר, מהיר.

פעילות חומצית גבוהה של חומצה

פעילות גבוהה חומצה הומית, שילוב אורגני של מיקרואורגניזמים וחומצה הומית באיכות גבוהה, פעילות המוצר גבוהה, ההשפעה ברורה. הפונקציה העיקרית:

ראשית, לשפר את מבנה הקרקע, לקדם את היווצרות של אגרגטים, תיאום של מים קרקע, דשן, גז, תנאי חום, אוורור, אבל גם מים, לא קרום.

שנית, לשפר את פוריות הקרקע ואת יכולת דשן, כדי לשמור על יכולת דשן, להפחית את אובדן מזין יעיל, דשן במשך זמן רב, כך מגוון רחב של דשן כימי מהיר מן "הסערה, אכזרי, קצר" הופך "איטי, יציב,

שלישית, כדי לשפר את חומציות הקרקע, להפחית את תופעות הלוואי של גורמים רעילים.

רביעית, פעילות החיים חיידקים לספק את החומרים המזינים הדרושים כדי לקדם רבייה ופעילויות מיקרוביאלי, ולשפר את הפעילות של מיקרואורגניזמים.

5, כדי לשפר את יעילות דשן, חומצה הומית חנקן, תשואה דשן חנקן ניתן להגדיל על ידי 10%, ניצול זרחן יכול להיות יותר מאשר הוכפל.

6, יכול להיות נביטה מוקדמת ולשפר את קצב הנביטה הזרע ואת שיעור הופעתה, עם ריכוז מסוים של חומצה humic השריה, ניתן לנבוט 1-3 ימים קודם לכן, שיעור הופעתה גדל ב 10% -25%.

שבעה, כדי לקדם השתרשות ולשפר את היכולת של ספיגת שורש מים, עם חומצת חומצת השורש לטבול שורש השורש, שורש היבול במהירות, מספר שורש, עלייה במשקל השורש, ולשפר את השורש של קיבולת ספיגת התזונתי.

שמונה, יכול לשפר את הפיתוח של אברי הרבייה, הפריחה המוקדמת, לשפר את קצב האבקה, להגדיל את משקל התבואה, משקל הפרי.

9, כדי להגביר את עמידות היבול, את השימוש של חומצה חומצי גידולי קר ההתנגדות הבצורת, עמידות המחלה משופרת באופן משמעותי.

10, כדי לעורר את הגידול היבול ופיתוח, השימוש בחומצה הומנית יכול לשפר את הפעילות של מגוון רחב של אנזימים, לשפר את היכולת של יבולים לספוג מים וחומרים מזינים, לשפר את חילוף החומרים של החלב, להאיץ את הצמיחה והפיתוח, בגרות מוקדמת, לשפר את איכות.