הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית

Aug 10, 2017

חומצה חומשית היא שרידים של בעלי חיים וצמחים, חומצה חומשית בעיקר שרידי צמחים, דרך הפירוק וההשתנות של מיקרואורגניזמים, חומצה חומשית כמו גם סדרה של תהליכים מורכבים של תגובות כימיות של כדור הארץ ואת הצטברות של קבוצה של חומרים אורגניים . הוא מורכב מקבוצה ארומטית וקבוצות פונקציונליות רבות של חומצות אורגניות, עם פעילות פיזיולוגית טובה וספיגה, מורכבות, חומצת חומצי Exchange ופונקציות אחרות. המרכיבים העיקריים של חומצה הומית מורכבים של פחמן, מימן, חמצן, חנקן וגופרית, שהוא סוג של פולי- valent פנולי מתחם ארומטי תרכובת חנקן.

הוא מופץ באופן נרחב ב פחם כיתה נמוכה, אדמה, משקעים במים, זבל הומיאני חומצה בעלי חיים, זבל אורגני, שאריות צמחים ובעלי חיים, וכו 'הקרקע שאנו רואים לעתים קרובות הוא מושחרות, הוא התוכן חומצה הגבוהה ביותר (30 ~ 80%) ב פחם כיתה נמוכה (פחם מזג, ליגניט, כבול), ואחריו קומפוסט אורגני (כ 5 ~ 20%), כי הוא מכיל חומצה הומאטית (האדמה עם חומצה פחות חומצי הוא צהוב). התחדשות החומצה ההומנית יכולה להיווצר על ידי חמצון מלאכותי (למשל, על ידי אוויר, אוזון או חומצה חנקתית).

על פי מסיסות וסיווג צבע ממיסים, חומצה הומית זה יכול להיות מחולק לשלושה מרכיבים: ① מסיסים אצטון או אתנול נקרא חומצה חומצית חום; ② מסיס אצטון נקרא חומצה הומית שחורה; החלק של ③ מסיסים במים או חומצה מדוללת נקרא חומצה polyvic המשמשים בחקלאות כתוסף הקרקע מזין, שורש דשן שורש חזק כתוסף, הקרקע סוכן שיפור, חומצת חומץ צמח הרגולטור הצמיחה, סוכן מתחם דשן Foliar, סוכן עמיד קר, בצורת -שמן עמיד, דשן מורכב סינרגיסטי, וכן הלאה, עם חנקן, זרחן, אשלגן ואלמנטים אחרים של דשן חומצה חומצית, חומצה חומית עם יעילות דשן, אדמה משופרת, לעורר את הצמיחה של יבולים, לשפר את איכות המוצרים החקלאיים פונקציות אחרות . חומצה חומצתית מגנזיום, חומצת חומצת חומצת חומץ חומצית, חומצת חומצת ברזל חומצית יש השפעה טובה על חוסר מגנזיום הקרקע, מחסור אבץ תירס ואת חוסר ברזל עץ ברזל, אשר יכול לשפר את היעילות לעכב את שאריות, ואת חומצה humic נתרן יעיל בטיפול במחלת ריקבון עץ תפוח.

ספקטרום הצמיחה של הצמח הרחב, אשר מקדם את הפיתוח של צמחים בפרט, יכול לשלוט כראוי על פתיחת סטומטה העלה, להפחית את הנשימה ולשחק תפקיד חשוב בהתנגדות בצורת, יכול לשפר את החוסן, להגדיל את הייצור ולשפר את איכות, חומצה חומית יישומים עיקריים של חיטה, תירס חומצי הומיאני, תפוחי אדמה מתוקים, דוחן, אורז, כותנה, בוטנים, אונס, טבק, תות, פירות, ירקות וכו ', וכמה חומרי הדברה שאינם אלקליין מעורב, ולעתים קרובות סינרגיזם סינרגיסטי.

יוני כלור נמוכה ב דשן המתחם מבוסס גופרית, חומצה חומית תקן לאומי הוא פחות מ 3%, והוא מכיל מספר רב של אלמנטים גופרית, יכול לשפר ביעילות את תסמיני חוסר גופרית הקרקע; כלור מבוסס דשן מורכב מכיל מספר רב של אלמנטים כלור, אשר יש השפעות שליליות על כמה גידולים. אוריאה (n-amide חנקן) אוריאה באדמה דרך הפרשת חיידקים קרקע של אפקט urease, הידרוליזה אמוניום קרבונט או אמוניום ביקרבונט כאשר המים מתאימים, ככל הטמפרטורה גבוהה, מהר יותר הידרוליזה מועבר אמוניום פחמתי, מהר יעילות הדשן הוא, מהיר יותר, חומצת חומצת פחמתי אמוניום הוא מאוד לא יציב, לכן, בעת החלת דשן המתחם, האדמה צריכה להיות מכוסה כדי למנוע את אובדן חנקן.

התוכן יון כלור בגופרית מבוסס גופרית מבוסס הוא נמוך מאוד, יונים כלור מוסרים במהלך תהליך הייצור, יונים כלור אינם מוסרים בתהליך הייצור, חומצה חומית אשר מזיק כלור דוחה כלור. לכן, המוצר מכיל מספר רב של אלמנטים כלור; בתהליך הייצור, שתן מותך אוריאה או שתן מותך של חימום אוריאה מוצק מוכן slurry עם אשלגן כלורי או אשלגן גופרתי.