הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית פעולה ישירה

Nov 02, 2017

חומצה חומשית היא תערובת טבעית של מקרומולקולות אורגניות. קיים במידה רבה בטבע, חלקם של חומצת חומצת הקרקע הוא הגדול ביותר, חומצת האדמה חומצה היא תערובת מורכבת על הכימיה הפיזית של משקל מולקולרי הטרוגנית מפוזרת יותר, התערובת נעשית טבעי, משקל מולקולרי גבוה, צהוב לשחור, אמורפי , ג'ל, עם שומן ארומטיות של polyyelectrolyte אורגני, לא יכול לבוא לידי ביטוי בנוסחה מבנה כימי אחד.

מהיכן באה חומצה הומאנית

1. חומצת חומצה הקרקע נולד עם תערובת של סוג מיוחד של תרכובת אורגנית מולקולרית גדולה הצמחים טופס תחת פעולה של מיקרואורגניזמים.

2. חומצת הפחם הפחם היא תערובת של קבוצה של תרכובות אורגניות מולקולריות גדולות שנוצרו על ידי תהליך של הפירוק והמרה של מיקרואורגניזמים וכימיה גיאולוגית לטווח ארוך.

פונקציה ותפקוד של מבנה חומצי חומצי

1, מבנה,

חומצה חומשית היא סוג של חומצה אורגנית טבעית חלשה, המורכבת משלושה חלקים: חומצה חומצה צהובה, חומצה הומטית שחורה וחומצה הומית חומה.

2. הרכב אלמנטים

חומצה חומצת פחם וחומצה הומית בחומר אורגני אדמה עם מבנה דומה ומאפיינים של חומצה הומית של אלמנטים עיקריים פחמן, מימן, חמצן, כמות קטנה של חנקן וגופרית, בנוסף, יש מגוון של קבוצות תפקודית.

3. תפקידו של חומצה הומאטית

בקרקע החומר האורגני, חומצה הומית היא הנפוצה ביותר. חומצה חומשית באיכות קורוזיבית היא הגוף העיקרי והמלח המשולב עם יונים ממתכת. חומצה חומשית היא החלק הפעיל והיעיל ביותר של חומר אורגני.

(1) ההשפעה הישירה של חומצה הומאטית

לקדם את הצמח ואת התשואה יבולים.

(2) פעולה עקיפה

פעולה גופנית

א לשפר את מבנה הקרקע. ב. פיצוח קרקעות ושחיקה. ג להגדיל את קיבולת הקרקע קיבולת מחזיק ולשפר את ההתנגדות קר. ד להפוך את הקרקע כהה ומועילה לקליטת אנרגיה סולארית. כִּימִיָה. א להתאים את PH של הקרקע. ב לשפר ולשפר את ספיגת צמחים של חומרים מזינים ומים. ג להגדיל את קיבולת חיץ הקרקע. ד בתנאים אלקליין, הוא סוכן chelating טבעי (עם יון מתכת קלציה, תקופת קידום נקלט על ידי צמחים). E. עשיר חומר אורגני ומינרלים הדרושים לצמיחה צמחים. F. לשפר את מסיסות של דשנים אורגניים ולצמצם את אובדן דשן. G. להפוך את האלמנטים המזינים למצב נספג בקלות על ידי צמחים. H. יכול לחזק את הצמחים על ספיגת חנקן, להפחית את קיבוע זרחן, יכול לשים לתוך אלמנטים NPK, כגון הגנה על הקרקע בקרקע אחסון, והוא יכול להאיץ את התהליך של אלמנטים מזינים לתוך הצמח, לשפר את ההשפעה של היישום של דשן אנאורגני, לומר זאת, חומצה הומית הוא אלמנטים צמחיים צמחיים "פעיל" פיזיולוגיים פעיל.

bioaction

א לעורר את הצמיחה ואת רבייה של מיקרואורגניזמים מועיל בקרקע. B. לשפר את ההתנגדות למחלות טבעיות עמידות חרקים.

סוגי ומאפיינים של חומצה הומית משמשים בדרך כלל

נכון לעכשיו, חומצה הומית המשמשים דשן מחולק חומצה ליגניט חומצה, חומצת פחם חומצת פחם כבול (חומצה חומצית).

1, חומצה ליגנית חומצה היא השלב השני בתהליך של פחם (רוק) של המוצר, לשלב ביטומני לא כולל חומצה חומצית, חומצה ליגנית תוכן חומצי ב 1-85% בדרך כלל, המראה של ליגניט הוא חום, כמה in שחור, ניתן לחלק לפי מידת עומק

(1) קרקע כמו ליגניט: מידת הפחם הוא רדוד יחסית, התוכן פחמן הוא נמוך, חומצה חומצת התוכן גבוה יותר, בדרך כלל יותר מ 40%.

(2) lignite בהיר: מידת הפחם הוא עמוק יותר, התוכן פחמן גבוה יותר, חומצה חומצי התוכן הוא נמוך יותר, בדרך כלל 1-10%.

(3) lignite צפופה: בין (1) ו (2), תוכן חומצי ממוצע יכול להגיע כ -30%.

2. בליה פחם חומצה חומצית ידועה כמו פחם. גישה כללית או חשיפה על פני השטח של ליגניט, פחם ביטומני, אנתרסיט, דרך האוויר, שמש, גשם ושלג, רוח, חול, הקפאה וחדירה אחרים של בליה, ומוצרים נוצרו. חומצה הומית המיוצר מתהליך זה היא חומצה הומית של פחם מזג האוויר, הידוע גם בשם התחדשות טבעית חומצה חומצית. ב weathering פחם, חומצי תוכן חומצי משתנה הרבה יכול לנוע בין 5 ל 80 אחוזים.

3. כבול (כבול, טורף, וכו ') חומצה הומית

כבול הוא השלב הראשוני של פחם, המכונה גם כבול, ואת התוכן חומצת חומצי בכבול של סין הוא 20-40%. החומר האורגני בכבול מורכב מפסולת צמח בלתי מתוחכמת וחומצה הומאטית. התוכן של חומצה הומית בכבול של סין הוא 20 עד 40%.