הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומצית אידוי של מים

Sep 22, 2017

אם האדמה היא רק חול קטן מים, אז החול קל להתפורר. חומצה חומשית היא דבק שאינו מפרק חול. אם המים מוזרקים לתוך החול, חומצה חומשית או הטמפרטורה עולה, המים מתאדים במהירות; או שהמים יחלחלו במהירות. עם זאת, אם חומצה הומנית מתווסף חול ומים, אידוי של מים מצטמצם מצד אחד ומצד שני מפחיתה את אובדן הלחות, במיוחד מולקולות מים כי הם תואמים עמוקות עם חומצה הומית. אם אותה כמות של חול וחומצה הומית תערובת, חומצה חומית התערובת לא יכול רק לספוג יותר מים, מים לא קל להפסיד. חומצה חומשית יכולה להפוך את הקרקע כדי ליצור כוח תמיכה מסוים, לתמוך גידול היבול. אז, חומצה הומית הוא סוכן הקרקע מים שמירה.

חומצה חומשית יש יכולת chelating חזק chelate כמעט את כל החומרים המזינים הדרושים לצמח הצמיחה. לדוגמה, ישנם רבים יונים פחמתי באדמה. סידן יונים הדרושים לצמח הצמיחה נמשכים בקלות על ידי יון פחמתי היווצרות של סידן פחמתי, חומצה חומשית אבל אם יש מצב חומצה חומשית אינה זהה, חומצת חומצת חומצת חומצי יהיה נעול היטב יונים סידן כדי למנוע את זה יונים פחמתי ב מגע, כך יונים סידן לא יתקבע, יונים סידן חינם יהיה קליטת הצמח, להגדיל את הסידן הדרוש לצמח הצמיחה. כמו כן, ישנם חומרים מזינים אחרים, כגון אבץ מגנזיום.

בשנים האחרונות, שימוש מופרז של דשן חקלאי, הקרקע אינה החמצה היא מליחות. חומצה להסתמך על אלקלי כדי לנטרל, אלקלי להסתמך על חומצה כדי מיזוג. בניסויים כימיים, יש סוג של חומרים הנקראים "חיץ pH", חומצה חומית המאגר הן את אופי החומצה, ואת אופי הבסיס. כאשר חומצה הוסיף למאגר, המאגר לשחק אלקליין שלהם, ואת ההשפעה של חומצה, כך מידת החמצה הופך איטי מאוד. חומצה חומשית היא חיץ כזה. למעשה, חומצה חומצת חומרים באדמה חומצית יש ביצועים טובים, חומצה חומית המפתח הוא כי הוא יכול chelate יוני רעילים. נתונים ניסיוניים מראים כי חומצי אדמה אדמה התוכן של עודף, חומצה הומית יכול להיות עטוף יונים אלומיניום, כך אלומיניום הצמח קשר, חומצה חומית מאותה סיבה יש מתכות כבדות כגון עופרת וקדמיום, חומצה הומית כך את האופי הייחודי של זה להיות תרופה לאדמה.