הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומצית פונקציה ופונקציה

Oct 26, 2017

חומצה חומשית היא תערובת של תרכובות מקרומולקולות אורגניות טבעיות. נוכחות החומצה ההומית בקרקע היא החומצה ההומית הגדולה ביותר, היא תערובת מורכבת הטרוגנית פיסיקוכימית של משקל מולקולרי היא polydisperse, התערובת היא טבעית, משקל מולקולרי גבוה, צהוב לשחור, אמורפי, קולואידאלי, שומן ו הרכב polyelectrolyte ארומטי אורגני, לא ניתן להשתמש במבנה כימי אחד כי.

מהיכן באה חומצה הומאטית?

1, אדמה חומצה הומית נולד, בעיקר צמח תחת הפעולה של מיקרואורגניזמים ביצירת מעמד של מקרומולקולה מיוחד תערובות אורגניות.

2, חומצה חומצת הפחם הוא פירוק מיקרוביאלי טרנספורמציה של צמחים, אלא גם לאחר ההשפעות הגיאולוגיות והכימיות לטווח ארוך, ויצירת מעמד של תערובת תרכובות אורגניות macromolecular.

חומצה חומצית מבנה פונקציה ופונקציה

1, מבנה

חומצה חומשית היא סוג של חומצה אורגנית טבעית חלשה, המורכבת חומצה פולביץ, חומצה פולית שחורה וחומצה חום שלושה חלקים.

2, הרכב של אלמנטים

פחם חומצי חומצה אדמה חומר אורגני בחומצה הומית יש מבנה דומה ואופי של המרכיבים העיקריים של חומצה חומצת פחמן, מימן, חמצן, יש כמות קטנה של חנקן וגופרית, בנוסף למגוון של קבוצות תפקודית.

3, את התפקיד של חומצה הומאטית

חומר אורגני הקרקע הוא בדרך כלל מעל חומצה הומית, חומצה הומית בחומצה קורוזיבי הוא הגוף העיקרי ואת השילוב שלו עם יונים מתכת, חומצה הומית הוא החלק הפעיל ביותר היעיל ביותר של חומר אורגני.

(1) ההשפעה הישירה של חומצה הומאטית

לקדם את הצמח גידול ולהגדיל את היבול החקלאי.

) 2 (השפעה עקיפה

תפקיד גופני

א. שיפור מבנה הקרקע. מניעת פיצוח קרקע ושחיקה. ג גידול מים קרקע היכולת להחזיק, לשפר את ההתנגדות קר. ד להפוך את צבע האדמה כהה, הוא תורם לספיגת אנרגיה סולארית.

② השפעה כימית. א התאם pH אדמה. ב לשפר לייעל את ספיגת המפעל של חומרים מזינים ומים. ג להגדיל את קיבולת חיץ הקרקע. ד בתנאים אלקליין, הוא סוכן chelating טבעי (chelated עם יונים מתכת, לקדם את ספיגת הצמחים). ה עשיר בחומר אורגני ומינרלים הדרושים לצמיחת צמחים. .ו לשפר את מסיסות דשנים אורגניים ולצמצם את אובדן הדשנים. ז אלמנט מזין הוא הפך למצב נספג בקלות על ידי הצמח. ח יכול לחזק את ספיגת חנקן הצמח, להפחית את זרחן immobilization, יכול לחדור את הקרקע של חנקן, זרחן ואשלגן ואלמנטים אחרים, תיבת ההגנה מאוחסנים בקרקע, והוא יכול להאיץ את תהליך הזנה לתוך הגוף הצמח, לשפר את יישום של דשן אנאורגני לכן, חומצה הומית היא "עתודה" עבור אלמנטים מזינים צמחיים וחומרים פעילים מבחינה פיזיולוגית.

③ השפעות ביולוגיות

א לעורר את הצמיחה ואת רבייה של חיידקים מועיל בקרקע. B. כדי לשפר את עמידות למחלות צמחים טבעיות, עמידות למזיקים.

רביעית, הנפוץ חומצה חומצה מינים ומאפיינים

נכון לעכשיו, חומצה הומית נפוץ כמו דשן מחולק חומצה ליגניט חומצה, חומץ חומצת פחם, כבול (גראסלאנד חומצה חומצית).

1, חומצה ליגנית חומצה היא השלב השני של תהליך של מוצרים פחם (diagenetic), לשלב הפחם המר אין חומצה הומאטית, חומצה ליגנית חומצת התוכן הכללי של 1-85%, חום חום חום המראה, שחור, על פי אל העומק ניתן לחלק

(1) קרקע lignite: מידת קואליפיקציה היא רדודה, תוכן פחמן נמוכה, חומצה חומצי התוכן גבוה יותר, בדרך כלל יותר מ 40%.

(2) פחם חום בהיר: רמה עמוקה יותר של פחם, תוכן פחמן גבוה יותר, חומצה חומצי תוכן נמוך, בדרך כלל 1-10%.

(3) lignite צפופה: בין (1) ו (2) בין התוכן חומצה חומית כללית של עד 30%.

2, חומצת פחם מחוממת פחם כי מחשוף פחם, הידוע בכינויו ג 'ונסון. בדרך כלל קרוב או חשוף אל פני השטח של ליגניט, פחם ביטומני, אנתרסיט, דרך האוויר, שמש, גשם ושלג, חול, קפוא וחדירה אחרים של בליה, ואת היווצרות של המוצר. חומצה הומית המיוצר על ידי תהליך זה הוא חומצה הפחם חומצת הפחם, המכונה גם חומצה הומיאנית התחדשה טבעי, חומצה חומצי תוכן פחם מזג האוויר משתנה מאוד, החל 5-80%.

3, כבול (כבול, כבול, וכו ') חומצה הומית

כבול הוא השלב הראשוני של היווצרות פחם, המכונה גם כבול, כבול סינית חומצה תוכן חומצי ב 20-40%. כבול החומר האורגני, אינו מפורק על ידי פסולת הצמח ואת חומצת הרכב ההומין, כבול סינית תוכן חומצי הומיאני של 20-40%.