הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית אפקט טוב

Jul 12, 2017

חומצה חומית דשנים מתאימים לכל מיני סוגים של אדמה, חומצה חומית אך בתנאי קרקע שונים, אפקט התשואה שונה.

מבחן הייצור הוכיח:

① היעדר חומר אורגני בתחום התוצרת הצחיחה והתשואה, חומצה חומית היישום של דשן חומצה חומצה להגדיל את התשואה; חומצה חומית קרקע פורייה בדשנים תשואה גבוהה על היישום של דשן חומצה חומצי יכול גם להגדיל את הייצור, אבל את גודל הקרקע הצחיחה ענייה יחסית

② מבנה עני של חול, חומצה חומצית אדמה מלוחים, חומצה אדומה אדמה קרקעית דשן חומצי, אפקט התשואה בולטת במיוחד.

③ תוכן מזין הקרקע היה השפעה רבה על התשואה של דשן חומצה חומצית. חומצה חומשית התוצאות הראו כי התשואה של חומצת חומצת אמוניום הייתה גבוהה מזו של חומצה הומית, חומצה חומשית והשפעת חומצה הומית על הקרקע הייתה נמוכה. פחות, חנקן וזרחן איזון חמור בקרקע, חומצה חומית או על הקרקע מהיר פעולה קבוע חזק יותר, אפקט דשן הוא משמעותי יותר.

④ חומצה לחות, דשן חומצה חומצי יכול לספוג מים, חומצה חומית לשפר את המצב לנשימה, הופעתה של יבולים, שורש השיער נוחים; קרקע יבשה ויבשה, חומצה הומאטית, דשן חומצי הומאמי יכול לספוג מים, חומצה חומשית מים, לשמור על לחות הקרקע, להפחית אידוי, ולשפר את ההתנגדות בצורת היבול. חומצה חומית יש לציין כי דשן חומצה חומצי הוא דשן מים היי, אדמה יבשה עם השקיה, חומצה חומית ההשפעה תהיה טובה יותר.

ראשית, דשן חומצה חומצי נבחר על פי שיטת היישום. אם משתמשים בו כצ'ונג שי, השקיה בטפטוף או ריסוס עלים, מומלץ להשתמש בחומצת אשלגן, הומיאט חומצי הומיאט או אשלגן פולט, אמוניום fenvalerate. אם נעשה שימוש ביישום דשן בסיס, חומצה חומצית מומלץ לבחור חומצה אמונית אמוניום או חנקתי אמוניום הומאטה דשנים אחרים, היישום צריך לשים לב קבור באדמה, כי חומצה חומצת חומצת חומצת אמוניום אמוניום ביקרבונט הוא תוצר של השילוב, חומצה חומשית קל volatilize, שי או עלה ספריי. בנוסף, לא להחיל humate נתרן בקרקעות עם pH גבוה (מלוחים).

שנית, חומצה חומית על פי העדפות היבול וצמתים הצומח לבחור דשן חומצי חומצי. כדי עצי פרי, למשל, הדגש על הפריה בסתיו של דשנים, דשנים אשלג, הפחתת חומצת האומין האביב להתמקד דשן חנקן, נביטה חומצת חומש בידול של דגש על דשן פוספט דשנים אשלג, לתקופה ההרחבה פירות יהיה צריך להתמקד דשן חנקן, אשלג, חומצי חומצי סידן מיקרו דשן. בנוסף, אלא גם עם ההעדפות של הפריה גידולים. לדוגמה, עצי פרי, חומצת חומצת ירקות, טבק, קנה סוכר וכו 'חומצה חומית הם גידולים אשלגן היי, חומצה חומצית היישום הטוב ביותר של דשן הומאטיום אשלגן.

לבסוף, דשנים חומצי חומץ נבחרים על בסיס הקטגוריה היבול ואת העלות. דשן חומצי חומצי על פי סוג וכמות של חומרים מזינים מחולק דשן אלמנט חומצי חומצי, חומצה חומצתית (דשן מעורב), חומצת חומצת דשן אורגני, חומצת חומצת חומצת חומצת אורגנית - דשן מתרכובת אורגנית, חומצה חומצית עקבות אלמנטים דשן.

עבור ירקות ועצי פרי, חומצה חומשית אתה יכול לבחור חומצה חומצית דשן אורגני, חומצת חומצת אורגנית - דשן אורגני המתחם או חומצת חומץ עקבות דשן אלמנט, דשנים אלה, חומצה חומצית השימוש חומצה הומית, החומר האורגני יכול להגיע 20% ל 45%, חומצה הומיק יכול לשפר ביעילות את הטעם ואת הצבע היבול. אם משתמשים בו כתרסיס או תרסיס עלים, חומצה חומשית מומלץ לבחור חומצה הומאטית או דשנים מסיסים במים המכילים חומצה פולית, אם כי מחיר הדשן גבוה יותר, חומצה הומאטית אך חומצה חומשית מהירה ויעילה, ולכן משמשת עבור ערך גבוה יותר של גידולים כלכליים. למרות חומצה הומית ניתן להשתמש בכל תקופת הצמיחה של היבול, אך מסיבות כלכליות, לאחר השתלת היבול, לפני הפרח, להתנפח, להפוך את ארבעת המפתח תקופה של דחף 1 ~ 2 פעמים, את תקופת ההרחבה ואת צבע משולב עם אפקט ריסוס יהיה טוב יותר