הבית > חדשות > תוכן

חומצי חומצי חומר הרכב

Jul 03, 2017

חומצה חומשית (חומצה חומשית, מקוצר HA), נחשבת בדרך כלל לקבוצה של מבנה ארומטי, אופי של תערובת חומרים חומצי אמורפי דומה. חומצה חומשית היא סוג של פולימר טבעי מקרומולקולה אורגנית אשר מפורקת מסונתז על ידי מיקרואורגניזם פעולה גיאוכימיים. חומצה חומשית זה מורכב בעיקר פחמן, מימן, חמצן, חנקן, זרחן, גופרית ואלמנטים אחרים. הרכב, בנוסף מכיל גם כמות קטנה של סידן, מגנזיום, ברזל, סיליקון ורכיבים אחרים. המבנה המולקולרי מורכב מאוד, עם הליבה הארומטית כגוף הראשי, עם מגוון של קבוצות פונקציונליות, בעיקר hydroxyl, hydroxyl פנולי, חומצה חומצית quinone, hydroxyl אלכוהול, פחמן לא quinone, methoxy וכן הלאה. חומצה חומשית מכונה לעתים קרובות חומצה הומית, כולל גם חומצה פולית (חומצה פולית פולית).

חומצה חומית היא חום לאבקה רופפת שחורה, חומצה חומשית מסיסים ב אלקליין חזק ethylenediamine וחומרים אחרים המכילים חנקן אורגני חנקן. חומצה פולית מסיסה במים וכל תמיסה אלקלית, חומצית ואתנול וממסים אורגניים אחרים. חומצה חומשית יש את המאפיינים של כימיה קולואידית, פעילות פני השטח, חומציות חלשה וקבוצות תפקודיות חומצה, חילוף יון, chelating מורכבים, שחיקה, יציבות כימית, photicegradation חומצה חומצית, שינוי כימי וכן הלאה, אבל יש גם פעילות ביולוגית.

חומצות חומצי נמצאים נרחב בקרקע, פחם, מים וסביבה טבעית אחרת. חומצה הומית טבעי ניתן לחלק את חומצת האדמה חומצה, חומצה חומצת פחם, חומצה מים חומצי וכן הלאה. חומצה חומשית כמו חומצה חומצי יש פונקציה מיוחדת, בשליטה חול, שיפור הקרקע, טיפול ביוב עירוני, בנייה חקלאות אקולוגית, ייצור חקלאי ירוק, תרופות ופיתוח תרופות ומוצרי בריאות ולכן לשחק תפקיד ייחודי שלה. חומצות חומריות בסביבה של המיינסטרים שלה הוא ביולוגי ובריאות האדם מן ההשפעה המגנה, חומצה חומשית אבל יש רעילות מסוימת גורמים פתוגניים, חייב להיות שימוש רציונלי. כיום בתעשיית הפרי לפתח את המוצרים העיקריים הם דשן, חומרי הדברה, סוכן שמירה על מים.

עם תעשיית הדשנים העולמי, במיוחד שדרוג של תעשיית הדשנים הצרכים, חומצת חומץ כחומר גלם אורגני חשוב דשן ירוק, חומצה חומית שלה פיתוח יותר ויותר תשומת לב על ידי תעשיית הפרי. כיום, מחזור השוק של דשן חומצה חומצית הקשורים מוצק, נוזלי שתי קטגוריות.

חומצת חומץ דשן יכול להגדיל את היבול הכלכלי על ידי 15-30%, תוך שיפור משמעותי באיכות של מוצרים חקלאיים. להפחית את התוכן של מתכות כבדות מסוימים, חנקות, nitrites, חומרי הדברה שיורית וחומרים מזיקים אחרים. יישום פירות של חומצת דשן חומצי, חומצה הומיק יכול לשפר את שיעור הפרי איכות, פירות מוצקים מוצקים תוכן ניתן להגדיל ב 1-2%, צבע כבד הוא טוב, טעם חזק, חומצי פרי חומצה פירות גדול. חומצה חומשית כמו דשן עץ פרי יש בעיקר את הפונקציות הבאות:

① להגדיל את תזונה הקרקע. חומצה חומשית באדמה באמצעות ספיחה, מורכבות, chelating, חילוף יון ואפקטים אחרים, או בעקיפין דרך ההפעלה או כך אנזימים הקרקע, חומצת חומצת יכולת העשרה מזין, יכול להגן על חומרי הזנה. הוא ממלא תפקיד חשוב ביצירת מקורות חנקן, תיקון חנקן באטמוספרה, קידום פירוק של זרחן מסיס ואשלגן, צמצום אובדן של רכיבים מזינים שונים, וקידום היווצרות של רכיבים אנאורגניים סלעים שונים או מינרלים בהדרגה להתמוסס.

② לשפר את הקרקע מבנה פיזי. חומצה חומשית תכונות הגלינג של חומצה חומשית גורמות לחלקיקי הקרקע לקשר זה לזה כדי ליצור אגרגטים יציבים, המקדמים את היווצרותם של אגרגטי קרקע. חומצה הומיק יכול להפוך את צבע האדמה העמיק, הוא תורם לספיגה של קרינה סולארית כדי לשפר את טמפרטורת הקרקע.

③ לשפר את תכולת לחות הקרקע. חומצה חומשית חומצה הומאטית יכולה להגדיל את קיבולת המים בקרקע של 5 עד 10 פעמים.

④ שיפור הקרקע. חומצה חומשית המבנה הוא חומצה חלשה - מערכת אלקליין, חומציות הקרקע אלקליניטי יש את היכולת להתאים חיץ, אלא גם לשפר את קיבולת הקרקע קטיון הקרקע, להפחית את התוכן מלח אדמה.

⑤ לקדם פעילות מיקרוביאלית קרקע. חומצה חומשית לפעילויות של חיידקי קרקע לספק את המקור העיקרי של אנרגיה, לשפר את קבוצות חיידקים קרקע, מתאים לצמיחה רבייה של חיידקים מועילים.

⑥ להפחית את זיהום הקרקע. חומצה חומשית מזהמי קרקע עם חיץ, הנחתה. חומצה חומשית אשר יכול לעכב את פעילותם של חיידקים nitrifying ו חיידקים denitrifying באדמה ולהפחית את ההמרה של חנקן אמוניום חנקה חנקן. וגם היווצרות של כמות קטנה של מתכות כבדות בקרקע קשה להכיל chelates macromolecular, הפחתת זיהום מתכות כבדות.