הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית להסתמך על חומצה כדי התניה

Sep 29, 2017

אם האדמה היא רק חול קטן מים, אז החול קל להתפורר. חומצה חומשית היא דבק שאינו מפרק חול. אם המים מוזרקים לתוך החול, חומצה חומשית או הטמפרטורה עולה, המים מתאדים במהירות; או שהמים יחלחלו במהירות. חומצה חומשית עם זאת, אם חומצה הומנית מתווסף חול ומים, אידוי של מים מצטמצם מצד אחד ומצד שני מפחיתה את אובדן הלחות, במיוחד מולקולות מים כי הם תואמים מאוד עם חומצה הומית. אם אותה כמות של חול וחומצה הומית תערובת, חומצה חומית התערובת לא יכול רק לספוג יותר מים, מים לא קל להפסיד. חומצה חומשית יכולה להפוך את הקרקע כדי ליצור כוח תמיכה מסוים, לתמוך גידול היבול. אז, חומצה הומית הוא סוכן הקרקע מים שמירה.

חומצה חומשית יש יכולת chelating חזק chelate כמעט את כל החומרים המזינים הדרושים לצמח הצמיחה. לדוגמה, ישנם רבים יונים פחמתי באדמה. סידן יונים הדרושים לצמח הצמיחה נמשכים בקלות על ידי יונים פחמתי היווצרות של סידן פחמתי, אבל אם יש מצב חומצה חומית אינה זהה, חומצה הומית יהיה נעול היטב יונים סידן כדי למנוע את זה ואת יוני פחמתי במגע, כך סידן יונים לא יתקבע, חומצת חומצת יונים סידן חינם יהיה קליטת הצמח, להגדיל את הסידן הדרוש לצמח הצמיחה. כמו כן, ישנם חומרים מזינים אחרים, כגון אבץ מגנזיום.

בשנים האחרונות, שימוש מופרז של דשן חקלאי, הקרקע אינה החמצה היא מליחות. חומצה להסתמך על אלקלי כדי לנטרל, אלקלי להסתמך על חומצה כדי מיזוג. בניסויים כימיים, יש סוג של חומרים הנקראים "חיץ pH", המאגר הן את אופיו של חומצה, חומצה חומשית ואת אופי הבסיס. כאשר חומצה הוסיף למאגר, המאגר לשחק אלקליין שלהם, ואת ההשפעה של חומצה, כך מידת החמצה הופך איטי מאוד. חומצה חומשית היא חיץ כזה. למעשה, חומצה חומצת חומרים באדמה חומצית יש ביצועים טובים, המפתח הוא שזה יכול chelate יוני רעילים. נתונים ניסיוניים מראים כי חומצי אדמה תוכן אלומיניום של עודף, חומצה הומית יכול להיות עטוף יונים אלומיניום, כך אלומיניום קשר צמח, אותה סיבה יש מתכות כבדות כגון עופרת וקדמיום, חומצה הומית כך את האופי הייחודי של זה להיות תרכובת קרקע.

אם אנחנו רק לשפר את הקרקע מלוחים, יישום ישיר של אבקת חומצה חומר הגלם חומצי יכול להיות, אבל חייב להיות חומרי גלם ללא תשלום המכיל חומצה הומיאנית Caixing, חומצה חומשית עם סידן גבוה מגנזיום חומצת חומצת הפחם, התפקיד אינו גדול;

אם ברצוננו להשתמש בדשנים, על פי תקופות שונות, השימוש במלחי חומצה הומית, כגון חומצה חומצית או אשלגן אמוניום, או בחירה של חומצה פולית מוצרים;

אם הכלכלה היבול הוא ערך גבוה יחסית, חומצה חומית אנו יכולים לבחור טוב יותר קליטה של ​​חומצה פולביץ מוצרים, כגון פירות וירקות בתקופה של בחירת הפרי של אשלגן polyvate.