הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומצית מבנה פונקציה

Aug 17, 2017

אחת, מה שנקרא חומצה הומאטית

חומצה חומשית היא תערובת של תרכובות מקרומולקולות אורגניות טבעיות. נוכחות של חומצה חומשית בקרקע היא הגדולה ביותר, חומצה הקרקע חומצי הוא פיזיוכימיים הטרוגנית מורכבת משקל מולקולרי מורכב polydisperse, תערובת עשוי טבעי, משקל מולקולרי גבוה, צהוב לשחור, אמורפי, קולואידאלי, שומן ואת הרכב polyelectrolyte ארומטי אורגני, לא יכול להשתמש במבנה כימי אחד כי.

שנית, מהי חומצה הומאטית?

1, אדמה חומצה הומית נולד, בעיקר צמח תחת פעולה של מיקרואורגניזמים ביצירת מעמד של תערובת תרכובות אורגניות macromolecular מיוחד.

2, חומצה חומצת הפחם הוא פירוק מיקרוביאלי טרנספורמציה של צמחים, אלא גם לאחר ההשפעות הגיאולוגיות והכימיות לטווח ארוך, ויצירת מעמד של תערובת תרכובות אורגניות macromolecular.

שלישית, המבנה והתפקוד של חומצה הומאטית

1, מבנה

חומצה חומשית היא סוג של חומצה אורגנית טבעית חלשה, המורכבת חומצה פולביץ, חומצה פניקה שחורה וחומצה חום שלושה חלקים.

2, הרכב של אלמנטים

פחם חומצי חומצה אדמה חומר אורגני בחומצה הומית יש מבנה דומה ואופי של המרכיבים העיקריים של חומצה חומצת פחמן, מימן, חמצן, יש כמות קטנה של חנקן וגופרית, בנוסף למגוון של קבוצות תפקודית.

3, את התפקיד של חומצה הומאטית

רוב החומר אורגני אדמה חומצה הומאטית, חומצה הומית בחומצה קורוזיבי הוא הגוף העיקרי ואת השילוב שלו עם יונים מתכת, חומצה הומית הוא החלק הפעיל ביותר היעיל ביותר של חומר אורגני.

(1) ההשפעה הישירה של חומצה הומאטית

לקדם את הצמח גידול ולהגדיל את היבול החקלאי.

) 2 (השפעה עקיפה

תפקיד גופני

א. שיפור מבנה הקרקע. מניעת פיצוח קרקע ושחיקה. ג גידול מים קרקע היכולת להחזיק, לשפר את ההתנגדות קר. ד להפוך את צבע האדמה כהה, הוא תורם לספיגת אנרגיה סולארית. ② השפעה כימית. א התאם pH אדמה. ב לשפר לייעל את ספיגת המפעל של חומרים מזינים ומים. ג להגדיל את קיבולת חיץ הקרקע. ד בתנאים אלקליין, הוא סוכן chelating טבעי (chelated עם יונים מתכת, לקדם את ספיגת הצמחים). ה עשיר בחומר אורגני ומינרלים הדרושים לצמיחת צמחים. .ו לשפר את מסיסות דשנים אורגניים ולצמצם את אובדן הדשנים. ז אלמנט מזין הוא הפך למצב נספג בקלות על ידי הצמח. ח יכול לחזק את ספיגת חנקן הצמח, להפחית את קיבוע זרחן, יכול לחדור את החנקן הקרקע זרחן אלמנטים אחרים, תיבת ההגנה מאוחסנים בקרקע, והוא יכול להאיץ את תהליך הזנה לתוך הגוף הצמח, לשפר את היישום של דשן אורגני לכן, חומצה הומית היא "עתודה" עבור אלמנטים מזינים צמחיים וחומרים פעילים מבחינה פיזיולוגית.

③ השפעות ביולוגיות

א לעורר את הצמיחה ואת רבייה של מיקרואורגניזמים מועיל בקרקע. B. כדי לשפר את עמידות למחלות צמחים טבעיות, עמידות למזיקים.

רביעית, הנפוץ חומצה חומצה מינים ומאפיינים

נכון לעכשיו, חומצה הומית נפוץ כמו דשן מחולק חומצה ליגניט חומצה, חומץ חומצת פחם, כבול (גראסלאנד חומצה חומצית).

1, חומצה ליגנית חומצה היא השלב השני של תהליך של מוצרים פחם (diagenesis), לשלב הפחם המר אין חומצה חומצי, חומצה ליגנית חומצה בתוכן הכללי של 1-85%, חום חום פחם המראה, שחור, על פי אל העומק ניתן לחלק

(1) קרקע lignite: מידת קואליפיקציה היא רדודה, תוכן פחמן נמוכה, חומצה חומצי התוכן גבוה יותר, בדרך כלל יותר מ 40%.

(2) פחם חום בהיר: רמה עמוקה יותר של פחם, תוכן פחמן גבוה יותר, חומצה חומצי תוכן נמוך, בדרך כלל 1-10%.

(3) lignite צפופה: בין (1) ו (2) בין התוכן חומצה חומית כללית של עד כ 30%.

2, חומצת פחם מחוממת פחם כי מחשוף פחם, הידוע בכינויו ג 'ונסון. בדרך כלל קרוב או חשוף בפני השטח של ליגניט, פחם ביטומני, אנתרסיט, דרך האוויר, שמש, גשם ושלג, חול, קפוא חדירת בליה אחרים, ואת היווצרות של המוצר. חומצה הומית המיוצר על ידי תהליך זה הפך חומצה חומצת חומצת הומיאנית, המכונה גם חומצה הומיאנית מחודשת טבעי, חומצה חומצי תוכן פחם מזג האוויר משתנה מאוד, החל 5-80%.

3, כבול (כבול, כבול, וכו ') חומצה הומית

כבול הוא השלב הראשוני של היווצרות פחם, המכונה גם כבול, כבול סינית חומצה תוכן חומצי ב 20-40%. כבול החומר האורגני, אינו מפורק על ידי פסולת הצמח ואת חומצת הרכב ההומין, כבול סינית תוכן חומצי הומיאני של 20-40%.

חמישית, את סיכויי הפיתוח של דשן חומצי חומצי

1, את כל התהליך של מזון ירוק, מערכת בקרת איכות הטכנולוגיה, השלם הגיע האיחוד האירופי, ארצות הברית, יפן ומדינות מפותחות אחרות, איכות מזון ובטיחות סטנדרטים, כבר בסטנדרטים בינלאומיים, אבל איך לייצר בטיחות מזון ירוק , הבעיה הבסיסית טמונה כיצד להתגבר וכדי למנוע את בעיית זיהום הקרקע מנקודת המבט של הפריה, אנחנו חייבים לדבוק בשילוב של דשנים אורגניים ואורגניים, השימוש של דשן חומצה חומצית היא הבחירה היחידה, חומצה הומנית ודשן ניתן לשלב כדי להשיג 1 +1> 2 אפקט משולב.