הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית ההשפעה הטובה ביותר

Aug 02, 2017

ראשית, דשן חומצה חומצי נבחר על פי שיטת היישום. אם משתמשים בו כאימפולס, השקיה בטפטוף או ריסוס עלים, מומלץ להשתמש בחומצה אשלגן, חומצת הומיק או חומצה פולווית, אמוניום fenvalerate. אם נעשה שימוש ביישום דשן בסיס, חומצה חומצית מומלץ לבחור חומצה אמונית אמוניום או חנקתי אמוניום הומאטה דשנים אחרים, היישום צריך לשים לב קבור באדמה, כי אמוניום חומצי חומצה אמוניום ביקרבונט הוא תוצר של השילוב, חומצה חומשית קל volatilize, שי או עלה ספריי. בנוסף, אין לנהל לחמניות נתרן בקרקע עם pH גבוה (מלוחים).

שנית, על פי העדפות היבול וצמתים הצומח לבחור דשן חומצה חומצית. כדי עצי פרי, למשל, הדגש על הפריה בסתיו של דשנים, דשנים אשלג, הפריה חומצת האביב דגש להתמקד דשן חנקן, בידול נביטה להתמקד דשן פוספט דשנים אשלג, לתקופה ההרחבה פירות יהיה צורך להתמקד חנקן דשן, חומצת חומץ דשן אשלגן, סידן דשן מיקרו דשן. בנוסף, אלא גם עם ההעדפות של הפריה גידולים. לדוגמה, עצי פרי, ירקות חצילים, טבק, קנה סוכר, וכו 'הם גידולי אשלגן היי, חומצה חומצית היישום הטוב ביותר של דשן הומאטיום אשלגן.

לבסוף, דשנים חומצי חומץ נבחרים על בסיס הקטגוריה היבול ואת העלות. חומצה חומשית דשן חומצי חומצי על פי סוג וכמות של חומרים מזינים מחולקים חומצה חומצי חומצה דשן, חומצת חומצת מתחם (מעורב) דשן, חומצה חומצת דשן אורגני, חומצת חומצת אורגנית - דשן מתרכובת אורגנית, דשן חומצי עקבות חומצה.

עבור ירקות ועצי פרי, אתה יכול לבחור חומצה חומצית דשן אורגני, חומצת חומצת אורגנית - דשן מתרכב אורגני או חומצה חומצית יסודות קורט בדשן, חומצה חומשית אלה דשנים, השימוש חומצה הומית, החומר האורגני יכול להגיע 20% ל 45%, יכול לשפר ביעילות את הטעם היבול ואת הצבע. אם משתמשים בו כתרסיס או תרסיס עלים, מומלץ לבחור בחומצה הומאטית או בדשנים מסיסים במים המכילים חומצה פולית, אם כי המחירים הגבוהים יותר של דשנים אלה, אבל מהיר ויעיל, ולכן משמשים לערך גבוה יותר של גידולים כלכליים. למרות חומצה הומית ניתן להשתמש בכל תקופת הצמיחה של היבול, חומצה חומית אך מסיבות כלכליות, לאחר השתלת היבול, לפני הפרח, להתנפח, להפוך צבע ארבעה מפתח תקופה של כל דחף 1 ~ 2 פעמים, נפיחות וצבע משולב עם אפקט הריסוס יהיה טוב יותר.

מתוך שושלת מינג לי שיזן "Compendium של Materia Medica" ב "וו ג 'ין סאן", החומר חומצה הומית כבר יישום אנושי כבר 400 שנים של היסטוריה, בארץ חומצה הומית נמצאה וחולצה מ 220 שנים מלאות . נכון לעכשיו העולם פרסם יישום ישיר או עקיף של חומצה חומצת חומרים 70 קטגוריות, כמו חומרי גלם אורגניים כבר בשימוש נרחב בחקלאות, ייעור, בעלי חיים, סגן, דיג, נפט, כימיקלים, חומרי בניין, תעשייה קלה, רפואה, הומיק הגנת הסביבה חומצה שדות רבים. כיום, המוצרים העיקריים עבור הייצור החקלאי הם: חומצה פולביץ אורגני - דשן אורגני וחומצה פולביץ כמו חומרי הגלם של דשן החבילה בונוס Kamei, ג 'ינלי, רווח, הורמונים צמחיים, חומצי חומצה אדמה תיקונים, בצורת, חומרי הדברה על ידי כגון סוכנים.

חומצה חומשית היא סוג של חומר אורגני טבעי. זהו תוצר של צמח עתיק כי decomposes ומזהה מיקרואורגניזמים. יש לו חומציות חלשה, ספיגת מים, חומצה חומצית חומצה, ספיחה, חילוף יון, מורכבות, פעילות חיסונים ופעילות פיזיולוגית. לַחֲכוֹת. על פי גודל ומסיסות של חומצה הומית משקל מולקולרי, מחולק חומצה פולוויק, חומצה הידרוכלורית וחומצה פולביץ שחורה. חומצה חומשית Fulvic חומצה מאופיינת על ידי משקל מולקולרי קטן שלה, קבוצות חומצי, מסיס חומצה, אלקלי ומים, קל להיות תכונות ספיגת הצמח, בשימוש נרחב בייצור החקלאי. חומצה פולית ביוכימית מטוהרת לאחר תסיסה יסודית של חומצה פולווית, אשר בנוסף להכיל חומצה פולית, חומצה הומאטית, אך כוללת גם 17 סוגים של חומצות אמינו, חלבונים, חומצות גרעין, ויטמינים, סוכרים, מגוון של אנזימים, מגוון של רכיבים micronutrient .

חומצה הומית היא רפואה סינית מסורתית, חומצה חומשית תפקידו של רוב לא חזק, למרות אפקט מהיר, אבל בעיקר איטי, ריכוך הראשי של הצמח מיזוג, עוזב את האיזון של יין ויאנג, כדי להשיג את הטיפול במחלה ולשפר חיוניות צמחים וחסינות