הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית היווצרות המבנה

Oct 27, 2017

השימוש העיקרי של חומצה חומצת מוצרים בחקלאות

1, יכול לקדם את חלוקת התא וצמיחה כדי לעורר את היבול להכות שורש, חומצה הומיק יכול לשמש אבקה שורש טבעי, יכול לשמש גם עבור ההלבשה זרע להשתמש שורש לטבול.

2, יכול לשפר באופן משמעותי את תוכן הסוכר היבול, כך יבולים עם יכולת נגד נשימה כדי למנוע ריקבון, ריקבון השורש, להפחית מזיקים ומחלות, להפחית את הצמח עלה סטומטליות כוח הפתיחה, חומצה חומצי להפחית את הזעת עלה, כך הגוף של מים לשפר את המצב, האם טבעי עמידות עמידות הבצורת.

3, כדי לשפר את מבנה הקרקע, לקדם את היווצרות של המבנה המצרפי אדמה, להאיץ את הפירוק של חומר אורגני המרה, במיוחד לשימוש ארוך טווח של דשנים כימיים, חומצה חומית תיקון המכונה, קרקע חקלאית הנגרמת על ידי השפעה משמעותית שיפור הקרקע.

4, לנטרל את pH הקרקע, כדי ליישב את ערך הקרקע PH, חומצה חומשית להגדיל אלמנטים זכר מן השורש לעלים או חלקים אחרים של המבצע של מספר מטבוליזם מואץ של המוצר העיקרי ספיגת, ובכך לשפר את איכות המוצרים החקלאיים .

1, קלסר לבנית. הוסף כמות קטנה של גרגר טוב, חומצה חומית הפצה טובה פני השטח, כך לבנית יש מספיק כוח חם ויציב ויציבות.

2, תוספים קרמיים. יכול לשפר את כוח קרמיקה billet של כ 80%, מדד הפלסטיות של 40% או יותר, יכול להגדיל את הבוץ, זגוג slurry זרימה של יותר מ 50%, הוא gelant טוב, חומצה חומית כדי לשפר את הגוף הירוק של פרחים כחולים קיבולת הקליטה של ​​זיגוג

3, עזרי קידוח נפט. יכול לשפר את סיכה של הקיר, חומצה חומצי אנטי קריסת אפקט חיבור משמעותי.

4, ניתן להשתמש כמו להאכיל, תוספים רפואיים, דטרגנטים הדוד מייצב איכות המים.

חומצה חומשית היא תערובת של תרכובות מקרומולקולות אורגניות טבעיות. נוכחות החומצה ההומית בקרקע היא הגדולה ביותר, חומצת חומצת הקרקע היא תערובת הטרוגנית פיסיקוכימית מורכבת של משקל מולקולרי היא polydisperse, התערובת היא טבעית, חומצה חומשית גבוהה משקל מולקולרי, צהוב לשחור, אמורפי, קולואיד, שמן אורגני הרכב polyelectrolyte אורגני, לא יכול להשתמש במבנה כימי אחד כי.

1, את כל התהליך של מזון ירוק, מערכת בקרת איכות הטכנולוגיה, השלם הגיע האיחוד האירופי, ארצות הברית, יפן ומדינות מפותחות אחרות, איכות מזון ובטיחות סטנדרטים, כבר בסטנדרטים בינלאומיים, אבל איך לייצר ירוק ובטוח מזון, הבעיה הבסיסית טמונה כיצד להתגבר כדי למנוע את בעיית זיהום הקרקע מנקודת המבט של הפריה, אנחנו חייבים לדבוק בשילוב של דשנים אורגניים ואורגניים, חומצה הומיק השימוש של דשן חומצה חומצית היא הבחירה היחידה, הומיק חומצה ודשן ניתן לשלב כדי להשיג 1 +1> 2 אפקט משולב.

2, מספר רב של מחקרים הראו כי חומצה הומית הוא חבר של דשנים אנאורגניים, דשן חנקן הוא סוכן שחרור איטי מייצב, חומצת חומצת דשן פוספט סינרגיסט, סוכן אשלג הגנה, הוא אלמנט זכר של הרגולטור סוכן chelating, חומצה יש השפעה סינרגיסטית משמעותית על דשן, הוא דשן בעולם האברסט.

3, את הכיוון העתידי של פיתוח של דשנים חומצה חומצית הם: אינטליגנטי, חומצה חומית מקצועי, מרוכבים, לטווח ארוך, גרגרי שומן אזורי טיפש.

ניתן לראות כי פיתוח ויישום של דשנים חומצי חומצי הוא לקוחות פוטנציאליים רחב. רק דשנים חומצי חומץ ניתן להשתמש כדי לממש את הירוק של דשנים חקלאיים על מנת לקדם ולקדם את הייצור והפיתוח של מוצרים חקלאיים ירוקים.