הבית > חדשות > תוכן

חומצת הומיק -

Oct 11, 2017

חומצה חומשית היא תערובת של תרכובות macromolecular אמורפי המכיל גרעיני בנזן, חומצי חומצי קבוצות carboxyl וקבוצות פנול, אשר נצברים על ידי סדרה של תהליכים של פירוק מיקרוביאלי טרנספורמציה וגיאוכימיה. ניתן לחלץ מן הכבול, ליגניט, פחם מזג או אדמה כלשהי. חומצה חומשית היא חומר קולואיד שחור או חום, היא קבוצה גדולה של polycyclic התמזגו תרכובות אורגניות טבעת, חומצה חומשית חומרים כאלה כדי לשפר את פוריות הקרקע ולשפר את מבנה הקרקע יש השפעה טובה.

אם האדמה היא רק חול קטן מים, אז החול קל להתפורר. חומצה חומשית היא דבק שאינו מפרק חול. אם המים מוזרקים לתוך החול, חומצה חומשית או הטמפרטורה עולה, המים מתאדים במהירות; או שהמים יחלחלו במהירות. עם זאת, אם חומצה הומנית מתווסף חול ומים, אידוי של מים מצטמצם מצד אחד ומצד שני מפחיתה את אובדן הלחות, במיוחד מולקולות מים כי הם תואמים עמוקות עם חומצה הומית. אם אותה כמות של חול וחומצה חומצתית, התערובת יכולה לא רק לספוג יותר מים, ומים לא קל להפסיד. חומצה חומשית יכולה להפוך את הקרקע כדי ליצור כוח תמיכה מסוים, חומצה חומית לתמוך גידול היבול. אז, חומצה הומית הוא סוכן הקרקע מים שמירה.

חומצה חומשית יש יכולת chelating חזק chelate כמעט את כל החומרים המזינים הדרושים לצמח הצמיחה. לדוגמה, ישנם רבים יונים פחמתי באדמה. סידן יונים הדרושים לצמח הצמיחה נמשכים בקלות על ידי יונים פחמתי היווצרות של סידן פחמתי, אבל אם יש מצב חומצה חומית אינה זהה, חומצה הומית יהיה נעול היטב יונים סידן כדי למנוע את זה ואת יוני פחמתי במגע, כך סידן יונים לא יתקבע, חומצת חומצת יונים סידן חינם יהיה קליטת הצמח, להגדיל את הסידן הדרוש לצמח הצמיחה. כמו כן, ישנם חומרים מזינים אחרים, כגון אבץ מגנזיום.

בשנים האחרונות, שימוש מופרז של דשן חקלאי, הקרקע אינה החמצה היא מליחות. חומצה להסתמך על אלקלי כדי לנטרל, אלקלי להסתמך על חומצה כדי מיזוג. בניסויים כימיים, יש סוג של חומרים הנקראים "חיץ pH", המאגר הן את אופיו של חומצה, חומצה חומשית ואת אופי הבסיס. כאשר חומצה הוסיף למאגר, המאגר לשחק אלקליין שלהם, ואת ההשפעה של חומצה, כך מידת החמצה הופך איטי מאוד. חומצה חומשית היא חיץ כזה. למעשה, חומצה חומצת חומרים באדמה חומצית יש ביצועים טובים, המפתח הוא שזה יכול chelate יוני רעילים. נתונים ניסיוניים מראים כי חומצי אדמה אדמה התוכן של עודף, חומצה הומית יכול להיות עטוף יונים אלומיניום, כך אלומיניום הצמח קשר, חומצה חומית מאותה סיבה יש מתכות כבדות כגון עופרת וקדמיום, חומצה הומית כך את האופי הייחודי של זה להיות תרופה לאדמה.