הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית תפקיד

Jul 25, 2017

חומצה חומשית הגנת הסביבה הדברה מתייחס חומצה הומית וחומרי הדברה דרך האג"ח היוני, הקשר מימן, העברת פרוטון, העברת אלקטרונים, קומפלקציה חומצי חומצי אינטראקציות אחרות עם הדרך, וליצור סוג חדש של קומפלקס פולימר הדברה. המחקר והפרקטיקה מראים שחומצה הומאטית וחומרי הדברה, קוטלי פטריות, חומצה הומיאית מורכבת, יכולה למלא תפקיד בשיפור היעילות והפחתת הרעילות.

Solubilization: חומצה הומית יכול לשחק את התפקיד של פעילי שטח, המתח מתכת מלח הפנים נמוך יותר מתח פני השטח של מים, חומרי הדברה יכול לייצר פיזור משמעותי אפקט תחליב, יכול לשפר את מסיסות של חומרי הדברה מסיסים;

סינרגיזם: חומצה הומאטית יכולה לשפר את ספיגת הצמחים של חומרי הדברה, חומרי הדברה חומציים וצמחי צמיחה של צמחים יכולים לשפר את הפעילות הביולוגית, לשפר משמעותית את היעילות של חומרי הדברה;

השפעה מתמשכת שחרור: חומצה חומצית על שיעור הפירוק של חומרי הדברה יש השפעה מעכבת משמעותית, חומצה חומית וכמות גדולה יותר של חומצה הומית, איטי את המהירות;

השפעות רעילות: חומצה הומית יכולה לעקוף את פעילותם של אותם אנזימים רעילים לחומרי הדברה, לעורר את פעילותם של אנזימים כדי להדוף חומרי הדברה, חומצה חומשית להקל ולהפחית את הרעילות של חומרי הדברה.

חיידקי קרקע הם אחת הסיבות החשובות בהרכב הקרקע, הטרנספורמציה של החומר האורגני בקרקע, זרימת החומרים המזינים והחומרים הביו-אקטיביים החשובים - אנזימים בתהליך חיי הצומח. חומצה חומשית יכולה לקדם את פעילותם של חיידקים קרקע, חומצה חומשית להגדיל את מספר חיידקים הקרקע ולשפר את הפעילות של אנזימי קרקע, וכו ', אושרה על ידי מספר גדול של נתוני מחקר בבית ומחוץ לבית. והסכים כי היישום של חומצה הומית כדי חיידקים אירוביים, actinomycetes, חומצה חומית מספר חיידקי פירוק סיבים גדל יותר. זה מועיל להאיץ את מינרליזציה של חומר אורגני ולקדם את שחרורם של חומרים מזינים. לכן, היישום של חומצה הומית, יכול לשלוט על הפרי של הריקבון, חומצה הומיק עוזב צהוב, עלונים, זאב fusarium.

עם ההתפתחות המהירה של התעשייה הכימית של סין, מספר דשנים כימיים ייצור ויישום של הגדלת, דשן גדל על פיתוח של הייצור החקלאי שיחק ללא ספק תפקיד חשוב, אך עם הגידול בכמות של דשן כימי, חומצה חומצית עלויות דשן , דשן להשתמש שיעור הפחתה ונושאים אחרים, אבל גם בהדרגה לידי ביטוי.

נכון לעכשיו, שיעור הדשן של חנקן בסין של 30-50%, שיעור ניצול פוספט של 10-20%, שיעור ניצול האשלג של 50-70%, כיצד לשפר את ניצול הדשנים, הפך את העולם מייחס חשיבות רבה לנושא המחקר. ישנן דרכים רבות כדי לשפר את שיעור ניצול של דשן. חומצה חומשית כיום, התוצאה היעילה ביותר היא להשתמש בתוספים פעילים ביולוגית להפעלת חומצה הומאטית, חומצה חומשית משפרת את הפעילות הכימית שלה ואת הפעילות הביולוגית, כגון שילוב כימי, ספיחה, chelating, ריבוי מיקרוביאלי וכן הלאה.

חומצה הומית מכילה מגוון של קבוצות פונקציונליות, חומצה חומשית הופעל חומצת חומץ לתוך חומרים ביו יעיל ביותר, גידול היבול וחילוף החומרים הפיזיולוגי בגירוי vivo, חומצה חומשית תכונה זו אינה זמינה בכלל דשנים, חומצה מופעלת פעילות ביולוגית יעילה על פי ריכוז מסוים של השריית, השורש לטבול, טבול שורשים, ריסוס חומצה חומצי, השקיה, כך דשן בסיס, וכו ', על מגוון של גידולים יש אפקט מגרה ברור. חומצה חומית ביצועים מקיפים בקידום פיתוח שורש, תשואה יבולים, גורמי איכות, השפעה טובה.