הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית שיטת האחסון

Sep 25, 2017

חומצה חומשית היא חומר אורגני בשימוש נרחב בטבע, בשימוש נרחב בחקלאות, ייעור, בעלי חיים, נפט, תעשייה כימית, חומרי בניין, רפואה, בריאות, איכות הסביבה ושאר תחומים. במיוחד עכשיו, קידום הבנייה החקלאית האקולוגית, ייצור חקלאי ללא זיהום, מזון ירוק, זיהום הסביבה ללא הגנה וכן הלאה, להפוך את "חומצה הומית" שיבח מאוד. מתברר שהחיים האנושיים אינם יכולים לחיות ללא חומצה הומאטית.

חומצה חומשית היא שרידים של צמחים ובעלי חיים, בעיקר שרידי צמחים, באמצעות הפירוק וההשתנות של מיקרואורגניזמים, ואת הצטברות של סוג של חומרים אורגניים באמצעות סדרה של תהליכים של תהליכים גיאוכימיים. זה סכום מדהים, מיליארדי טונות. נהר ואגם, אדמה פחם, רוב השטח יש את עקבותיו. בגלל הקיום הנפוץ שלה, ההשפעה על כדור הארץ היא גם גדולה, מעורבים מחזור הפחמן, הצטברות הגירה מינרלים, פוריות הקרקע, איזון אקולוגי היבטים אחרים. כמות החומצה ההומית הכלולה בקרקע היא הגדולה ביותר, אך התוכן הוא פחות מ -1% בממוצע, וכמות המים המלוחים אינה קטנה, אך הריכוז נמוך יותר. המשאבים חומצה חומצי כי הם המבטיחים ביותר להיות מנוצל הם פחם נמוך קלוריות, כגון כבול, ליגניט ו פחם מזג האוויר. ביניהם, חומצה חומצית התוכן מגיע 10-80%. רזרבות הפחם של סין עשירות מאוד. על פי הנתונים, ישנם 5 מיליארד טונות של כבול, 126.5 מיליון טון של ליגניט ואין נתונים סטטיסטיים על פחם מזג האוויר. במובן זה, ייצור ויישום של חומצה הומית הוא גם אחד ההיבטים של התעשייה הכימית פחם. המבנה הבסיסי של חומצה חומצה מקרומולקולות הוא טבעת ארומטי טבעת השומנים, אשר יש קבוצות פונקציונליות של carboxyl, hydroxyl, carbonyl, quinone ו methoxyl.

מצב קיומו של הישרדות

החומוס מיוצר על ידי חומר ביולוגי של מוות, כגון ליגנין, אשר יכול להיות מושפל על ידי השפלה מיקרוביאלית ולא ניתן עוד השפלה. הביצועים הספציפיים והמבנה שלה תלויים בתנאים הספציפיים של מדגם נתון ממקור מים או קרקע. עם זאת, למרות מקור החומוס הוא שונה, הביצועים דומים מאוד. חומצה חומית ניתן לחלק לשלושה חלקים עיקריים בקרקע וסדימנט: חומצת חומצי (HA), חומצה פולביץ (FA) ו humin (HM). HA הוא מסיס בבסיס, אך מסיס במים חומצה; FA הוא מסיס גם אלקלי מסיס במים חומצה; ו HM מסיס ב לדלל אלקלי, מסיס במים חומצה. היכולת להיפטר יונים מתכת במים כדי להקל על העברתם של אלמנטים מזינים לגידולים כדי לשפר את מבנה הקרקע תורמת לצמיחה של יבולים. יש לו את הפונקציה של חילופי, ספיחה, מורכבות ו chelation של יונים מתכת; כמו polyelectrolyte במערכת פיזור, יש לו את הפונקציה של קרישה, gelation ופיזור. חומצות חומצה מולקולות יש מספר מסוים של רדיקלים חופשיים, אשר יש פעילויות פיזיולוגיות.

שיטות הייצור

זה יכול ליצור התחדשות חומצת חומצי ידי חמצון מלאכותי (כגון אוויר, אוזון או טיפול חומצה חנקתית), כגון חומצה חנקתית. שיטת החילוץ היא לטפל בחומצה תחילה, להסיר חלק מהמינרלים, ולאחר מכן לחלץ בעזרת תמיסה אלקלית מדוללת וחומציות חומצית, ולאחר מכן את משקעים חומצי חומצי ניתן להשיג. על פי מסיסות של חומצה הומית בממיסים, זה יכול להיות מחולק לשלושה מרכיבים: אחד מסיס אצטון או אתנול נקרא חומצה saproic חום; החלק הלא מסיס של אצטון נקרא חומצה saproic שחור; החלק המסיס במים או חומצה מדוללת נקרא חומצה צהובה. המבנה הבסיסי של חומצה חומצה מקרומולקולות הוא טבעת ארומטי טבעת השומנים, אשר יש קבוצות פונקציונליות של carboxyl, hydroxyl, carbonyl, quinone ו methoxyl. יש לו את הפונקציה של חילופי, ספיחה, מורכבות ו chelation של יונים מתכת; כמו polyelectrolyte במערכת פיזור, יש לו את הפונקציה של קרישה, gelation ופיזור. חומצות חומצה מולקולות יש מספר מסוים של רדיקלים חופשיים, אשר יש פעילויות פיזיולוגיות.

שיטת האחסון

השתמש נקי, יבש 200kg מגולוון תוף ברזל חבילה. מוצר זה רטוב וחזק. זה חייב להישמר במחסן יבש ומאוורר. אסור להיחשף לגשם. תהליך התחבורה צריך למנוע התנגשויות אלימות במקרה של שבירה. תקופת ערבות האחסון היא שנה אחת.