הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית לשחק תפקיד אפקטיבי

May 18, 2017

חומצה חומשית היא מולקולה גדולה חומר אורגני בטבע. בתחומים שונים יש יישום, בתהליך נטיעת ענבים, עם השימוש דשן, חומצה חומשית יש השפעה טובה מאוד.

1. חומצות חומריות יכולות להשפיע על הדשנים, בנוסף להשפעה של הוספת דשנים, הן יכולות גם לפתור דשן שיורי בקרקע.


2. יכול לשפר את המבנה המצטבר אדמה, אנחנו תעלה את היישום של דשן אורגני, התפקיד החשוב ביותר הוא להגביר את חדירות הקרקע, חומצה חומית משופרת אדמה במבנה מצטבר, חומצה הומית יש גם את המאפיין הזה.


3. הגדלת הפעילות של מיקרואורגניזמים מועיל, ולכן אנשים רבים אוהבים להוסיף דשן חיידקי לדשן בסיס, חומצות הומיק יכול לשפר את פעילותם.


4. כדי לשפר את קרקעות מלוחים, חומצה חומשית היווצרות של קרקעות מלוחים רבים נובע קפילריות של חלקיקים בסדר בקרקע ואת הצטברות ארוכת טווח של מלח בדשנים. חומצה חומשית יכולה לקדם את היווצרותם של אגרגטים גרעיניים גדולים ולהפחית את הקפילריות כדי לשלוט באדמה אלקלית מלוחים. ההשפעה של חומצה הומית על שתיל גוסס של שורשים רדודים באדמה מלוחים ברור.


5. קרקעות חומצי משופרת, אשר לא יכול רק להסדיר את הקרקע מלוחים, אלא גם לשפר את הקרקע החומצית.


הוסף: ראוי להזכיר כי לאחר תעלת ענבים, בשילוב עם טיפול חומצה חומשית, לא רק יכול להשיג את היתרונות לעיל, אלא גם יכול לקדם את השורש התאוששות מנותקת. ארגונים רבים כיום גם בייצור של חומצה חומצת דשן המתחם, חומצה חומית אבל טוב או רע, צריך לתקן את הבחירה הנכונה של מוצרים.

המונח "חומצה הומית" הוא עדיין בעיה. מדעני הקרקע מדגישים את התפקיד החיידקי של תהליך היווצרות, ועומדים על כך שהוא נקרא חומצה הומאטית. כימאי הפחם, עם האבולוציה העיקרית שלו מן הצמח, אמור להיקרא "חומצה הומאטית". כיום, חומצה חומית בתחום של יישום התעשייה, כללי "חומצה הומית".

בגלל חומצות חומצי הם לא חומרים טהורים, הם חומרים סוג, והם תערובות מורכבות. הרכב שלה משתנה מאוד מן המקור, בנוסף, בשנים האחרונות, חומצה חומשית טבעו של חומצה הומית מ תסיסה מוגדר עדיין, אבל זה נקרא "חומצה הומית".


המושג חומצות הוממיות במגוון רחב של משמעויות הוא: שרידי בעלי חיים וצמחים, בעיקר שרידי צמחים, באמצעות פירוק ושינויים מיקרוביאליים, וכן שורה של תהליכים גיאוכימיים שנגרמו ונצברו על ידי קבוצה של חומרים אורגניים.