הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית מגוון המינים

Oct 09, 2017

חומצות חומריות הן מגוונות. חומצה הומאטית טבעית מינרלית היא בעיקר חיה ובעלי חיים נשאר לאחר פירוק מיקרוביאלי של היווצרות של חומר אורגני, נפוץ בקרקע, כבול ופחם מזג האוויר, הצמיחה של צמחים מערכת אקולוגית אדמה משחק תפקיד חשוב.

דשנים חומצי חומץ לשחק תפקיד מרכזי חומצה הומית, ואחריו כמה גדול, עקבות, חיידקים אחרים חומרים מזינים. חומצה חומצית מבנה מורכב ומאפיינים, החליטה באופן טבעי דשן חומצה חומצית הוא דשן אורגני רב תפקודי. ביניהם, השיפור של מאפייני הקרקע הוא אחד התפקיד החשוב ביותר של חומצה הומית.

אדמה משופרת חומצה אדמה מלוחים

המבנה המצטבר הוא הבסיס לפריון הקרקע. יישום מקומי של דשני חומצה הומיאית הוכיח כי דשנים חומצי חומצי יכול להגדיל את מבנה הצבירה הקרקע. על פי האקדמיה הסינית למדעים שניאנג בדיקה יישום אקולוגי, היישום של דשן חומצה הקרקע אדמה אגרגטים יציב עלה ב -10% ל -20%; את היישום של חומצה ביו חומצה הבדיקה דשן מורכבים, מים קרקע יציב המבנה המצטבר גם גדל באופן משמעותי. לאחר השימוש של דשן, אדמה רופף, צמיחה חזקה צמח, עמידות קרקע משופרת.

השימוש העיקרי של חומצה חומצת מוצרים בחקלאות

1, יכול לקדם את חלוקת התא וצמיחה כדי לעורר את היבול כדי לקחת שורש, ניתן להשתמש אבקת שורש טבעי, יכול לשמש גם עבור ההלבשה זרע לטבול שורש להשתמש.

2, יכול לשפר מאוד את תוכן הסוכר היבול, כך יבולים עם יכולת נגד נשימה כדי למנוע ריקבון, ריקבון השורש, להפחית מזיקים ומחלות, להפחית את הצמח עלה סטומטליות כוח הפתיחה, להפחית את הזעת עלה, כך הגוף של המים כדי לשפר את המצב, האם טבעי עמיד הבצורת סוכן עמיד.

3, כדי לשפר את מבנה הקרקע, לקדם את היווצרות של מבנה צבירה הקרקע, להאיץ את הפירוק של המרה חומר אורגני, במיוחד לשימוש ארוך טווח אחד של דשנים כימיים, תיקון המכונה, קרקע לעיבוד הנגרמת על ידי השפעה משמעותית על שיפור הקרקע.

4, לנטרל את pH הקרקע, כדי ליישב את ערך הקרקע PH, להגדיל את יסודות קורט מהשורש לעלים או חלקים אחרים של המבצע של מספר מטבוליזם מואצת של ספיגת המוצר העיקרי, ובכך לשפר את איכות המוצרים החקלאיים.

חומצה חומית מוצרים הם השימוש העיקרי בתעשייה

1, קלסר לבנית. מוסיפים כמות קטנה של גרגרים טובים, התפלגות שטח טובה, כך שללבנית יש כוח ויציבות קרים וחמים.

2, תוספים קרמיים. יכול לשפר את כוח בילט קרמי של כ 80%, מדד הפלסטיות של 40% או יותר, יכול להגדיל את בוץ, זגוג slurry זרימה של יותר מ 50%, הוא gelant טוב, כדי לשפר את הגוף הירוק של פרחים כחולים קיבולת הקליטה שלה זיגוג

3, עזרי קידוח נפט. יכול לשפר את סיכה של הקיר, אנטי קריסה השפעה חיבור משמעותי.

4, ניתן להשתמש כמו להאכיל, תוספים רפואיים, דטרגנטים הדוד מייצב איכות המים.