הבית > חדשות > תוכן

חומצה חומשית בשימוש נרחב

Jun 20, 2017

משושלת המינג של לי שיזן "Compendium of Materia Medica" ב- "Wujin San", חומרים חומציים הומצאו במשך יותר מ -400 שנים של היסטוריה אנושית, חומצה הומית ובחו"ל בגילוי וחילוץ של חומצה הומית הייתה מלאה 220 שנים. כיום, ישנם 70 קטגוריות של חומצה חומצת חומרים אשר פורסמו באופן ישיר או עקיף בעולם. כמו חומרי גלם אורגניים, חומצה חומית זה כבר בשימוש נרחב בחקלאות, ייעור, בעלי חיים, צמרת, דיג, נפט, תעשייה כימית, חומרי בניין, תעשייה קלה, רפואה, איכות הסביבה וכן הלאה. שדות רבים. כיום, חומצה חומשית המוצרים העיקריים עבור הייצור החקלאי הם: חומצה פולביץ אורגני - דשן אורגני וחומצה polyvic כמו חומרי הגלם של דשן החבילה Kamei בונוס, ג 'ינלי, רווח, הורמונים צמח, תיקוני קרקע, בצורת, סוכני הדברה על ידי כגון סוכנים.

חומצה חומשית היא סוג של חומר אורגני טבעי. זהו תוצר של צמחים עתיקים אשר לפרק ולסנתז מיקרואורגניזמים. יש בו חומציות חלשה, ספיגת חומצת חומצי מים, קולואיד, ספיחה, חילוף יונים, מורכבות, פעילות חיסונים ופיזיולוגיים. לַחֲכוֹת. על פי גודל ומסיסות של חומצה הומית משקל מולקולרי, מחולק חומצה פולוויק, חומצה הידרוכלורית וחומצה פולביץ שחורה. חומצה חומשית Fulvic חומצה מאופיינת על ידי משקל מולקולרי קטן שלה, קבוצות חומצי, מסיס חומצה, אלקלי ומים, קל להיות תכונות ספיגת הצמח, בשימוש נרחב בייצור החקלאי. חומצה פולית ביוכימית מטוהרת לאחר תסיסה יסודית של חומצה פולווית, אשר בנוסף לחומצה פולבית, אך מכילה גם 17 סוגים של חומצות אמינו, חלבונים, חומצות גרעין, ויטמינים, סוכרים, מגוון אנזימים, מגוון של אלמנטים מיקרו-מינרליים.

בשנת 2002, המחקר בארה"ב של חומצה הומית בחקלאות הצביע על כך 50% או יותר של דשנים, קוטלי חרקים, קוטלי פטריות, קוטלי עשבים ומים יופחת אם החומצות הומיק הרצוי שימשו.

חומצה הומית היא רפואה סינית מסורתית, תפקידו של רוב לא חזק, למרות אפקט מהיר, אבל בעיקר איטי, ריכוך הראשי של הצמח מיזוג, עוזב את האיזון יין ויאנג, כדי להשיג מחלות ולשפר את החיוניות הצמח ואת החסינות.

חומצה הומית יכול להיות הסוכן הראשי שני סוגים של סוכנים לתוך התרופה, מגוון של אפקטים, יכול להיות מגוון של תאימות, כדי להשתמש בפונקציות השונות שלה, צריך הבנה מעמיקה של זה, במיוחד עם תאימות אחרים הדברה יעילות של צמצום, אבל גם צריך הבנה מעמיקה ומתאימה מעולה מקצועי וטכני.

אנחנו כאן כדי להסביר את חומצת חומצת חומרים הכוללים חומצה חומצית, חומצה פולביץ ומלחי שלה חומצה פולית ביוכימיים, חומצה פולית חמצון ואת השפלה הפחם של חומצה פולביץ, הם מקרומולקולות אורגני טבעי, אינו מכיל כל הורמונים כימיים, יכול לשפר את החסינות, לקדם את הצמח ואת הפיתוח, באמצעות קידום של תגובות אנזימטיות, לקדם מגוון רחב של מטבוליזם, לשלוט על זמן ביטוי גנים וחלל, לקדם את הכדאיות התא, לקדם זרע נביטה, להאיץ ייצור callus, ולקדם השתרשות, שבו חומצה polyvic ו צמח הנקבוביות כדי להפחית את הבצורת התנגדות, האדמה עם החזקת מים, חומצה חומצי ספיחה, ריפוד חנקן יכול לתת תכונות, וכו ', בעיקר לייצור של עמידים הבצורת - השתרשות, מעכבי הצמיחה צמחים, לקדם את הייצור של סוכנים ולהתאים ההרכב הכימי של צמחים כדי לשפר את איכות היבול ואת ההשפעות האחרות. בנוסף, חומצה חומצת חומרים יש גם את הצמיחה של גישור, אנטיבקטריאלי מניעת מחלות, קוטלי חרקים ומחלות אחרות.

השפעות ופעילויות של חומצה חומשית על הקרקע

1, להפרות פוריות הקרקע, לשפר את הקרקע, לקדם את היווצרות של agglomerate, עבור היבול לספק מים נאותים, חומרי הזנה, במיוחד עבור מלוחים כדי לשפר את האפקט ברור יותר.

2, חומצה הומאטית הוא חנקן שחרור איטי סוכן מייצב, דשן פוספט synergist, סוכן אשלג הגנה, הוא גורם מזין קטן מרכיב מיזוג, חומצי חומצה chelating סוכן, אפקט סינרגיסטי של דשן. תוספת של חומצה הומית לדשן המתחם יכול להפחית את קיבעון ואובדן של חומרים מזינים זמינים ולהגדיל את שיעור הניצול. זה סינרגיסט קרקע טובה, סוכן שחרור איטי ו improver.

(1) כדי לשפר את ניצול חנקן, שחרור חנקן איטי.

(2) להפחית את הקרקע על קיבוע זרחן זמין, ולקדם שורשים היבול לקליטת זרחן.

(3) כדי להפחית את הקרקע על ספיגת אשלגן קבוע, חומצה חומשית כך קשה לשחרר אשלגן, לשפר את ניצול.

(4) כדי לשפר את הפעילות של אלמנטים micronutrient בקרקע.

3, כדי לשבור את דחיסת הקרקע, עיכוב של מחלות הנישאים על הקרקע, לשפר ריפוד הקרקע, ספיחה, חדירות, לתווך pH אדמה, להתאים את טמפרטורת הקרקע, לשפר את הקרקע קרקע קיבולת דשן.