הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט אלקליין ו קורוזיבי

Jun 20, 2017

אשלגן הידרוקסיד (נוסחה כימית: KOH, כמות: 56.11) אבקה לבנה או מוצק מוצק. נקודת ההיתוך של 360 ~ 406 ℃, נקודת הרתיחה של 1320 ~ 1324 ℃, אשלגן לחזות את הצפיפות היחסית של 2.044g / cm3, נקודת הבזק של 52 ° F, מקדם השבירה n20 / D1.421, לחץ קיטור 1mmHg (719 ℃) . עם אלקליין חזק וקורוזיבי. קל לספוג לחות באוויר ועמידות, ספיגת פחמן דו חמצני מ פחמן אשלגן. מומס על 0.6 חלקים של מים חמים, 0.9 חלקים של מים קרים, 3 חלקים של אתנול 2.5 חלקים של גליצרול. כאשר מומס במים, אלכוהול או עם טיפול חומצה מייצרת הרבה חום. ה- pH של הפתרון 0.1 mol / L היה 13.5. בינונית, רעילה בינונית (חולדה, בעל פה) 1230mg / kg. מסיס באתנול, מסיס במקצת באתר. יש חזק מאוד בסיסי ו קורוזיבי, אשלגן הומאט הטבע שלה סודה קאוסטית דומה.

1, משמש יבש, סופג, לייצור של חומצה אוקסלית ומגוון של אשלגן, אלא גם עבור electroplating, פיסול, ליתוגרפיה וכן הלאה.

2, המשמש בעיקר לייצור של חומרי גלם כגון אשלגן, כגון permanganate אשלגן, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, לייצור של בורון אשלגן, spironolactone, heparanol, טסטוסטרון propionate וכן הלאה. בתעשיית האור לייצור סבון אשלגן, סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קרם קרם, שמנת ושמפו). בתעשיית הצבע, אשלגן הומאט לייצור של צבעים, כגון הפחתת RSN כחול וכן הלאה. בתעשייה האלקטרוכימית, עבור electroplating, פיסול וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, להדפסה וצביעה, הלבנה ו mercerizing, וכן מספר רב של המשמשים לייצור של סיבים מעשה ידי אדם, סיבי פוליאסטר חומרי הגלם העיקריים. בנוסף, הוא משמש גם עבור תנורים מטלורגיה עור degreasing וכן הלאה.

3, חומרי גלם כימיים, עבור תרופות, כימיקלים לבית וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטית, אשלגן הומאט ריפוד מגבונים, פחמן דו חמצני ולספוג לחות.

5, התעשייה הכימית לייצור סבון כביסה, סבון שמפו, שמנת, שמנת, שמנת, שמפו וחומרי גלם אחרים. תעשיית התרופות לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין.

לארגון יש השפעה בוערת, אשלגן הומאטה יכול להמיס את החלבון, היווצרות של חלבון אלקליין denatured. פתרון או אבק ניתז על העור, במיוחד ניתז לתוך הרירית, יכול לייצר גלד רך. ככל ריכוז הפתרון, גבוה הטמפרטורה, חזק יותר את האפקט. ניתז לתוך העין, לא רק יכול להזיק קרנית, אלא גם להפוך את העין נזק עמוק לרקמות.

הריכוז המרבי המותר הוא 0.5 mg / m. יש למנוע עבודה מלגעת בעור ובעיניים, כגון לגעת בשוגג, את המים ניתן לשטוף חלקים פגומים, ולאחר מכן רטוב עם חומצה אצטית 5%, חומצה טרטרית, חומצה הידרוכלורית או תמיסת חומצת לימון; אשלגן הומאט כגון מתיז את העיניים, את היישום של מים או מלוח בזהירות לאט לשטוף 10 ~ 30 דקות, ולאחר מכן לחץ על 2% של carnivacaine או 0.5% של פתרון cardaine. המבצע צריך להיות משוחק על ידי מרקם של בגדי עבודה הכולל, לובש כפפות גומי, חפתים, סינרים, נעליים לבוש ומוצרי ביטוח עבודה אחרים, הידיים צריך להיות מצופה משחה נייטרלית הידרופובי.