הבית > חדשות > תוכן

אשלגן Humate נקיון

Oct 27, 2017

ראשית, אשלגן מוצק הידרוקסיד דליפת חירום טיפול חירום דליפת זיהום באזור, מוקף סימני אזהרה, מומלץ אנשי חירום ללבוש מסכות גז, אשלגן הומאט ללבוש ביגוד מגן כימי. אין לפנות ישירות לשפכים, עם אתים נקיים ונקיים שנאספו במיכלים נקיים נקיים המכוסים, עם כמות קטנה של מים שנוספו, מותאמים לנייטרלי, לחומצת אשלגן ולאחר מכן למערכת השפכים. אתה יכול גם לשטוף עם הרבה מים לדלל את המים לתוך מערכת שפכים. כגון מספר רב של דליפות, שנאספו לאחר מיחזור או סילוק לא מזיק.

שנית, אמצעי ההגנה הנשימה הגנה: אם יש צורך, ללבוש מסכות מגן.

ביגוד מגן: בגד - עבודה (חומרים אנטי קורוזיה). הגנת ידיים: ללבוש כפפות גומי. אחר: אחרי העבודה, מקלחת ההלבשה. שימו לב להיגיינה אישית.

שלישית, אמצעי עזרה ראשונה מוצק אשלגן הידרוקסיד מגע עור: מיד לשטוף במים לפחות 15 דקות. אם יש כוויות, טיפול רפואי. אשלגן Humate מגע עין: מיד להרים את העפעף, לשטוף עם מים זורמים או מלח במשך 15 דקות לפחות. או לשטוף עם פתרון חומצה 3% בוריק. טיפול רפואי. שאיפה: מהר מהמקום לאוויר הצח. בעת הצורך, אשלגן לחות הנשימה מלאכותית. טיפול רפואי. בליעה: מיד לשטוף כאשר המטופל ער, לדלל בעל פה את חומץ או מיץ לימון.

אשלגן מוצק הידרוקסיד ניקוי קיבולת אני מאמין ששמענו, מוצר זה במובנים רבים יש יישום טוב מאוד, על מנת להקל על ההבנה של כולם, אשלגן Humate הבנה טובה יותר של מוצר זה, Xiaobian הבאה במיוחד עבור כולם להציג את הבא אשלגן הידרוקסיד מוצק ההתנגדות שומן, אנחנו באים יחד כדי לגלות על זה.

1, ההכנה הראשונה של 85g מים לתוך טנק degreasing, אשלגן הומאט בעתיד ואחריו 21g מוצק הידרוקסיד אשלגן, 25g נתרן גופרתי, 5g נתרן gluconate, 2g נתרן alginate הוסיף מים degreasing, ערבוב להמיס;

2, בדלי פלסטיק אחר בהזרקה של מים 50g ו 3g תוספים A ו 2g תוספים ב בחבית של ערבוב 5-10min, כך שהוא נמס לחלוטין, מן שפך לתוך הטנק, אשלגן הומאט ויהיה הנותרים 37g מים שפכו לתוך אחד, כלומר, אובדן של טמפרטורת החדר degreasing סוכן;

3, את המראה של המראה הכללי של שמן, אשלגן הומאט רק בסוכן זה degreasing להשרות בערך 10min כדי להגיע לשביעות רצונם של אפקט degreasing, degreasing שנים למעשה בנוסף שמן ומים לאחר שטיפה של משטח המים עובי היה ממוצע של הסרט מים המפרט היחיד עבור degreasing מיועד הזמן הטוב ביותר כדי להסיר את לחומר.

לקבלת תצורה של אשלגן הידרוקסיד degreasing סוכן, האם אתה יודע כי מוצר זה יכול לשמש סוכן מים ברור, ניתן לתפעל hydroxide שלה כדי לשלוט על המים ph, אשלגן הומאט אבל hydroxide של מוצר זה יכול לשמש גם כדי להפוך degreasing הסוכן, אשלגן הומאט השימוש בו הוא מאוד פופולרי, המעורבים בתעשייה הכימית בתחומים שונים, בחקלאות, ייצור כבר פופולרי.