הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט ניתוח תוכן

Oct 18, 2017

בכימיה אנליטית ב hydroxide נתרן אשלגן הידרוקסיד משמשים לעתים קרובות לסירוגין. אבל כמה יישומים, הם לא יכולים לשנות. כגון מימן גנרטור, שצוין עם אשלגן הידרוקסיד. נתרן סיד רפואי, שצוין עם נתרן hydroxide. נתרן hydroxide hygroscopic מאשר הידרוקסיד אשלגן חזק, ולכן אשלגן הידרוקסיד נפוץ בניתוח כימי. באותו אופן אם אתה משתמש בו כמו חומר יבש עם hydroxide נתרן. לדוגמה, אם אתה אומר כי סידן נתרן רפואי, שצוין עם נתרן hydroxide. אבל שני hydroxide נתרן במחיר זול יותר, כאשר הוא יכול להחליף hydroxide נתרן.

שניהם מאוד מאכל ולא חייב להיות בקשר עם מיכלי מתכת, והם צריכים להיות חתומים ושמרו. אין הבדל ביניהם.

התכונות הפיזיות של נתרן hydroxide:

מוצר יחיד הוא גביש שקוף חסר צבע, צפיפות יחסית 2.130, נקודת ההיתוך הוא 318.4 ℃. נקודת הרתיחה של 1390 ℃. שוק סודה קאוסטית הוא מוצק ושני נוזלים: טהור לבן מוצק סודה קאוסטית, בלוקים, סדין, מוט, פרטני, שביר מאוד. סודה נוזלית טהורה טהורה היא נוזל שקוף חסר צבע. מוצק סודה קאוסטית יש hygroscopicity חזקה. הוא מסיס במים, וכאשר הוא מומס, הוא מאוד בסיסי ויש לו תחושה של שמנוני. מסיסים באתנול וגליצרין; הוא אינו מסיס באצטון ובאתר. זה מאוד מאכל ויש לו השפעה קורוזיבית על סיבים, עור, זכוכית וקרמיקה. תגובת התפרקות עם כלור, ברום, יוד והלוגנים אחרים; המלח והמים נוצרים מנטרול החומצות.

התכונות הפיסיות של אשלגן הידרוקסיד:

גביש לבן, מוצרים תעשייתיים הוא בלוק אפור לבן או בהיר או בצורת מועדון. צפיפות יחסית 2.044 (20 ℃), נקודת ההיתוך הוא 360.4 ℃. נקודת הרתיחה של 1320 ~ 1324 ℃. מסיס במים, מומס כאשר שוחרר מספר גדול של חום פתרון, ספיגת מים חזקה, יכול לספוג את הלחות באוויר מומס, ובהדרגה לספוג פחמן דו חמצני לתוך אשלג. מסיס באתנול, מסיס במקצת באתר. אלקלי חזק וקורוזיב, המאפיינים שלו דומים לאלה של סודה קאוסטית.

ניתוח תוכן: מדגם אמר מדויק הוא כ -1.5 גרם, מסיסים ב 40 מ"ל מים רותחים וקירור חדש, קר ל 15 ℃, עם פתרון הבדיקה phenolphthalein (TS - 167) כמה טיפות, עם 1 mol / L טיטרציה חומצה. כאשר ורוד נעלם, לרשום את כמות החומצה הנצרכת, להוסיף מתיל כתום פתרון הבדיקה (TS -148), ולהמשיך טיטרציה עד ורוד קבוע. רשום את נפח החומצות הכולל הנדרש לטיטרציה. כל Ml של 1mol / L של חומצה גופרתית שווה ל 56.11mg של אלקליניטי הכולל (KOH).