הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט אפקט

Aug 02, 2017

אלקליין לשרוף מנגנון פציעה הוא אלקלי של ספיגת מים, אשלגן הומאטה כך התייבשות תא מקומי, אלקלי חלבון רקמות כדי ליצור אלקלי - חלבון מפוגל מורכבים, רקמת שומן שומנית, saponification של החום יכול לגרום רקמות עמוק להמשיך להזיק. אשלגן הומאטה מאז קומפלקס חלבון אלקטלי מפוגל מסיס, יונים אלקליות ניתן לחדור נוספת לתוך הרקמה העמוקה, גרימת נזק.

כוויות כאוסטיות הן בדרך כלל עומק של יותר מעשרים מעלות, עוקץ אלים. פירוק הפצע כדי להמשיך להעמיק את הפצע, גלד רך, אשלגן הומאט היה דביק להחליק "סבון כמו" או "רקוב טופו" - כמו שינויים, קל מסובך לאחר הפצע זיהום הפצע. נייל קשר עם אלקלי מאכל יהפוך דק יותר, אובדן של ברק, כך מסמר שטוח ואפילו כף. אשלגן הומאטה פתרון דק יכול להפוך את העור יבש, סדוק, molting. קיטור אדים על העין ואת גירוי מערכת הנשימה העליונה חזק, יכול לגרום לכוויות העין ואת הנשימה העליונות בדרכי הנשימה.

1, המשמש חומר יבש, סופג, אשלגן הומאט לייצור של חומצה אוקסלית ומגוון של אשלגן, אלא גם עבור electroplating, פיסול, ליתוגרפיה וכן הלאה.

2, המשמש בעיקר לייצור של חומרי גלם כגון אשלגן, כגון permanganate אשלגן, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, אשלגן הומאט לייצור של אשלגן בורון, spironolactone, heparanol, טסטוסטרון propionate וכן הלאה. בתעשיית האור לייצור סבון אשלגן, סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קרם קרם, שמנת ושמפו). אשלגן Humate בתעשיית הצבע, לייצור הפחתת צבעים, כגון הפחתת RSN כחול וכן הלאה. בתעשייה האלקטרוכימית, עבור electroplating, פיסול וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, להדפסה וצביעה, הלבנה ו mercerizing, וכן מספר רב של המשמשים לייצור של סיבים מעשה ידי אדם, סיבי פוליאסטר חומרי הגלם העיקריים. בנוסף, אשלגן הומאט הוא משמש גם עבור תנורי מתכת degreasing מתכות וכן הלאה.

3, חומרי גלם כימיים, עבור תרופות, כימיקלים לבית וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטיים, ריאגנטים סבון, אשלגן הומאט פחמן דו חמצני ולספוג לחות.

5, התעשייה הכימית לייצור סבון, סבון שמפו, שמנת, שמנת, אשלגן הומאט קרם, שמפו וחומרי גלם אחרים. תעשיית התרופות לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין

הארגון יש השפעה בוערת, יכול להמיס את החלבון, היווצרות של חלבון denatured אלקליין. פתרון או אבק ניתז על העור, במיוחד ניתז לתוך הרירית, יכול לייצר גלד רך. ככל ריכוז הפתרון, גבוה הטמפרטורה, חזק יותר את האפקט. אשלגן הומאט ניתז לתוך העין, לא רק יכול להזיק קרנית, אלא גם להפוך את העין נזק עמוק לרקמות.

הריכוז המרבי המותר הוא 0.5 mg / m. יש למנוע עבודה מלגעת בעור ובעיניים, כגון מגע בטעות, ניתן להשתמש במים כדי לשטוף חלקים פגומים, אשלגן הומאט ולאחר מכן רטוב עם חומצה אצטית 5%, חומצה טרטרית, חומצה הידרוכלורית או תמיסת חומצת לימון; כגון מתיז את העיניים, את היישום של מים או מלוחים בזהירות לשטוף איטי 10 ~ 30 דקות, ולאחר מכן לחץ על 2% של carnivacaine או 0.5% של פתרון cardaine. המבצע צריך להיות משוחק על ידי בד חסון של מדים, אשלגן הומאט לובש כפפות גומי, חפתים, סינרים, נעליים לבוש ומוצרי ביטוח עבודה אחרים, הידיים צריך להיות מצופה משחה נייטרלית הידרופובי.