הבית > חדשות > תוכן

אשלגן Humate יותר נפוץ

Oct 19, 2017

אשלגן הידרוקסיד השימוש במוצר זה נפוץ יותר, אשלגן הומאט היישום הספציפי של הערך בתעשייה הכימית הוא גבוה, ולאחר מכן את היישום של מוצר זה הרבה, אשלגן Humate אנחנו יודעים כמה? המאמר הבא עבור כולם לפרט על הכנת אשלגן הידרוקסיד דביק עקשן, אנחנו באים יחד כדי לגלות על זה.

שיטת הכנה של נוזל עקשן: 8 ק"ג של אשלגן הידרוקסיד גרעיני, 7 ק"ג אבקת סודיום קרבונט (אפר סודה) (המיוצרים על ידי Asahi זכוכית ושות 'בע"מ) ו 30 ק"ג של silicide מתכת נוספו בכלי התגובה, ואחריו 60 L של מים. שבו התגובה הטבעית החלה, אשלגן הומאטה מהחלק התחתון של אשלגן הידרוקסיד החלו להגיב באלימות, במיכל התגובה מן הצד התחתון אל הצד העליון של הסעה.

כאשר טמפרטורת התגובה עולה באופן טבעי, אשלגן לחזות את טמפרטורת התגובה היא בטווח של 80 עד 90 ° C, ואת מצב התגובה הוא הפעיל ביותר. טמפרטורת התגובה אינה גבוהה מ 92 ° C. התגובה מסתיימת על 10 שעות, המפריד מוצק, ועל 48 L (כ 70 ק"ג) של הפתרון עקשן ניתן להשיג. שאריות מוצק הוא בלוק סיליקון מתכת, אם לשטוף עם מים, ומשאיר כ 22kg של בלוקים סיליקון מתכת. אשלגן הומאט זה הנותר בלוק silicide מתכת, בלוק מתכת silicide של כ 8 ק"ג נוספה סכום של 30 ק"ג של silicide מתכת נוספה התגובה השנייה.

בדומה לתגובה הראשונה, 8 ק"ג של אשלגן הידרוקסיד גרעיני ו -7 ק"ג אבקת נתרן אבקת (סודה אפר) (המיוצרים על ידי Asahi זכוכית ושות 'בע"מ) נוספו כלי התגובה, ואחריו להוסיף ברצף 22 ק"ג של בלוק סיליקון מתכת 8 ק"ג של מתכת חדש בלוקים silicide, אשלגן הומאט ואחריו תוספת של 60 L של מים כדי להתחיל את ההכנה השנייה של התגובה עקשן.

בהכנה, על פי התוספת הראשונה של הידרוקסיד אשלגן גרעיני, ולאחר מכן הוספת אבקת סודיום קרבונט (אפר סודה), ולאחר מכן להוסיף את בלוק סיליקון מתכת, אשלגן הומאט ולאחר מכן להוסיף את המים בסדר של תוספת, החל מהחלק התחתון של אשלגן הידרוקסיד התגובה יכולה להיווצר למעלה ולמטה התגובה פעיל הסעה, אשר הכין את הביצועים הטובים יותר של נוזלים עקשן.

אשלגן מוצק הידרוקסיד ניקוי קיבולת אני מאמין ששמענו, מוצר זה במובנים רבים יש יישום טוב מאוד, על מנת להקל על ההבנה של כולם, אשלגן Humate הבנה טובה יותר של מוצר זה, Xiaobian הבאה במיוחד עבור כולם להציג את הבא אשלגן הידרוקסיד מוצק ההתנגדות שומן, אנחנו באים יחד כדי לגלות על זה.

1, ההכנה הראשונה של 85g מים לתוך טנק degreasing, אשלגן הומאט בעתיד ואחריו 21g מוצק הידרוקסיד אשלגן, 25g נתרן גופרתי, 5g נתרן gluconate, 2g נתרן alginate הוסיף מים degreasing, ערבוב להמיס;

2, בדלי פלסטיק אחר בהזרקה של מים 50g ו 3g תוספים A ו 2g תוספים ב בחבית של ערבוב 5-10min, כך שהוא נמס לחלוטין, מן שפך לתוך הטנק, אשלגן הומאט ויהיה הנותרים 37g מים שפכו לתוך אחד, כלומר, אובדן של טמפרטורת החדר degreasing סוכן;

3, המראה של המראה הכללי של שמן, אשלגן הומאט רק זה סוכן degreasing להשרות בערך 10min כדי להגיע לשביעות רצונם של אפקט degreasing, אשלגן לחלחל degreasing שנים למעשה בנוסף שמן ומים לאחר שטיפת משטח העבודה משטח העבודה היה ממוצע של סרט מים המפרט היחיד עבור degreasing מיועד הזמן הטוב ביותר כדי להסיר את לחומר.