הבית > חדשות > תוכן

אשלגן Humate אמצעי זהירות על גבי האריזות

Sep 04, 2017

תחבורה 1, הערה: רכבת תחבורה, התוף יכול לשמש כדי להעביר את הרכב. האריזה צריכה להיות מלאה, העומס אמור להיות בטוח. במהלך הנסיעה על מנת להבטיח כי המכולה אינה דולפת, אינן מתכווצות, לא ליפול, אין נזק. אסור לערבב עם דליק או דליקים, חומצות וכימיקלים אכיל. כלי תחבורה צריך להיות מצויד זליגת חירום טיפול ציוד.

2, אחסון הערה: לאחסן במקום קריר, יבש, מחסן מאוורר היטב. מן אש, חום. הלחות בתנור הוא רצוי לא יותר מ- 85%. על האריזה להיות אטום, לא לח. צריך להיות דלק קל עם (יכול), חומצה, אחסון נפרד אחרים, למנוע אחסון מעורבת. אזור אחסון צריך להיות מצויד חומרים מתאימים כדי להכיל נשפך.

3, שיטת אריזה: מוצק ניתן לטעון לתוך התוף פלדה בעובי 0.5 מ מ אטומה, נטו במשקל של לא יותר מ 100 ק ג לחבית; שקיות פלסטיק או שתי שכבות של שקיות נייר קראפט מחוץ פתיחה מלאה או בחבית פלדה פתוח; בקבוקי פלסטיק או תופים פלדה tin-plated (פחיות) החוצה הרצפה צלחת תיבת תיבת סיבית וארגזים או דיקט; תופים פח פלדה דקים (פחיות), מתכת דליים (פחיות), בקבוקי פלסטיק או מתכת זרנוקים גלי תיבות מבחוץ.

אשלגן הידרוקסידי (נוסחה כימית: KOH, כמות: 56.11) אבקה לבנה או מוצק קשקשי. עם חזק אלקליין, מאכל. נקודת התכה של 360 ~ 406 ℃, נקודת הרתיחה של 1320 ~ 1324 ℃, צפיפותה היחסית של 2.044g / cm3, נקודת הבזק של 52 ° F, השבירה אינדקס n20 / D1.421, 1mmHg לחץ אדים (719 ℃). מסיסים במים, אתנול, מסיס מעט אתר. קל סופג לחות אוויר, deliquescence, קליטת פחמן דו-חמצני מן אשלגן קרבונט. נמס במים, אלכוהול או עם טיפול החומצה מייצרת הרבה חום. ה-pH של 0.1 מול / L הפתרון היה 13.5. (ללא מים). מינון רעילים, חצי קטלני מתונה (עכברים, שבעל-פה)