הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט הכנה של נוזל עקשן

Sep 11, 2017

אשלגן הידרוקסיד השימוש במוצר זה נפוץ יותר, היישום הספציפי של ערך התעשייה הכימית הוא גבוה, ולאחר מכן את היישום של מוצר זה הרבה, אנחנו יודעים כמה?

שיטת הכנה של נוזל עקשן: 8 ק"ג של אשלגן הידרוקסיד גרעיני, 7 ק"ג אבקת סודיום קרבונט (אפר סודה) (המיוצרים על ידי Asahi זכוכית ושות 'בע"מ) ו 30 ק"ג של silicide מתכת נוספו בכלי התגובה, ואחריו 60 L של מים. שבו התגובה הטבעית החלה, מהחלק התחתון של אשלגן הידרוקסיד החלו להגיב באלימות, במיכל התגובה מן הצד התחתון אל הצד העליון של הסעה.

כאשר טמפרטורת התגובה עולה באופן טבעי, טמפרטורת התגובה היא בטווח של 80 עד 90 ° C, ואת מצב התגובה הוא הפעיל ביותר. טמפרטורת התגובה אינה גבוהה מ 92 ° C. התגובה מסתיימת על 10 שעות, המפריד מוצק, ועל 48 L (כ 70 ק"ג) של הפתרון עקשן ניתן להשיג. שאריות מוצק הוא בלוק סיליקון מתכת, אם לשטוף עם מים, ומשאיר כ 22kg של בלוקים סיליקון מתכת. ב זה הנותר מחסום מתכת silicide, בלוק סיליקון מתכת של כ 8 ק"ג נוספה סכום של 30 ק"ג של silicide מתכת נוספה התגובה השנייה.

בדומה לתגובה הראשונה, 8 ק"ג של אשלגן הידרוקסיד גרעיני ו -7 ק"ג אבקת נתרן אבקת (סודה אפר) (המיוצרים על ידי Asahi זכוכית ושות 'בע"מ) נוספו כלי התגובה, ואחריו להוסיף ברצף 22 ק"ג של בלוק סיליקון מתכת 8 ק"ג של בלוקים silicide מתכת חדשה, ואחריו תוספת של 60 L של מים כדי להתחיל את ההכנה השנייה של התגובה עקשן.

בהכנה, על פי התוספת הראשונה של הידרוקסיד אשלגן גרעיני, ולאחר מכן הוספת אבקת סודיום קרבונט (אפר סודה), ולאחר מכן להוסיף את בלוק סיליקון מתכת, ולאחר מכן להוסיף את המים בסדר של תוספת, החל מהחלק התחתון של אשלגן הידרוקסיד התגובה יכולה להיווצר מעלה ומטה התגובה הסעה פעיל, אשר הכין את הביצועים הטובים יותר של נוזלים עקשן.

במאמר זה, אנו יכולים להבין את שיטת ההכנה של זה אשלגן hydroxide אדים דבק, ועל הכנה זו ניתן להחיל על קרטון עבה, קצף פוליסטירן הכנת צלחת אחרת של מסגרת איכות קר, מקרה טלוויזיה, חומרי אריזה, שולחנות וכיסאות המטבח כלי, מקווה כי התוכן של הטקסט כדי לעזור לך לעזור.

אשלגן הידרוקסיד כחומר כימי טוב, נעשה שימוש נרחב בתחומים תעשייתיים, כימיים אחרים של ייצור, ולאחר מכן את הידע של מוצר זה, אנו מבינים כמה, את המאמר הבא עבור כולם כדי להסביר את זה ציור ציור עקרונות הבדיקה והתוצאות.

עקרון: חיידקים שליליים גראם בקיר התא בפתרון אלקלי לדלל קל לקרע, שחרור של ספירלה דנ"א שבור, כך אשלגן הידרוקסיד ההשעיה הראה דביק, ניתן להשתמש טבעת החיסון לשלוף את חוט דביק , וחיידקים חיוביים גראם אין שינוי כזה לדלל פתרון אלקלי.

שיטה: לקחת 1 טיפה של 40g / L פתרון מימי של אשלגן הידרוקסיד (הכנה טריים) על זכוכית נקייה, לקחת מושבה טרייה קצת, מערבבים ומערבבים עם תמיסה הידרוקסיד אשלגן מימית, וכל כמה שניות להזכיר טבעת החיסון, לבחון אם משוך את החוט הדביק.

תוצאות: חיסון עם טבעת החיסון היה חיובי, עדיין ההשעיה היה שלילי.

יישום: משמש בעיקר חיידקים גרם שלילי וקל decolorize את הזיהוי של חיידקים חיוביים גרם. רוב החיידקים שלילי של גראם ב 5 ~ 10s בתוך התגובה החיובית, וחלקם זקוקים 30 ~ 45s, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella ואת רוב חיובי ב 10s, Acinetobacter, Moraxella הגיב לאט, רוב הזנים בחיידקים חיוביים וחיוביים לחיידק שנות ה -60 לחיידק לאחר שנות ה -60 עדיין שלילי.