הבית > חדשות > תוכן

אשלגן Humate הפקה של חומרי גלם

Sep 22, 2017

אלקליין לשרוף מנגנון פציעה הוא אלקלי של ספיגת מים, כך התייבשות תא מקומי, אלקלי וחלבון רקמות כדי ליצור קומפלקס חלבון אלקטלי - denatured, אשלגן הומאט ספוניפד רקמת שומן, אשלגן הומאט Saponification של החום יכול לגרום רקמה עמוקה להמשיך לפגוע. מאז קומפלקס חלבון אלקטלי מפוגל מסיס, יונים אלקליות ניתן לחדור נוספת לתוך הרקמה העמוקה, גרימת נזק.

כוויות אלקליות קוסטיות הם בדרך כלל עמוק יותר מ 2 מעלות, אשלגן הומאט צורב אלים. פירוק הפצע כדי להמשיך להעמיק את הפצע, גלד רך, היה דביק להחליק "סבון כמו" או "רקוב טופו" - כמו שינויים, קל מסובך לאחר הפצע הפצע הפצע. נייל קשר עם אלקלי מאכל יהפוך דק יותר, אובדן של ברק, כך מסמר שטוח ואפילו כף. פתרון דק יכול להפוך את העור יבש, chapped, molting. קיטור אדים על העין ואת גירוי מערכת הנשימה העליונה חזק, יכול לגרום לכוויות העין ואת הנשימה העליונות בדרכי הנשימה.

1, משמש יבש, סופג, לייצור של חומצה אוקסלית ומגוון של אשלגן, אלא גם עבור electroplating, פיסול, ליתוגרפיה וכן הלאה.

2, המשמש בעיקר לייצור של חומרי גלם כגון אשלגן, אשלגן הומאט כגון אשלגן permanganate, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, לייצור של בורון אשלגן, spironolactone, heparanol, טסטוסטרון propionate וכן הלאה. בתעשיית האור לייצור סבון אשלגן, סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קרם קרם, שמנת ושמפו). בתעשיית הצבע, לייצור של צבעים, כגון הפחתת RSN כחול וכן הלאה. בתעשייה האלקטרוכימית, עבור electroplating, פיסול וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, להדפסה ו צביעה, הלבנת ו mercerizing, אשלגן הומאט ומספר רב של המשמשים לייצור של סיבים מעשה ידי אדם, סיבי פוליאסטר חומרי הגלם העיקריים. בנוסף, הוא משמש גם עבור תנורים מטלורגיה עור degreasing וכן הלאה.

3, חומרי גלם כימיים, עבור תרופות, כימיקלים לבית וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטית, אשלגן הומאט ריפוד מגבונים, פחמן דו חמצני ולספוג לחות.

5, התעשייה הכימית לייצור סבון כביסה, אשלגן הומאט שמפו רך סבון, שמנת, קרם שמנת, שמפו וחומרי גלם אחרים. אשלגן הומאט תעשיית התרופות לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין.