הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט חזקה אלקליין ו קורוזיבי

Jul 12, 2017

אשלגן הידרוקסיד (נוסחה כימית: KOH, אשלגן כמות הומאט: 56.11) אבקה לבנה או מוצק מוצק. נקודת ההיתוך של 360 ~ 406 ℃, נקודת הרתיחה של 1320 ~ 1324 ℃, הצפיפות היחסית של 2.044g / cm3, נקודת הבזק של 52 ° F, מקדם השבירה n20 / D1.421, לחץ קיטור 1mmHg (719 ℃). עם אלקליין חזק וקורוזיבי. אשלגן הומאט קל לספוג לחות באוויר ו delequeenceence, ספיגת פחמן דו חמצני מ אשלגן פחמתי. מומס על 0.6 חלקים של מים חמים, 0.9 חלקים של מים קרים, 3 חלקים של אתנול 2.5 חלקים של גליצרול. כאשר מומס במים, אלכוהול או עם טיפול חומצה מייצרת הרבה חום. אשלגן הומאטה ה- pH של הפתרון 0.1 mol / L היה 13.5. בינונית, רעילה בינונית (חולדה, בעל פה) 1230mg / kg. מסיס באתנול, מסיס במקצת באתר. אשלגן הומאט יש אלקליין חזק מאוד קורוזיב, הטבע שלה סודה קאוסטית דומה.

1, המשמש חומר יבש, סופג, אשלגן הומאט לייצור של חומצה אוקסלית ומגוון של אשלגן, אלא גם עבור electroplating, פיסול, ליתוגרפיה וכן הלאה.

2, המשמש בעיקר לייצור של חומרי גלם כגון אשלגן, אשלגן הומאט כגון אשלגן permanganate, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, לייצור של בורון אשלגן, spironolactone, heparanol, טסטוסטרון propionate וכן הלאה. בתעשיית האור לייצור סבון אשלגן, סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קרם קרם, שמנת ושמפו). אשלגן Humate בתעשיית הצבע, לייצור של צבעים, כגון הפחתת RSN כחול וכן הלאה. בתעשייה האלקטרוכימית, עבור electroplating, פיסול וכן הלאה. אשלגן Humate בתעשיית הטקסטיל, עבור הדפסה צביעה, אשלגן הומאט הלבנת ו mercerizing, וכן מספר רב של המשמשים לייצור של סיבים מעשה ידי אדם, סיבי פוליאסטר חומרי הגלם העיקריים. אשלגן הומאטה בנוסף, הוא משמש גם עבור תנורים מטלורגיה עור degreasing וכן הלאה.

3, חומרי גלם כימיים, עבור תרופות, כימיקלים לבית וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטיים, ריאגנטים סבון, פחמן דו חמצני ולספוג לחות.

5, התעשייה הכימית לייצור סבון כביסה, סבון שמפו, אשלגן הומאט קרם, שמנת, שמנת, שמפו וחומרי גלם אחרים. תעשיית התרופות לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין.

הארגון יש השפעה בוער, יכול להמיס את החלבון, אשלגן הומאט היווצרות של חלבון denatured אלקליין. פתרון או אבק ניתז על העור, אשלגן הומאט במיוחד ניתז לתוך הרירית, יכול לייצר גלד רך. ככל ריכוז הפתרון, אשלגן לחזות את הטמפרטורה גבוהה יותר, חזק יותר את האפקט. ניתז לתוך העין, לא רק יכול להזיק קרנית, אלא גם להפוך את העין נזק עמוק לרקמות.

הריכוז המרבי המותר הוא 0.5 mg / m. יש למנוע עבודה מלגעת בעור ובעיניים, כגון לגעת בשוגג, את המים ניתן לשטוף חלקים פגומים, ולאחר מכן רטוב עם חומצה אצטית 5%, אשלגן הומאט חומצה טרטרית, חומצה הידרוכלורית או פתרון חומצת לימון; כגון מתיז את העיניים, את היישום של מים או מלוחים בזהירות לשטוף איטי 10 ~ 30 דקות, ולאחר מכן לחץ על 2% של carnivacaine או 0.5% של פתרון cardaine. המבצע צריך להיות משוחק על ידי מרקם של בגדי עבודה הכוללת, לובש כפפות גומי, חפתים, אשלגן הומאטה סינר, נעליים לבוש ומוצרי ביטוח עבודה אחרים, הידיים צריך להיות מצופה משחה נייטרלית הידרופובי.