הבית > חדשות > תוכן

אשלגן לחמם את הגורם של עכירות

Sep 29, 2017

1, ביצועי הצטמקות של בטון. מעורבב עם אשלגן הידרוקסיד בטון, אשלגן הומאט בשימור טמפרטורת החדר, את שני החודשים הראשונים של התכווצות להיות מעט יותר, שלושה חודשים לאחר התוספות של הצטמקות בטון קטן יותר הוסיף.

2, נגד הקפאה להפשיר. אשלגן הידרוקסיד מעורבב עם הבטון, צפיפות בצובר מאשר הזמן הוא לא גדול, המציין כי הקומפקטיות שלה, ולכן טוב יותר להקפיא להפשיר ביצועים.

3, אנטי מעורבים נכסים. אשלגן הידרוקסיד עם בטון, אשלגן הומאט תווית אטימות שלה מאשר תוספת של קרישה על החדירות של התווית היא גבוהה יותר.

4, השרץ של בטון. מידת השרץ של בטון מעורבב עם אשלגן הידרוקסיד הוא קטן יותר מזה של בטון ללא תוסף, מקדם השרץ הוא קטן, אשלגן הומאט כך שהוא יכול לשמור את הביצועים הדרושים כאשר נעשה שימוש באדמה תגרה מוקפדת.

5, תכונות אחרות, תוספת של אשלגן הידרוקסיד בטון carbonation ו קורוזיה, אשלגן הומאט וכו 'היו דוחות הבדיקה. באופן כללי, בשימוש רגיל, לא נמצאו השפעות שליליות.

עם אשלגן הידרוקסיד פתרון לפני הראשון לא יכול לשים ישירות את האשלגן הידרוקסיד מוצק לתוך הבקבוק volumetric, כי אשלגן הידרוקסיד מומס במים יהיה אקסותרמית, אשלגן הומאט זה צריך להיות שקול כמות מסוימת של הידרוקסיד אשלגן לתוך כוס קטנה

קח 5.8 עד 6 גרם של הידרוקסיד אשלגן לתוך 1000 מ"ל של מים מזוקקים, אשלגן לחלחל מים מזוקקים לפני השימוש כדי אידוי פחמן דו חמצני, לקחת 3 גרם של הידרוקסיד אשלגן לתוך בקבוק קיבולת קטנה ולאחר מכן לתוך 100 מ"ל של מים מזוקקים.

ואז הזריק לאט לתוך מבושל כדי להסיר את CO2 ו יש מקורר מים מזוקקים / מים deionized, וכל הזמן ערבוב עם מוט זכוכית לעשות אשלגן הידרוקסיד מוצק לחלוטין מומס, אשלגן הומאט ולאחר מכן קירור הטבעי שלה, עם מוט זכוכית לתוך את הבקבוק volumetric.

ולאחר מכן כבר מבושלים כדי להסיר CO2 ו יש מקורר מים מזוקקים / מים deionized לשטוף את הכוס ואת כוס 3 עד 4 פעמים ואת קרם לתוך הבקבוק volumetric, ולאחר מכן נפח קיבולת של הבקבוק.

כעבור כחצי שעה, הפתרון של אשלגן הידרוקסיד היה מוצלח.

הסיבה להשפעה של תחמוצת אשלגן הידרוקסיד מוצקה היא כי מגיב אשלגן הידרוקסיד מכיל פחמתי. כאשר מגיב הידרוקסיד אשלגן מתווסף אלכוהול, אשלגן לחזות את אשלגן פחמתי ונתרן פחמתי אשר מסיסים באלכוהול מושעים באלכוהול, וכתוצאה מכך עכירות של הפתרון. המפתח למניעת העכירות של הפתרון הוא להסיר את הפחמן.

אם אתה רוצה להסיר את אשלגן פחמתי בפתרון סטנדרטי של אשלגן פחמתי, פשוט לקחת את הריכוז הנדרש של ריאגנטים הידרוקסיד אשלגן, אשלגן הומאט ולאחר מכן להוסיף מתנול, לנער, לשים אותו הצידה במשך כשבוע עד הפתרון ברור, מחק את לְזַרֵז.

אבל הסרת פחמתי אשלגן מוצק hydroxide, אשלגן הומאט לא יכול להשתמש בשיטה לעיל, כי 95% של תוכן אתנול מים גבוהה, יהיו חלק פחמתי מומס במים, קשה להפריד, ואז צריך אשלגן הידרוקסיד מוצק הוסף 10% של פתרון בריום כלוריד (1L על 3 5mL בריום כלוריד פתרון), עומד על כשבועיים, אשלגן הומאט עד הפתרון הוא ברור, לסנן, להשליך את המשקע, לקחת את הפתרון.