הבית > חדשות > תוכן

אשלגן לחטט את העקרונות ואת תוצאות הבדיקה

Sep 29, 2017

ראשית, אשלגן מוצק הידרוקסיד דליפת חירום טיפול חירום דליפת זיהום באזור, מוקף סימני אזהרה, מומלץ אנשי חירום ללבוש מסכות גז, אשלגן הומאט ללבוש ביגוד מגן כימי. אין לפנות ישירות לשפכים, עם אתים נקיים ונקיים שנאספו במיכלים נקיים נקיים המכוסים, עם כמות קטנה של מים שנוספו, מותאמים לנייטרלי, לחומצת אשלגן ולאחר מכן למערכת השפכים. אתה יכול גם לשטוף עם הרבה מים לדלל את המים לתוך מערכת שפכים. כגון מספר רב של דליפות, שנאספו לאחר מיחזור או סילוק לא מזיק.

שנית, אמצעי ההגנה הנשימה הגנה: אם יש צורך, ללבוש מסכות מגן.

ביגוד מגן: בגד - עבודה (חומרים אנטי קורוזיה). הגנת ידיים: ללבוש כפפות גומי. אחר: אחרי העבודה, מקלחת ההלבשה. שימו לב להיגיינה אישית.

שלישית, אמצעי עזרה ראשונה מוצק אשלגן הידרוקסיד מגע עור: מיד לשטוף במים לפחות 15 דקות. אם יש כוויות, טיפול רפואי. אשלגן Humate מגע עין: מיד להרים את העפעף, לשטוף עם מים זורמים או מלח במשך 15 דקות לפחות. או לשטוף עם פתרון חומצה 3% בוריק. טיפול רפואי. שאיפה: מהר מהמקום לאוויר הצח. בעת הצורך, הנשימה מלאכותית. טיפול רפואי. אשלגן לחות: מיד לשטוף כאשר המטופל ער, לדלל את החומץ או מיץ לימון.

אשלגן הידרוקסיד כחומר כימי טוב, נעשה שימוש נרחב בתחומים תעשייתיים, כימיים אחרים של ייצור, ולאחר מכן את הידע של מוצר זה, אנו מבינים כמה, את המאמר הבא עבור כולם כדי להסביר את זה ציור ציור עקרונות הבדיקה והתוצאות.

עקרון: חיידקים שלילי של גראם בקיר התא בפתרון אלקלי לדלל קל לקרע, שחרור של ספירלה דנ"א לא שבור, כך אשלגן הידרוקסיד ההשעיה הראה דביק, אשלגן הומאט ניתן להשתמש טבעת החיסון לשלוף את חוט דביק, וחיידק חיובי חיידקים אין שינוי כזה לפתרון אלקלי לדלל.

שיטה: לקחת 1 טיפה של 40g / L פתרון מימית של אשלגן הידרוקסיד (הכנה טריים) על זכוכית נקייה, לקחת מושבה טרייה קצת, מערבבים ומערבבים עם אשלגן הידרוקסיד מימית פתרון, אשלגן הומאט כל כמה שניות להזכיר טבעת החיסון, אשלגן לחטט לראות אם לשלוף את החוט הדביק.

תוצאות: חיסון עם טבעת החיסון היה חיובי, עדיין ההשעיה היה שלילי.

יישום: משמש בעיקר חיידקים גרם שלילי וקל decolorize את הזיהוי של חיידקים חיוביים גרם. רוב החיידקים שלילי של גראם ב 5 ~ 10s בתוך התגובה החיובית, וחלקם זקוקים 30 ~ 45s, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella ואת רוב חיובי ב 10s, Acinetobacter, אשלגן Humate Moraxella הגיב לאט, רוב את strains ב 60s חיובי, וחיידק חיובי חיידקים לאחר 60s הוא עדיין שלילי.