הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט מים קליטה

Jun 06, 2017

אשלגן הומאט מנגנון של כוויות אלקליות היא כי אלקלי יש ספיגת מים, אשר גורם לתאים מקומיים להתייבש, יון אלקלי וחלבון רקמות מורכבים מורכבים חלבון אלקליות, אשלגן לחזות את רקמת השומן, אשלגן הומאט החום המיוצר במהלך סבון יכול להפוך את הרקמה העמוקה להמשיך לפגוע. מכיוון שמרכיב החלבון המפוגל-אלקטלי מסיס, היונים החשמליים יכולים לחדור עמוק יותר לתוך הרקמה העמוקה ולגרום נזק.

עומק כוויות Caustic הוא בדרך כלל יותר מ 2 מעלות עמוק, כאב חד. נמק מומס גורם הפצע להמשיך להעמיק, גלד שרוף הוא רך, מופיע חלקלק דביק "סבון כמו" או "רקוב שעועית רקוב" שינוי צורה, לאחר הזיהום הוא קל במקביל הפצע אלח דם. נייל קשר עם קאוסטית יהפוך דק יותר, אשלגן הומאט אובדן ברק, כך מסמר שטוח על המפתח. המגע של פתרון מדולל יכול להפוך את העור יבש, chapped ו molting. עין האדים של הקאוסטיק וגירוי בדרכי הנשימה העליונות חזקים ויכולים לגרום לכוויות נשימה בעינים העליונות.

אשלגן הידרוקסיד (כימי: קו, סוג: 56.11) אבקה לבנה או מוצק מוצק. נקודת ההיתוך 360, נקודת הרתיחה 1320, צפיפות יחסית 2.044, נקודת הבזק 52 ° F, אשלגן Humate השבירה מדד N20 421, לחץ אדים 1mmHg (719 שאן). אלקליין חזק וקשה. קל מאוד לספוג לחות מהאוויר ולספוג פחמן דו חמצני לאשלג. מסיסים בכ -0.6 מים חמים, 0.9 מים קרים, 3 אתנול, 2.5 גליצרין. כמות גדולה של חום מיוצר כאשר מומס במים, אלכוהול, או טיפול חומצה. ה- ph של 0 1 Mol L הפתרון הוא 13.5. רעל בינוני, חצי קטלני (עכברוש, פה) 1230m. מסיס באתנול, מסיס במקצת באתר. אשלגן הומאט יש תכונות בסיסיות חזק מאוד ומאכל דומה סודה קאוסטית.

1, משמש יבוש, סופג, לייצור חומצה אוקסלית ומגוון של אשלג, אלא גם עבור electroplating, חריטה, ליתוגרפיה וכן הלאה.

2, המשמש בעיקר לייצור אשלג של חומרי גלם, כגון permanganate אשלגן, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, הייצור של אשלגן, בורון, spironolactone, אלכוהול כבד, טסטוסטרון propionate. משמש בתעשייה קלה לייצור סבונים אשלגן, אשלגן הומאט סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קר, קרמים ושמפו). בתעשיית הצבע, המשמש בייצור של צמצום צבעים, כגון הפחתת RSN כחול. בתעשייה אלקטרוכימית, עבור electroplating, חריטה וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, המשמש להדפסה וצביעה, הלבנה ו mercerizing, וכן מספר רב של סיבים מעשה ידי אדם, חומרי גלם סיבי פוליאסטר. בנוסף, משמש גם סוכן חימום מתכות ו degreasing עור וכן הלאה.

3, חומרי גלם בסיסיים כימיים, המשמשים ברפואה, כימיים מדי יום וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטיים, אשלגן הומאט ריאגנטים ריפוד, פחמן דו חמצני ולספוג לחות.

5. התעשייה הכימית היומי משמש כחומר גלם להכנת סבון מלוכלך, שמפו, שמנת, קר, שמפו, וכו 'תעשיית התרופות משמש לייצור של פלבנואידים, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין.